folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Vay Be Ben Pkklı Olmuşum Da Haberim Yokmuş..

Vay Be Ben Pkklı Olmuşum Da Haberim Yokmuş..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

Evet arkadaşlar benim hakkımda böyle bir iftira var.Gerçekten çok acı.. 

cevaplarını bir word dosyasına yazdım en ince ayrıntısına kadar..

http://www.sendspace.com/file/khroug

okuyabilirsiniz.

Lütfen okumadan cvp yazmayın.. (bazı arkadşlarlara okutturdum daha önceden

Dün haberim oldu beni karalayan siteden..Sabahda ilk işim onlara cevap yazmak oldu ..

Umarım beni anlarsınız... 

Not: reneye bu konuyu açacağım söyledim..

Sorularnız varsa yazın..

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hocam yasdığını okumadım ama birazdan okuyacam ama oncelikle sunu söylim iftira demişsin bilmelisnki iftira atıldığı zaman bazen ıspatlamak mümkün olomuyor adı üstünde iftira yani demek istediğm bırak isteyen istediğini söylesein milletin ağzını tıkamazsınki sen kendini biliyorsunya o sana yeter gecen gün tbt'de bütün kürtleri aynı seviyede tutan bi kaç terbiyesiz vardı öyle olmaması gerektiğini söyledik ama adamlar anlamadılar şimdi ben ne yapiyim oyle olmadığını nasıl ıspatlıyim bu zor hemde çok zor o yüzden takma kafaya

sevgim gercek olmasaydı aglayabilirmiydim.... aşkın benle olmasaydı nasıl gülebilirdim.. ates beni yaktıkça daha çok soğuyorum.. soğuyorum ben ateşi körükledikçe buz gibi donuyorum... bana şaşkın bakıyorlar onlarıda anlıyorum.. evvel zaman bir damla iken durumum... elhan derya hal buluyorum
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ilk gördüğümde bende şaşırmıştım

ebedi devlet
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

valla hocalar beni tnaıyan bilir neyin ne olduğunu..

zaten o word dosyasında herşeyi açıkladım tüm samimiyetimle..

bu arada bu kampanyadan çok önce haberi olan bi kaç arkadaşım bana sırf sen tartışma diye haber vermedikleri için sitemde bulunuyorum...

haksız yere düşmeme yardımcı oldukları için..

yine de her insanı seviyorum..  

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    valla genç eleştireye açıksan yazayım baştan söyleyim seni hiç sevmem . ve uyuz olurum hani bazı konularda yaptığın yorumlar var ya yok kürtleri devlet bu hale getirdi yok askerler zorla köyleri yaktı yok bile bile devlet yatırım yapmadı cahil kalsınlar diye bu PKK nın kürtleri kandırıp dağa çıkarmak ve ezilen kürt halkının davasını gütmek için yaptığı probaganda konuşmalarının aynısı o köyleri yakanların arasında bende vardım bilip bilmeden konuşma dağda itleri kovalıyosun 16 kişi köye giriyor topluyorsun köylüleri köy meydanına diyorsun 16 iti verin bize vermedikleri gibi birde karşılık veriyorlar ve stratejik konumda kamp olarak kulanılan köyle yok edilyor bu bir açıklama neyse dediğim gibi profesyonel bir probagandıcı gibi her yorumun. yani senden aslında pkk lı olmaz yanlış yapmışlar olsa olsa sempatizman olur oda daha gıçık aslında

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

Ayrıca şunu bilin..Ben pkklı isem delikanlı çıkıp derim ben pkklıyım.Ben şu olsam bu olsam derim.kimseden korkum yok..ister siteden atsınlar ister vursunlar..

Ben bazıları gibi dönek,arkadan iş çeviren,kıvıran insanalrdan değilim..tanıyan bilyior zaten..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

fmk bunu yazdı:
    -----------------------------
    valla genç eleştireye açıksan yazayım baştan söyleyim seni hiç sevmem . ve uyuz olurum hani bazı konularda yaptığın yorumlar var ya yok kürtleri devlet bu hale getirdi yok askerler zorla köyleri yaktı yok bile bile devlet yatırım yapmadı cahil kalsınlar diye bu PKK nın kürtleri kandırıp dağa çıkarmak ve ezilen kürt halkının davasını gütmek için yaptığı probaganda konuşmalarının aynısı o köyleri yakanların arasında bende vardım bilip bilmeden konuşma dağda itleri kovalıyosun 16 kişi köye giriyor topluyorsun köylüleri köy meydanına diyorsun 16 iti verin bize vermedikleri gibi birde karşılık veriyorlar ve stratejik konumda kamp olarak kulanılan köyle yok edilyor bu bir açıklama neyse dediğim gibi profesyonel bir probagandıcı gibi her yorumun. yani senden aslında pkk lı olmaz yanlış yapmışlar olsa olsa sempatizman olur oda daha gıçık aslında
    -----------------------------

hoca bazı noktalarda haklısın ama haksılığın var.Ben pkk yı savunmam..Ama doğru bildiğim gördüğüm şeyleri söylemek zorundayım.Ben o köy yakma olayını k*çımdan uydurmuyorum..

yine de dürüstlüğün için teşekkürler.. sen sevmesende ben herkesi seviyorum..

sağolasın 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    atat
    atat's avatar
    Erkek
    Ordaki orakçımıdır nedir ona bi türkçe dersi vermeli. Herif resmen türkçeyi katletmiş. Bu arkadaş Türk olsa ne işe yarar ki? seni pkk lı diye ifadelendirmiş, kendisine evrim geçirmeye hazır. Batılaşmı neresinden kaptıysa.. Ben bu adamın sözlerine değilde (onaları bilemem işin iç yüzünü) ama adamın bu yakıştırması pkk lı vs. be ...... mun oğlu sen Türk isen nasıl türkçe öyle o? 'dashaqlı' demiş :) ya bırakın böyle batılaşmayı neresinden kaptığı belli olmayan adamları.

eski bir dost mu aradınız?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    verdiğim doc ta resimler çıkmış mı? resimleri imageshack.us a upload ettim..öyle verdim.çıkmamışsa söylyin düzenleyeyim

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saint_of_rock
    saint_of_rock's avatar
    Erkek

Hocam pkk sempatizanı olabilirsin bu kimseyi ilgilendirmez(birini öldürene kadar), Devrimci olabilirsin farketmez. Bende Ahmet Kaya Dinliyorum ara sıra kürtçe şarkılarda dinliyorum bendemi pkklıyım? İnsanlar nasıl düşünmek istiyorsa düşünsün önemli olan senin ne düşündüğündür... Sen dert etme kimseye birşey kanıtlmak zorunda değilsin. İsteyen istediğini söylesin sen ne olduğunu biliyorsun... Boşver...

dışarda çok ses var içerde uzay.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    Anti yine sana patladı lan bu ertan'ın pkk olayı muahahha :))))
Toplam Hit: 9510 Toplam Mesaj: 74