folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yediğim En Fena Dayak.

Yediğim En Fena Dayak.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

ablamı korkuttum diye babamdan bir kroşe yedim yemek masasının üzerinden pencereye uçtum.düşünce  acıdı bıraktı amk

onun dısında hiç  dayak yiyen tarafta olmadım.

okulda fln piçliği ben yapardım yanımdakiler dayak yerdi

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek
    okadar cok dayak yedim suan aklima 1 tanesi geldi unutadigim buyuk dayak orta okul 8. Siniftayim tum sinif beden dersine cikacak benide nöbetci yaptilar..böyle degerli bir görevi aldigim icin sevinirken bir yandanda hocanin birsey kaybolmamasi icin vaazlarini dinliyordum.. Sinifta cok ibne bir arkadasi vardi zamaninda ben yolda giderken dusurdugum 1 paket sigarayi almisiti.ne kadar istesemde vermiyordu. Herkez ciktiktan sonra ortalik sakinlesince bu arkadastan hem intikam hemde sigarami kurtarma derdindeydim.son dersin beden olmasi cok isime yaramisti.hemen arkadasin cantasina ilistim ve kurcalamaya basladim.tahmin ettigim gibi sigarayi saklammisti yarim paket sigarayi cebe atip ogunun yoklama kagidini bir parcasini kopartip bu arkadasin elbiselerinin cebine koydum.sinifta yaptigim isi dusunurken sinifa birisi gelip ögretmen defteri istiyor demesiyle benim boku yedigimin sinyalleri caliyordu..hemen sen git ben getiririm dedim ve defteri kapip okadar arkadaslarimin yaninda bagirip kaciran dunya sampiyonasi olan beden hocamizin yanina gittim.ilk lafi sen niye geldin olmakti....bende hocam valla siz defteri isteyince bakarken yirtilmis oldugunu gördum dedim ama o hoca nasil yirtilir demesiyle ilk tokatimi yedim..sen odama gel diyerek arkasina dustum.elinde ince ama insanin gercekten canini yakan bir sopayla sorgulanmaya basladim.defterin diger parcasini bulma sozu verdim..tmm bir tokatla kurtardim sanarken cebimde unuttugum sigara ve ellerimin cebinde olmasi nedeniyle hayatimda en buyuk dayagi yedim.ve o ince sopayi kafamda kirmasi nedeniyle alnima bile yansiyan bir sislikte disari ciktim..arkadaslarin gulmesi benim aglamamak icin kendimi zor tutmam.bazen kafam sizlayinca bu olay aklima gelir..

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narcobs
    narcobs's avatar
    Erkek

EnerJiC bunu yazdı:
    -----------------------------

walla 3 hafta önce 2 kişiden saat 11 de yediğim dayak hayatımda öyle dayak yememiştim 1 hafta öncesine kadar katı yiyecekleri geverken çenem acıyordu ağzım yüzüm tarumar olmuştu :D ama arada lazım böyle bir şey hoşuma gitmedi değil :)

Hocam dayağa karşı fantazin mi var :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CellyM
    CellyM's avatar
    Erkek

9. sınıftayım, ders boş, arkadaşla sınıfta oturmaktan sıkılmışız dışarı çıkmak için yola koyulduk (yola koyulduk diyorum çünkü okul baya büyüktü ve blokun koridoru 60 m vardır z.kuyu yapı meslek).

e lise 1. sınıf insan meraklı oluyo gömlek dışarda, kravat göğüs çatalının başladığı yerin aşşağısında, hiç biride okul kıyafeti değil tabi :) herkes dersde koridor bomboş, biz koridora yeni çıkmışız ağır ağır yürüyoruz sonuna doğru, arkadaşım sağımda (arkadaşda biraz inekimsi, ceket kravat herşey tam ve okul kıyafeti hepsi).

konuşarak giderken ileriye bi bakim dedim baktım ve okulun en psikopat müdür yardımcısını gördüm bi an ve orda başladı atraksiyon.

bana bakarak geliyo bi elinde cep telfnu bi elinde telsiz telefonu, bi yandan üzerimi düzeltmeye uğraşıyorum bi yandan arkadaşı soluma alıyorum (hoca tam benim karşımda bana bakarak geliyo), ben sağa geçiyorum hoca sağa geçiyo ben sola geçiyorum hoca sola geçiyo diye ilerlerken bi baktımki hocanın dibine gelmişiz.

tuttu beni ceketin nerde lan dedi bi tane patlatıyodu eğildim sıyırdı :d tutamıyo bide tek elinde iki telefon var bi daha salladı sırtımdan vurdu beni sonra ensemden tuttu bide tekme salladı, nye derste değilsinz lan dedi hocam ders boş dedik, yürüyün sınıfınıza dedi geldiğimiz yöne doğru ittirdi beni hocam sınıf orda değil diğer tarafta diyorm, adam vurmak için bahane arıyo ya frsatta bu tabi bidaa tuttu bi tokatta kafama vurdu kaçtım gittim sonunda eziyetten :))

http://www.tahribat.com/Murit-CellyM/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToR5
    ToR5's avatar
    Erkek

Bursa'da lisede okurken bir kız arkadaşım vardı. Elimi tutmaktan hep çekinirdi. Bir akşam okuldan çıktıktan sonra akşam ilk defa elini tuttum. Yarım dakika geçmedi arkada yaklşık 2 metre boylarında, izbandut gibi bir Gürcü beni bir savurdu. Daha sonra kızın biz Gürcüyüz dediğini hatırladım. Abisiymiş ve iri olurlarmış. Beni yerde tekmeledi, havada salladı.. oyun hamuru gibiydim. İşin ilginci bilen bilir; Bursa Fomara Meydanı'nın yaklaşık 10 metre yukarısında, Bursa Osmangazi Müftülüğü'nün ve Şehadet Camii mezarlığının arasında geçen bu olayda; bir tane müslüman: ne oluyor lan burada demedi? :D Zannedersem Gürcü Abi hakikaten iriydi.

Her türlü çek senet tahsilatı yapılır. Zenginden alınıp fakire verilir. Fakirin topuklarına sıkılır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    Hahahha :)

ne diyon?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

var tabi,

8. sınıftaydım bi elemanla şakalaşıyorduk ama git gide kızışıyordu olay, şakayı kaka yaptık. bu bana çok sert bi tokat atmıştı ses e bütün sınıf ooOOOO çekince birden tebeşir tahtasında olan pamuklu silgiyi alıp elemanın ağzına çok sert damgaladım, suratı bembeyaz olmuştu millet yarıldı, çocuk ağlamaya başladı tuvalete gidiyo sandım müdüre gitmiş meğer o yüzle bide.

o zamanda dayak vardı müdür çağırıyo abi, sanırsın genelkurmay başkanı cağrıyo. neyse girdim sınıfa anlatmaya çalışıyorum oda bana vurdu fln,

göbekli ayı kalktı kocaman eliyle bi tokat attı 2 metre sağa koştum resmen amk.

işin ilginç yanıda sonra çocukla yine arkadaş olduk ak.

lisedede bi olay olmuştu, boş ders vardı ve biz cenaze töreni yapıyoduk, normal bi sınıf değildik.

bir arkadaşı sınıfın perdesini söküp sardık, 2 masayı birleştirip üstüne yatırdık

biz 6 kişi önünde, önümüzde arkadaş yatıyo, onun önündede bi arkadaş vardı hoca rolünde sallama dua okuyo.

herkesin yüzünde bi üzüntülü tebessüm vardı ciddiye aldık kafaları eğiyoz, sözde ölü olan arkadaş canlanıyo fln,  biride kameraya alıyo. millet kahkaha atıyo tabi tuvaletin yanındaydı sınıf, birden müdür yardımcısı girdi içeri, napıyonuz siz? bune ses? oğlum salakmısınız açın 2 test çözün aklınızdan zorunuzmu var, bu 6 kişi odama gelsin çabuk dedi çıktı.

sonra dedi, size disiplin cezasımı yazim birer tokatmı atim, tabi herkes tokat dedi, ordanda sırayla birer tokat yiyip çıkmıştık.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narcobs
    narcobs's avatar
    Erkek

DarkFall bunu yazdı:

var tabi,

8. sınıftaydım bi elemanla şakalaşıyorduk ama git gide kızışıyordu olay, şakayı kaka yaptık. bu bana çok sert bi tokat atmıştı ses e bütün sınıf ooOOOO çekince birden tebeşir tahtasında olan pamuklu silgiyi alıp elemanın ağzına çok sert damgaladım, suratı bembeyaz olmuştu millet yarıldı, çocuk ağlamaya başladı tuvalete gidiyo sandım müdüre gitmiş meğer o yüzle bide.

o zamanda dayak vardı müdür çağırıyo abi, sanırsın genelkurmay başkanı cağrıyo. neyse girdim sınıfa anlatmaya çalışıyorum oda bana vurdu fln,

göbekli ayı kalktı kocaman eliyle bi tokat attı 2 metre sağa koştum resmen amk.

işin ilginç yanıda sonra çocukla yine arkadaş olduk ak.

lisedede bi olay olmuştu, boş ders vardı ve biz cenaze töreni yapıyoduk, normal bi sınıf değildik.

bir arkadaşı sınıfın perdesini söküp sardık, 2 masayı birleştirip üstüne yatırdık

biz 6 kişi önünde, önümüzde arkadaş yatıyo, onun önündede bi arkadaş vardı hoca rolünde sallama dua okuyo.

herkesin yüzünde bi üzüntülü tebessüm vardı ciddiye aldık kafaları eğiyoz, sözde ölü olan arkadaş canlanıyo fln,  biride kameraya alıyo. millet kahkaha atıyo tabi tuvaletin yanındaydı sınıf, birden müdür yardımcısı girdi içeri, napıyonuz siz? bune ses? oğlum salakmısınız açın 2 test çözün aklınızdan zorunuzmu var, bu 6 kişi odama gelsin çabuk dedi çıktı.

sonra dedi, size disiplin cezasımı yazim birer tokatmı atim, tabi herkes tokat dedi, ordanda sırayla birer tokat yiyip çıkmıştık.

Sınıfta cenaze töreni mi :O Hocam siz harbiden normal bi sınıf değilmişsiniz :))

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KingOfTheAngel
    KingOfTheAngel's avatar
    Erkek

ulaaa ula:D

BENDEN NE KÖY OLUR NE KASABA BENDEN OLSA OLSA MEMLEKET OLUR MEMLEKET...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jetlag
    jetlag's avatar
    Erkek

komikmis

Toplam Hit: 17169 Toplam Mesaj: 116