folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yediğim En Fena Dayak.

Yediğim En Fena Dayak.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

ahah iyiymiş lan dur bende bi tane anlatayım

şimdi daha küçüğüm hacılar o zaman orta 2 ye  falan gidiyorum paso okuldan firar kulelinin önüne saray burnuna hasköye kaçıyoruz arkadaşlarla istanbul kazan biz kepçe turlardayız :)

Bigün yine kaçtık biz arkadaşla tam saray burnunda takılıyoruz bitanede piç vardı onur diye ben bununla bozuğum neyse bu geldi çatacak yer arıyo bende bununla hırgür yapıyorum o sırada tam denizin kenarındayız ama

ben bunla konuşurken benim yanımdaki piç bana bir yumruk koydu

yemin ediyorum feleğim şaştı birde benim yanımdaki adam ya hiç beklemediğim yerden geldi darbe burnumun kütürdediğini ardındanda o buz gibi deniz  suyunu hissettim vucudumda

o gün bugündür arkadaşlarıma güvenmem aga düşün yani arkadaş dediğim adam hem burnumu kırdı hemde nasıl bi manda gücüyle vurduysa denize uçurdu beni,

burundan tamponları çekerken hemşire az küfretmedim oç na :D

Sonrada Cs ısmarlamıştı barıştıydık lan :D

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek

Şimdi sizin kafanızda iki tane soru işareti var. Bir: Dayak nedir? İki: Neden atılır? Sıradan bir dayakta vücutta iki şey yükselir. Bir, korku. İki ardinal. Ardinal bir hormon. Dayağa karşı olan arzuyu artırıyor. Biz bunu istemiyoruz. Biz istiyoruz ki, kabahatinizi hatırlayın. Sıradan dayağa örnek, sıradan dayak. Yaratıcı dayağa örnek, öğretmenlerimizin cetvelle bize böyle vurması.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

acaip guldum

yok mu baska ?

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sergen
    Sergen's avatar
    Erkek

Mahallemizde hırsızlar felan vardı bilyelerimizi paramızı felan çalıyorlardı bigün karşı çıkacam lan dedim ve karşı çıktım vermıyorum uleyn dedim sonra bi şimşek patladı ve yerde tekmelendiğimi farkettim :))

Hayat Bir Savaşsa Tek Silahın Aklın Ve İnancındır...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_zannoq
    by_zannoq's avatar
    Erkek

la bakıyorumda hepiniz hocalardan dayak yemişsiniz amk bende hiç hocadan dayak yemedim :D

ama 1 ay öncesinde 9 kişiden sağlam dayak yedim değirmenderede (herekeliyim orda ne işim var amk suç bende) :D

amk arkadaşlarda kalıcaz ev var içicez filan bnbm arkadaşlar değirmenderede oturuyo bitanesi izmitte oturuyo bende hereke

boş olan evin sahibi arkadaş bana doğru küfür etti yanımızda da 3tane erkek bitanede kız var(sonradan öğrendik ablasıymış orda duran erkeklerin)

sonra bunlar bizi takip etmişler amk (kavga etmeye yer arıyorlar yaa)

bizim salak arkadaş yanlış anahtarı alınca kapıda kalmış bunlar(biz o ara diğer arkaşla bira almaya gittik)

çocuklar 9 kişi birden bunları evin dışında görünce çevirmişler etraflarını

bizde aldık biraları geliyoruz arkadaşla bi baktık evin önünde kalabalık amk yanımdaki arkadaş dedim ki kesin kavga oda yok lan ne kavgası bizlik bişey değildir dedi girelim aralarından gidelim dedi

tamam olur dedim amk girdik aralarına ve o anda kaba bi ses insan s.a der dedi bende sert sert a.s dedim

çocuk kıllandı amk nerelisin sen dedi herekeliyim dedim bişey demedi sonra

evin sahibi olan arkadaş geri vites yapmış amk bnm haberim yok bn çocuklarla konuşurken gider yapıyorum :D (yapmaz olaydım)

arkadaş bi konuşmaya başladı amk geri yapıyo habire sonra demezmi ben eve gidiyim anahtarı alıp geliyim(evi 30dklık mesafede amk)

bizi bıraktı orda :D

sonra çocuklar bizi yukarı çağırdı ben tek başımayım 9 kişi bi saldırdılar amk ama çok bişey olmadı en azından

sporcu olmamdan dolayı kaçtım aralarından

ama beni en çok üzen şey yumruk bile atamamış olmam :D

atılan kafaların nerden geldiğini bile anlayamadım amk :D

afedersiniz ama elalem denilen toplumun amınakoyim! https://twitter.com/anarsikherif burada bazen karalıyorum birşeyler : http://anarsikherif.blogspot.com.tr/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erenn
    erenn's avatar
    Erkek

hoca değil benimki canavar mk

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

bir dönem kamyonculara kıldım, indirip eşek sudan gelinceye döver yoluma giderdim, bir gün yine indirdim birini dövecektim sağlam iki tane patlattım yüzüne devam edecektim ki, kasanın üstündeki tente açıldı aşağıya sayamadığım kadar amele indi ve küreklerle dövdüler beni, 20 gün kadar hastanede kaldım yediğim en manyak dayaktı. ne zaman tenteyle örtülmüş bir kamyon kasası görsem bunu hatırlarım. :| küreğin yanıyla kafama vurmaya çalışırkerne kollarımla kapadığım için kollarda kesik, kaburgalarda kırık yüz haşat, parmaklarda çatlak, belden altı mosmor yer yer patlak, güzel bir dayaktı. temkinli olmayı öğrendim.

bir diğer olay da lise çağındayken okul önünde dövdüğümüz şahısların sivil polis çıkmasıydı, salonda öğrendiğimiz bütün teknikleri uyguladık elemanlara süper bir dayak attık, gerindik sigaralarımızı içiyorduk bu süper dayağın süper sonik bir geri dönüşü olabileceğini hayal bile edemezdik. bir isuzu dolusu polis geldi, indiler bende diyorum bunlar böyle nereye gidiyor okulda olay var galiba, meğer bize geliyorlarmış :| ellerinde uzun siyah tahta joplar vardı kafamıza kafamıza vurdular, postal jop yumruk yerlerde süründük, sokakta yediğimiz dayak yetmedi, karakolda da bir o kadarını yedik, kafam iki katına çıkmıştı şişliklerden, hastaneden sağlamdır aldılar 4 gün karakolda kaldık, bir de memura darptan mahkemeye verildik, berbattı.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

valla herhalde 13-14 yaşlarındayım.

Kumladaydık ne kadar yavşak arkadan konuşan piç olsada küçüklüğümden beri arkadaşım olan karşı komşum vardı.

Bu arkadaş bir kızı seviyor ama kızında eski sevgilisi bu arkadaşa karışıyor. Çocuğu 6 kişi felan geldiler yanımda tokatladılar teke tek çıktılar felan hala sataşıyorlar olay devam ediyor. Bende yediremedim dedim bir el atayım meseleye. Çocuklar 6 kişiydi yanımdaki arkadaş zaten malum dayak yiyiyor bir arkadaş daha alayım dedim. Amk şansıma yanımdaki arkadaş ta dönmez mi ? kaldım ben 6 kişinin arasında tek elemanlar yaşça benden büyük birde. İlk baş ufak tokatlarla başlayan olan bir tanesiyle teke teke dönüştü. Bayaa ciddi derecede sağlam yerleştirdiğimi düşünüyorum ki elemana hiçbirşey olmayında bana tokatlar geldi ard arda tabi o yaşlarda fazla dayanıklı olmaz insan hafif yattım yere. Az kalsın ibneler denize atıyordu beni yoldan geçen onca insan 6 kişinin bana daldığını görüp hiç karışmadı ya helal olsun ne diyeyim. Aslında kimsenin meselesine karışmamam için biraz ders oldu diyebilirim.

Birde istanbula taşındığım zaman ki olay var. Ne kadar çok çok büyük bir olay olmasada hafif gücüme gitti. Bundan 1 yıl öncesi.

Bursa dönüşü kartal taraflarında tekel caddesinden evime geçicem saat gece 9 sıraları.

Kamyonetin arkasından 3 erkek 1 tane kız çıktı ben ilk elemanlara baktım sonradan kız görünce kafamı çevirdim. elemanlardan 2 tanesi ufaklık 1 yaş felan küçük benden. Tam geçerken 2 pale geldi ne bakıyorsun lan felan diye laf attılar. Tabi bende dururmuyum sizene lan diye çıkıştım hemen. Tam vurucakken bir tanesi engelledim kime vuruyorsun lan sen derken arkadan bir tane boyumun 2 katı abileri çıktı amk :| bendekide şans. Tokatladılar mokatladılar engel çıkamadım. Döndüm evime. Annem tabi bir telaş felan. Aldım yanıma 3 kişi arabayla dolaşıyoruz. Bir türlü bulamadık amk veletlerini.

İlk anlattığım olay bana en koyanı olmuştu 6 kişi be birisi çıkar destek olur ak :@

sinirlendim durduk yere şimdi.

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Lise 1 deydim

tarih sınavımız vardır en ön sırada 4 arkadaş erkekli kızlı karışık oturduk sınava çalışıyoruz.. ( o ders boştu bi sonraki ders ınav var )

bizim sınıfın mal eerkekleri ergenlik hormonlarının verdiği bu gün ne saçmalık yapsak mantığı ile çöp kutusunun altını delmiş duvara asmış ellerindeki pinpon topu ile basket oynuyolarlardı :D

O anda müdürün ve muavininin canı sıkılmış okulda dolaşmaya çıkmışlar. bi anda bi gürlemeyle içeri girdiler herkes tabi çil yavrusu gibi sıralara dağıldı

adam soruyo kim yaptıysa bunu çıksın tahtaya diyo kimseden ses seda çıkmadı amk

sonra adam en önde oturduğumdan geldi yanıma kalk ayağa dedi

kalktım : ( aklıma sokam :D)

müdür : Kim yaptı lan ?

Ben : bilmiyorum hocam sınava çalışıyodum

Müdür : arkadaşlarını koruma eşşoğlu eşşek

Ben : hocam vallaha bilmiyorum

Müdür : sağdan bi kroşe

Ben : ahh ( sağ yanağımla sol yanağım birleşti ağzım yüzümde kayboldu bi anda

Müdür : koruma lan arkadaşlarını

Ben : Hocam wallaha billaha görmedim sınavımız var ona çalışıyorum

Müdür : Aynı sitil ama parmaklar daha açıl biraz osmanlı tokadı biraz muhammet ali edasıyla bi topkat daha çeneden buruna doğru analitik bi yaklaşımla !

Ben : arghh ( çenem ağzıma deymiş :D millet diyo :D )

Müdür :

Ben :

Müdür :

Ben :

derken ben hacı yatmaz gibi bi oyana bi bu yana yatıp durmuşum :D

Kum torbası gibi kullanmıştı ibne çocuğu :D

Sonrasını hatırlamıyom :s

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neyzen
    giriftzen
    giriftzen's avatar
    Erkek

hepsini okudum. bi tane de ben anlatmak istiyorum hocalar..

zamanın gören elleri, körler okulu aydınlık evler akşam sanat okulu, biz müzikçiler tam fırlamayız. estürümental koro moro yapıoz filan.. koro dediysem ince saz takımı mk 5 6 kişi varız...

şimdi ben korodan bi kıza tutkunum. 2 3 ay once ayrıldığım kız. bazı tbtliler bilir.

neyse mk tutkun olunca sporcu takımını başımıza bela almadıkmı.

bizden iri adamlar. izbandut gibi herifler. malum körler okulu, 25 yaşındaki adam bile okulda. o zamanlarda 8. sınıftayım. neyse mk. yanımda bıçak, çakı vs kibrit çakmak ne ararsan var. sigara içmem ama maksat psikopatlık

şimdi ben bu sporculardan dayak yedim. lan dayak da sayılmazda, hafiften göz dağı...

neyse mk dedim, müzik odasına bekliyorum. hepinizi s*kecem

bu goallball takımı 6 kişilik ekiple gelecez demesinlermi. takımda diyor olum ne yaptın, başımıza bela ettin sporcuları.. tutkun olduğumda diyor, aşkım ne yapacaz vs.

ekipte 2 az gören var. ben totalim. hic göremem neyse mk biri kemancı. biri de perkisyon çalıyor.

mk kızları dövüştürecek değiliz ya... 3 kişi dalacaz adamlara...

neyse dedim ulan perkisyoncu senle ben, bunları lambanın yanına çekecez... tabi hic bişi anlamadı... korkuo içten içe adam... kısa boylu kareteci mareteci ama ne yazar...

zaten korkuom çocuğun görme azalıoiyice... cocğuda cok seiyom hani... en iyi dost cinsinden

sonra kemancıya dedim mk söktüğüm saz burgusunu lambaya atıcan... biz at deyince...

sonra geldiler. adamlar hesap soruor. kızlar korkuor vs... getirdik tam lambaların yanına.. bizim okulun lamba coktur. perkisyoncu at deyince bizimki çıldırdı sazın burguları saydırdı lambaya... biz apar sıçramayla fırladık... lambalar sporcuların uzerinde kırıldı.

sonra müzik hocası geldi...

ne yaptınız olum siz. hic hocam falan fişman...

kimin başının altında çıktı bu iş?

hepsi susuor...

hocada o zaman beni arka plana atan birisi... bu sefer ön plana aldı mk. sen yapmışsındır uyanık deyip bi guzel dayak attı.. sporcuların yediği dayakda ustune kaldı... lambalar kırılınca biz girdik tabi adamlara... uzerlerinde sıra gezdirdik mk.bana dayak atana bole dayak attıkta sonra yine dayak yedik mk

gören eller top kapı sarayı gibidir. entrikalarla dolu... bir dahaki anımda görüşmek uzere...

bol artistlikli gunler :d

fuck the system!
Toplam Hit: 17151 Toplam Mesaj: 116