folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tahribatin Siyasi Gorusu

Tahribatin Siyasi Gorusu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Razorback bunu yazdı:
    -----------------------------

Bir solcu olarak genelde sağcı görüyorum.Usta sağcı bana küfür etti direk beni banladın ya :D kaza banımıydı onu sorucaktım :D

usta birisi sana küfür etti die banlanmazsın, karşılık verdiysen eğer o zaman banlanırsın...

daha 2 gün önce oldu bi konu birisi bana şikayet etti bana küfr ettiler die, banlamak için siteye girdim bana şikayet edende küfür etmiş ikiside gitti...

Biraz objektif bakarsan anlayacaksındır durumu...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AMoonRA
    AMoonRA's avatar
    Erkek
    tahribattaki tek akp'ci benm heralde çünkü okuduğum yorumların hepsinde içten içe bi küfür var :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

AMoonRA bunu yazdı:
    tahribattaki tek akp'ci benm heralde çünkü okuduğum yorumların hepsinde içten içe bi küfür var :D

Dışa vurursan zaten hocam, başka akpli kalmaz o zaman :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efrasyap
    efrasyap's avatar
    Erkek

tahribatın bi siyası fikri yok ama Ulusal degerlere ve menfaatlere  duyarlıdır

genelde anti akp li 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Hacı bir anket yapılmıştı sağcımısın solcumusun sağ çıkmışytı çoğunluk o geldi aklıma :)=

Burda her kesimden adam var çoğu kimse rengini belli ediyor çok tartışırız siyasi konularda ama asıl olan birbirimizi kırmamaktır. forumda tartışırız msn de sana nasıl laf soktum diye şakalaşırız..

herkesin görüşüne saygı duymak şarttır.

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

underzero nun sahsi gorusudur :

Bagimsiz Turkiye Cumhuriye tini savunan Ataturk un izinde gitmeyi siar edinmis bir Turkiye Vatandasi

bir parti tutmam, haksizligi gordugum zaman yazarim ister cehape olsun ister akape olsun ister mehape olsun. 

amma velakin en cok akape nin haksizliklari ayyuka ciktigi icin en cok o konuda yazi yazdigim icin anti akape ci sanirlar yalaaan akape ninde yaptigi guzel isler vardir ama yaptigi haksizliklarin vurgunlarin vs lerin golgesinde kalmaktadir.

admin olarak sahsi gorusum :

adminlerin hicbir zaman sahsi gorusu olamaz olmamali da. Tahribat.com da buna kesinlikle ozen gostermeye calisiliriz. sirf siyasi goruslerini adminlige modluga bulastirmaya calisan cok kisiye yol verilmistir. 

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Tek adamımız vardır.

O da sayın başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan x|

Tabii bu benim; çok tuttuğum bir elemandır. Tahribat'ın geneli ne der onu bilmem. Neden Recep'i tutuyorsun derseniz; eminim Kemal Atatürk yaşasa onunla gurur duyacağından dolayıdır ki onu tutuyorum. Kim Atatürk'ün istediği gibi bir ülke oluşturmaya başlarsa ben o şahsı severim arkadaş. İster ateist olsun ister koyu müslüman olsun. Dünyada bir yerlerde söz sahibi olabiliyoruz sonunda.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mr66tr
    mr66tr's avatar
    Erkek
    Türkiye geneli nasıl ise burada da aynı doğrultuda bir oran var.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Durqrimast
    Durqrimast's avatar
    Erkek
    fasit agirlikta baya bi ....ne yazik ki

Nerede o eski günler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HaYVaN bunu yazdı:

Tek adamımız vardır.

O da sayın başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan x|

Tabii bu benim; çok tuttuğum bir elemandır. Tahribat'ın geneli ne der onu bilmem. Neden Recep'i tutuyorsun derseniz; eminim Kemal Atatürk yaşasa onunla gurur duyacağından dolayıdır ki onu tutuyorum. Kim Atatürk'ün istediği gibi bir ülke oluşturmaya başlarsa ben o şahsı severim arkadaş. İster ateist olsun ister koyu müslüman olsun. Dünyada bir yerlerde söz sahibi olabiliyoruz sonunda.

Atatürk'ün istedikleri şuan Tayyibin yaptıklarıysa Bu Atatürke Hakarettir bence

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 10004 Toplam Mesaj: 90