folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Anne Ben Ateist Oldum :)

Anne Ben Ateist Oldum :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spacheata
    Spacheata's avatar
    Erkek
    be_cool bunu yazdı:
    -----------------------------

daha öncede dedim. islam orjinal bir değil.araplar önceden pagandı.

ama birde pagan olmayan vardı içlerinde abdullah bin muhammedinde bulunduğu bu grup çok bilinen adıyla hanif - az bilinen adıyla sabii ydi. aslında hıristiyanlık ve musevilik hatta eski mısır dinleri fln. hep ortak bi kaynaktan gelmiştir.. muhammedde son el verdikleri oldu..tabi başka bilinmeyen birçokları dışında

Ayrıca çok şekersin :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAYVANYASAR
    HAYVANYASAR's avatar
    Erkek
    be_cool bunu yazdı:

ozaman inanmayanlara şunu soracagım bana cevap versinler sevinirim

mubarek kitabımız Kuranikerim yazıldıgı tarihte odönemde günümüzde bilim adamlarının yeni yeni buldugu olayları içeriyor biliyor yazıyor gögün katlarından bahsediliyor daha yeni 2 ci katını buldukjlarını acıklıyorlar vs bu nekadar büyük bir mucizedir.

İçinde o kadar belli belirsiz şey yazan bir kitab nereye çekersen oraya gider arkadaşım...

Onu geçtim, zamanında bulunmuş bazı şeyler iletişim olmadığından yüzlerce yıl sonra tekrar bulunmuş olabilir.

Blogum; http://hayvanyasar.blogspot.com/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    Spacheata bunu yazdı:
    be_cool bunu yazdı:

daha öncede dedim. islam orjinal bir değil.araplar önceden pagandı.

ama birde pagan olmayan vardı içlerinde abdullah bin muhammedinde bulunduğu bu grup çok bilinen adıyla hanif - az bilinen adıyla sabii ydi. aslında hıristiyanlık ve musevilik hatta eski mısır dinleri fln. hep ortak bi kaynaktan gelmiştir.. muhammedde son el verdikleri oldu..tabi başka bilinmeyen birçokları dışında

türklerde ateşe tapıyordu bu birseyi degisemezki o tarihte okuma yazma bilmeyen birinden bukadar güzel sözlerin cıkması ha tabi gözler körerdimi görmezmiş

HAYVANYASAR

nasıl belli belirsiz seyler yazanlardan birsey cıkaramıyorsan bilemiyorum ozaman bilim adamlarınında buldukları belli belirsiz seyler bukadar basit karalama olamaz :D:D

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

dayinin söyledigi cok dogru ateistcilik oynamaya gerek yok

bu senin inancın ( ya da inanmaman ) ailen vs... buna karısamaz ne kadar baskı yaparlarsa yapsınlar zaten değişmiceni bilmeleri lazım...

not : bu arada cıkıp bunu dien senmisin falan demeyin :D . bizimkisi geyikten ibaret elhamdürillah müslümanım

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

qaMbLer bunu yazdı:

dayinin söyledigi cok dogru ateistcilik oynamaya gerek yok

bu senin inancın ( ya da inanmaman ) ailen vs... buna karısamaz ne kadar baskı yaparlarsa yapsınlar zaten değişmiceni bilmeleri lazım...

not : bu arada cıkıp bunu dien senmisin falan demeyin :D . bizimkisi geyikten ibaret elhamdürillah müslümanım

yaw bırakın arkadaşın bu mutlu gününde ona büyük destek olmak lazım

=) tebriker diyorum aramıza katıldın yanlız tbt de ayrımcılık oldu için artık böle konular açmıoyorum

siz din ile ilgili bişi açıosunuz biz karışmıyoruz ben ateizm ile ilgili bişi açsam anında direk herkez hucum ediyo başlığa yazıorm ateist olmayan girmesin

gene olmuo baskı her yerde =)

ama doru yolu bulanın sayısı her gün artıyor bu güzel bişi 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek

sen sırf "ben toplumdan farklıyım" "herkes koyun abiii" mantalitesiyle ateist olmuşsun.

büyük bir korku ve ciddi bir olay yaşadığında tekrar dönersin :)

işte öyle
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAYVANYASAR
    HAYVANYASAR's avatar
    Erkek
    be_cool bunu yazdı:

nasıl belli belirsiz seyler yazanlardan birsey cıkaramıyorsan bilemiyorum ozaman bilim adamlarınında buldukları belli belirsiz seyler bukadar basit karalama olamaz :D:D

Bilimadamları belli belirsiz şeyler bulmaz. Ne bulduysa kanıtıyla, nedeniyle duruyordur.

Blogum; http://hayvanyasar.blogspot.com/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickneyime
    nickneyime's avatar
    Erkek
    ben her zaman merak etmişimdir bir insan neden ateist olur diye , bunu aşagılayıcı veya toplum baskısı hedesi olarak görmeyin sadece basit bir soru , anlam çıkartıp demagoji falanda yapmıcam ,tamam bende elhamdülilah müslümanım ama öle gerektirdiklerini yapmıyorum sadece soruma yanıt arıyorum ?

bunch of idiots around me, yes everywhere.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

birkaç sayfadan sonra başa sarıyor ya çok komiğime gidiyor =))

bu arada bu post ile anasayfadaki ilk 5 konuda son yazan ben olarak gözükeceğim :W

21.03.2009 07.55

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek
    HAYVANYASAR bunu yazdı:

Bilimadamları belli belirsiz şeyler bulmaz. Ne bulduysa kanıtıyla, nedeniyle duruyordur.

Kuranı Kerim ve olan, yaşanan mucizeler sence bir kanıt değilmidir? O zamalar iletişim aracı yok birşey yok  firavun diye birinin yaşadığı  ve daha sonra secde ederken kaldığı nerden bilinebilir? Bunu tek bilen olur oda evrenin yüce yaratıcısı Allah.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
Toplam Hit: 25254 Toplam Mesaj: 286