folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Anne Ben Ateist Oldum :)

Anne Ben Ateist Oldum :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek
    evsiz bunu yazdı:
    -----------------------------

Yani bazıları kan pıltısından bazıları çamurdan mı?

Ozaman biz hangisiyiz?

Bazıları demiyor orda iyi oku kafandan sallama. Hepsi birden

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hworm
    hworm's avatar
    Erkek

evsiz bunu yazdı:

Yani bazıları kan pıltısından bazıları çamurdan mı?

Ozaman biz hangisiyiz?

çamurdanız.Şeytan ve cinler ise ateşten 

No thing is possible ,world itselfs say ı’m possible
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SüperSperm.
    evsiz
    evsiz's avatar
    Erkek
    T01G4 sakin ol bak hayalet_kral sakin sakin cvp veriyor süküt ol celallenme

Bazı İnsanLar AnıLarıyLa AnıLıR Bazı İnsanLar AnaLarıyLa...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

evsiz bunu yazdı:
    T01G4 sakin ol bak hayalet_kral sakin sakin cvp veriyor süküt ol celallenme

İnanmamak için direniyor konuları hep biyerlere çekiyorsunuz korkuyorum Rabbime Efendime küfretmenizden. O ayın üstünde parmağı görünce sinirlerim tepeme çıktı ama merak etmesin o arkadaş o parmak onun biyerlerine girer.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    astegmen
    astegmen's avatar
    Erkek
    Spacheata bunu yazdı:

niye o tarihte dünya kuzeyden güneye doğru mu dönüyomuş yani :D

ÖYLEYSE de bu sefer ÇİN HİNT kaynaklarında çıkması lazım değil mi :)

269. Müslim, 8/132; Tirmizî, 5/397; Ahmed İbn-i Hanbel, Müsned, 1/447
    270. İbni Kesîr, Tefsir: 4/262
    271. Tirmizî, 5/398; Kâdı İyaz, Şifâ: 1/238; İbni Kesîr, Tefsir: 4/262
    272. Kâdı İyaz, Şifâ: 1/238
    273. Kamer Sûresi, 1-3

Hocam şu Kitaplara bi göz at görürsün.

Bismillah Her Hayrın Başıdır
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek

puuhaa zuhhaa bu ataistlere herzaman gülmüşümdür islamı aşşagılarlar sonra gelin bize saygı gösterin demişlerdir

eyyy ataistler dinsiz imansızlar alınmayınhaa ataist oldugunuz için dogal olarak dinsiz imansız oluyorsunuz

Eğer insan, seçme hakkına sahip oLsaydı, akLı başında oLan her ßir insan, şüphe ve tereddüt etmeden Muhammedi; tek ALLah'ın ve onun Peygamberini kabuL ederdi...

avustralyalı biri bile ataist yetişmesine ragmen islamı seçmiş bulmuştur siz isen islam içinde yolunu kaybetmişiniz

haa sorunuzumu var açın kuranı okuyun alın cevabını kardeşim bize sormayın ALLAHIN söyledikleri dışında biz ne fikir yürüte bilirizki kaçını açıp okudu kuranı önce okuyun sonra sorun eyvallah ataistler

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Otistiq
    Otistiq's avatar
    Erkek

Ayın ikiye ayrılması mucizesini inkar ede durun bakalm.. Umaırm hak din ile tanıştığınzda  içinizden özür dilersniz..ama Hz.Muhammed S.A.V Allahın Elçisi buna böyle bilin..

SPUTNİK’TEN ALINAN FOTOĞRAFLAR VE BATI’NIN İKİYÜZLÜLĞÜ

“İnşikâk-ı kamer” mu‘cizesi mevzuunda, günümüzde ay etrafında dolaşan ve Sputnik adı verilen uydulardan alınmış –dünyadan çekilebilen fotoğraflara nazaran mesafeleri daha çok yaklaştıran– ay yuvarlağı ile alâkalı fotoğraflarda, ay sathının tam ortasında yukarıdan aşağıya uzanan bir çatlak görülmektedir. Bu çatlak, takriben bir buçuk kilometre genişliktedir. Amerikalılar bu çatlağa ‘Radley Rille’ adını vermişlerdir. Bu çatlakla alâkalı olarak Apollo–15 ile gerçekleştirilen derinliğine araştırmalar, bugüne kadar halka açıklanmadığına göre anlaşılan, bundan sonra da açıklanmayacaktır.

Nitekim dünyaca meşhur İngiliz gazetesi The Guardian’ın, 29 Temmuz 1971 tarihli nüshasında yayınlanan yorum-haber, Batı’nın bu işten korktuğunu ortaya koymuştur. Orada çıkan yazıda, Müslümanlar’ın daha şimdiden bu fotoğraflara dayanmak suretiyle, ‘İslâm Peygamberi’ne (s.a.v.) atfedilen ‘ay’ın ikiye bölünmesi’ mu‘cizesinin gerçekliğine dair isbat yoluna girdikleri… tarzında açıklamalara yer verilmişti.

Acaba bir gün, ilim nâmusu ağır basan insaflı astronotlar çıkıp, bu yarığın aslı ve esası mevzuunda insanlığa ışık tutacak, bunun, inşikâk-ı kamer mu‘cizesinde meydana gelen çizginin bir kısmını teşkil ettiğini açıklayabilecekler mi?..

Ne dersiniz?

Bi yerden aldığım bi not..

Ve Hala Devam eden şu inadınız neye onu anlamıyorum.. Kendinize iki şey sorun.. Ölümsüz müyüm ?

Değilsin malesef.. ee ozaman nereye gidiyor bu ölenler... İslamı bırak bi tarafa Musevi,Hristiyan Yahudi olanlar bile ölülerinin arkasndan üzülürler.. üzülürler çünkü geri gelmez...

Kıyamet suresinde ne güzel anlatıyor

26 – Hayır, hayır! Ne zaman ki can boğaza gelir, işte o zaman can çekişenin yanındakiler:
    27 – “Bunu iyileştiren, kurtaran yok mu?” der.
    28 – Artık ayrılık vakti geldiğini kendisi de anlar.

İslamiyet Dinlerin En güzeli.. ve azcık olsn düşününce farkına bile warırsn.. Bukadar güzel ve iyilik dolu bir din nasıl olurda kötü olur ?

Düşünmeden bir yol çizmiş çıkamam diyip duruorsn.. çıkma ama en yargısız bi araştır...

Allahıma Şükürler Olsun.. İçimizde Vesveseden korusun bizleri..

BU arada Bilimsel Olarak yaklaştığın olaylar war , bana şu Firavun olayını anlatırmısın.. Çürüyen ve kemik haline dönüşen okadar ceset war ken şu firavun neden hala çürümedi ?

http://img80.imageshack.us/img80/4669/firavun4dwkq5.jpg...

Seni böyle mucizelerle dini sevdirmeye calısmak belkide yanlş ama sana oku derken bundan bahsediorm.. bizler yazdıkça sen muhalefet olacaksın.. bu mucizeleri bi kenara bırakp sadece araştır.. Çeliştiğn noktaları sor  ve rahatla...

Selametle...

Hayallerim ve Kendim.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek
    hocam bende inanmıyorum senin gözünde dinsiz imansız olabilirim bundan hiçde rahatsızlık duymuyorum bu benim kendi düşüncem kendi fikrim kendi seçimim bu kimseyi ilgilendirmez... olay nereden nereye gelmiş yine :D ben yine konuyu başa cevirim. hocam insanlarımız şekil-a da da görüldüğü gibi dine bu şekilde baktıkları için uzun bir süre daha kimliğinde din hanesine farklı bişeyler yazdıramayacaksın... zaten şunu anlamıyorum beni neden dinime mezhebime ırkıma göre ayırmaya calışıyorlar? neden beni sadece ve sadece insan olarak kabul etmiyorlar? sonucta müslümanlık hristiyanlık şu bu insan kendi için yaşamaz mı? ayrıca birşeyi de söylemeden edemicem be_cool arkadaşım dalga geçer gibi dinsiz imansız demişsin benim gibilere söylediğinden hiç rahatsızlık duymuyorum da sana bir sorum olacak tam olarak nerede okuduğumu hatırlamıyorum ama bu iş Allah ile kulu arasındaysa sana ne düşer? bir de inandığın dine göre kulu Allahtan başka kimin yargılamaya hakkı var? bence insanlara dinsiz imansız deme elbet döner dolaşır bir yerde bulur seni ;)  insanların düşüncelerine saygılı olmayı tavsiye ederim ben nasıl senin Allaha olan inancını müslümanlığına saygı gösteriyorsam sende benim inanmayışıma düşüncelerime saygı göster...

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

Allaha inanmıyanları, Peygamberine dil uzatanları görünce halime şükrediyorum.

Ey inanmıyan insanlar üzücü ama gerçek 7. kat cehennem sizi bekliyor gibi görünüyor.

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek

crafty

ben kimseyi aşşagılamadım dinsiz imansızlık degilmi inanmamak gercekleri söyledim tabiki ALLAHLA KUL arasındandır  herkez kendi bacagından asılacak sevgili arkadaşom

ben inanıyorum ve mutluyum sen inanmıyorsun sende mutlusun ama birşey var benim öldükten sonra ya gercekse kaygım yok ha haşa diyelim herşey yalanmış ee ne kaybedecem öldükten sonra hiç birşey sende ama herşey gerçek ve dogruysa ahh dostum tabi ben bilemem ama kalbinde hardal tanesikadar inancın yoksa ayvayı yedin :D:D

özgür sünüz kimseyi zorlıyamayız biz inan inanma ama dinime karşı yalanlıyıcı hakaret edici sözler gelirse konuşurum varsa biryalanım söyle varsa bir hakaretim yine söyle :))))) :))) ALLAH günahlarınız bagışlasın.

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
Toplam Hit: 25197 Toplam Mesaj: 286