folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tahribatin Siyasi Gorusu

Tahribatin Siyasi Gorusu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    TAP görüşlü bir çok müridimizde war beyler Lütfennn TAP'ı es geçmeyelim yani

İnkâr etme,TAP !!!

Türkiye Anarşizm Partisi (Parayı bulunca kuracaz,bizi izlemeye devam edin.. :)

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek

görüş derken en kıl olduğum olay ise şudur,   birileri yukarlarda kavga veriyorsa alt tabanında kavga vermesidir. bakın her siyasi iktidar karakaşa kara göze değil hatta bir ideolojiyede doğru dürüst değil sadece makam mevki hırsını tatmin etmek için tabanın düşüncelerine sahip çıkma gibi bir gayretleri vardır.inanın bu böyle. dürüst 4*4 lük siyasiler olsada millet bunun için birbirine düşse. nerdeee.. siyasi lider adam gibi adam olsada yanındaki ekip ve onun alt ekipleri değişik şeyler peşindeler. devlet malı o kadar büyükki yemek için millet aday adayları yarışında şimdi.

kimse birşeyler yapmak için değil maalesef birşeyler olmak için bizleri kullanıyor . aklımızı başımıza toplayalım. kimse için uğraşmaya deymez . gidin kafanıza yatana oy atın yeter. kimseye şuna verin bile demeyin. adaylar bağısın çağırsın ....ksinler birbirini boşverin.

Temel adalettir .
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    TAP yukarıdaki görüşü destekliyor,bilinçli seçmen istiyor.İdelojimizi benimsemeyen,yada anlamayan kimse bize oy vermesin diyor,inkâr etme TAP !!!

Troubles'll come & they'll pass
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    http://www.tahribat.com/bakisacisi.asp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Nitrous bunu yazdı:
    -----------------------------
    tbt laiktir laik kalacak:D

:D forumda dine göre cezalandırılan mürid oldunu düşünsene forumumuzda şeriat kuralları geçerlidir msn vs çalmak kolu kesilmesi vs vs :D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Master
    Master's avatar
    Erkek

her görüşten adam var olabilir.

her tip adam var olabilir.

her kılıktan adam olabilir.

yeterki savunulan şeyler, ŞEREFLİCE savunulsun.

yeterki karşı tarafın savunulduğu şeye DEĞER verilsin, BOK atılmasın.

Tbt'yi TBT'ye yapan değerlerin başında her kesimden adamın kafasına göre takıldığı ortam olması bence.

Benim burada rahat etmemin sebebi bu'dur. bu olacaktır.

never say, never: TBT:)

Bilgi güçtür, düşmanını barışa zorlar.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Razorback
    Razorback's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:

sadece yönetim adına konuşayım,

adminlerinde modlarında siyasi görüşleri var tabiki, 

fakat en önemli ve dikkat ettiğim husus, hiç kimsenin hakkının yenmemesi...

Kaldıki silinen konu loglarını ve banlanan üyeleri düzenli olarak takip eden var ise, bunun adil bir şekilde yapıldığını görecektir,

eğer siyaset arttıysa solcu sağcı konusu dinlemeden hepsi silinir, birisi küfür ettiyse görüşü önemsenmeden banlanır, şu zamana kadar böle geldi ve bundan sonrada, biz burada olduğumuz sürece böle olacak...

ha illaki birilerinin siyasi görüşleri var, ama daha geçen sol sağ mevzusu yüzünden mod bölümünde tartışma var idi...

Yani biz insanları site içinde değerlendirirken siyasi görüşüne değil, yararına bakıyoruz...

Bir solcu olarak genelde sağcı görüyorum.Usta sağcı bana küfür etti direk beni banladın ya :D kaza banımıydı onu sorucaktım :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Konuları takip eden bir üye iseniz zaten insanların eğilimlerini, görüşlerini anlayabiliyorsunuz. Herkesimden insan var burada ama ben %70 için diyebilirim ki, özenti çok var. Daha kendi görüşlerini bile açıkça ifade edemeyen, kulakdan dolma bilgilerle burada artislik yapan kişi oldukça çok. Genellikle din ve siyaset içeren konularda birisi ortaya bi konu atar, diğeri buna cevap verir, sonra onların yandaşlarıda katılır ve her konuda olduğu gibi bir çok küfürler, hakaretler ve konu kilit. Aslında genellikle iyi niyetli olduğu kanatindeyim buradaki insanların ama bilinçsiz olunca, iyilik yarar sağlamıyor. Bir kaç eleman var dikkat ediyorum, insanların görüşlerine hakaret etmekten, onları sürekli açtığı konularla yargılamakdan hoşlanıyorlar. Özellikle hepinizin bildiği gibi "treasure" nickiyle bilinçli olarak açılmış bir account var. Yine bir çok kişinin sevdiği birisi ama kasıtlı olarak açtığı konularla tartışma çıkmasını sağlıyor. Ama hoş şeyler değil, sadece kendisini düşürüyor...

Biz kimseyi düşünceleri ile yargılayamayız, yeterki eyleme geçirdiği zaman karşısındakine zarar vermesin...

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TrKomando89
    TrKomando89's avatar
    Erkek
    eskiden faşizandı, bugünlerde demokratik bi ortam oldu
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

GLaDio bunu yazdı:
    http://www.tahribat.com/bakisacisi.asp

bakiimm

bakisacisi.asp

vallaha doğru.. ben bu güne kadar görmedim.. bi kere hava alıp geldiydim onda da haksızdım :D

tahribatın ağırlığından dolayı sanırım.. o yapılır mı bu yapılırmı diye düşünürken saçmalıyosun :D ama heyecanlı oluyo heheh 

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
Toplam Hit: 10017 Toplam Mesaj: 90