folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tahribatin Siyasi Gorusu

Tahribatin Siyasi Gorusu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Kanundan önceki karısının peceli fotoğraflarını koymayında,yetti çünki artık o olayda.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Razorback
    Razorback's avatar
    Erkek
    seadog bunu yazdı:
    -----------------------------

@Razorback

hocam yuh deme acıklama yap :)

-----------------------------
    Artık yorum yapmak istemiyorum valla ya.İçim acıyor sadece bu tip muhabbetlerde.Sana tavsiyem Lord Kinross'un ATATÜRK isimli eserini bi oku.Sonra tarih kitaplarını kurcala.Cumhuriyetten sonraki devrimleriyle ilgili şeyler araştır.Onuda yapmadın www.google.com.iyi akşamlar....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hoobastank
    hoobastank's avatar
    Erkek

liberal bakmaya özen göstermeye çalışıyorum ayrıca Vatanımı ve Dinimi seviyorum seviyorum. önce empati ile yaklaşmak bana ne doğru gelen.

dinsel, sosyal, kültürel ekonomik, etnik ve ırksal olan her türlü ayrımcılıa ses çıkarmaya çalışıyorum yani liberalim(ak partiliyim) 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

ben acik ve net söylüyorum kimsede gocunmasin genelde fazla yazmam cogu postlari okurum üsenmem... sahsi olarak görüsüm tahribat aleminde akp saksakcilari iyice cogalmaya basladi. eskiden pkk sempatizanlari filanla ugrasirdik.. simdide atatürk düsmanlari cogaldi.. ama yine cizgileri asmamak kaydi ile heterojen bir topluluk gereklidir.. sitemizin genel idelojisi bellidir... hic aciklamaya gerek yok bence..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

akp sempatizanlığı Atatürk düşmanlığı mıdır?

chp sempatizanlığı din düşmalığı mıdır?

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

"sahsi olarak görüsüm tahribat aleminde akp saksakcilari iyice cogalmaya basladi"

üstteki cümlem genel olarak düsüncemdir..

diger cümlelerimde ek olarak ayri ayri dikkatimi ceken konulardir.. atatürk düsmani ile akp saksakcilarini karistirmasak iyi olur..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    cizgileri asanlar var.. epeycede cogaliyorlar...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek

ilk önce siyasi görüş derken sağı ve solu düzgünce tanımlanmış olması gerekir. mevcut partilerin bunları tam olarak temsil ettiğine inanmıyorum. solum diyen karaçarşaflılara rozet takıyor hemde anayasa mahkemesinde üniversite başörtüsünü iptal ettiren parti. sağım diyen ise zinayı serbest yani suç olmaktan çıkarıyor.eskiden karı kocasını bir kadınla tespit ettirip bastırabiliyordu şimdi boynuz takabilite olayı karizma haline geliyor nerdeyse.

amacı birşeyler yapmak değil birşeyler olmak isteyenlerin bu hırslarına alet olmayalım. buda bizim görüşümüz bu değil biz filancalardanız demek daha doğru olur.

iki arkadaş bir cafede otururken ,önlerinden 2 kadın geçer .ve derki şu benim karım yanındakide metresim demiş. diğeride ,  bende sana aynı şeyi diyecektim demiş :D

Temel adalettir .
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek
    Türküz , Türkçüyüz , Atatürkçüyüz ...

herşeyin bir şeyi vardır
Toplam Hit: 10013 Toplam Mesaj: 90