Ekonomik Kriz Geliyor Söylentileri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iQsuz
    iQsuz's avatar
    Erkek
    kaygusuz bunu yazdı

dolar :2.22 olmuş...

ekimin sonu kasımın başı babalara gelecez diye tahmin ediyorum

vay amk 7 ayda kazanan değere bak.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    endenius
    endenius's avatar
    Erkek

faizi indiremiyorlar bunu onlarda biliyorlar

geliyorum diye bağıran krize hazırlıksız ve donsuz yakalanıyorlar

geçen cnbce de ekonomi yorumcusunun birinden neredeyse günah çıkartır gibi bir mesaj verildi

buradan hep beraber piyasaya moral pompaladık dedi yani iyi olmayan verileri iyi olarak yorumladık dedi bir yerde

lafla ekonomi arpa kesilene kadar dönüyormuş

feed faizi artırdığı anda dışarıdaki dolarlara yuvaya dön çağrısını resmi olarak yapmış ve gelişmekte olan ekonomilerin götüne pamuğu tıkamış olacak

böyle bir fırsat bu ülkenin karşısına bir daha çıkmaz

para olsada dolar alsak çok iyi kar bırakacak çoook

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

dolar 2.73 olmuş.

sıçtık. 7 hazirandan önce euroyu geçecek mi ne

dolar almayı düşünüyorum ilk maaşımı dolara mı yatırsam :S

kaygusuz tarafından 24/Nis/15 00:46 tarihinde düzenlenmiştir

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

Piyasaların yakından takip ettiği ve "Doktor Kıyamet" diye bilinen yatırım danışmanı Marc Faber, borsaların er ya da geç sert bir şekilde düşeceğini belirtti. Yakından takip edilen bir diğer yatırımcı ise borsalar yakın zamanda işlerin çirkinleşeceğini söyledi.

Uzmanlar borsalar kötü günlerin kapıda olduğu uyarısı geldi.

EURO 15 AY SONRA İLK KEZ 3 LİRAYI AŞTI

CNBC kanalına konuşan Faber, başta ABD borsaları olmak üzere dünyanın birçok yerindeki borsalarda şu anda merkez bankaları kaynaklı bir balonun yaşandığını ifade etti.
    Faber, bu balon için net bir zaman veremediğini söylerken, er ya da geç patlayacağını ve bu patlamanın sonuçlarının korkutucu olacağını söyledi. 

Faber, “Son iki yıldır, ABD borsaları başta olmak üzere küresel borsalarda bir düzeltmenin yaşanmasını bekliyorum. Her zaman dediğim gibi balon balondur ve eğer bir düzeltme yaşanmazsa, piyasa şişer ve bir gün gelir o balon patlar ve bu kez büyük patlar” dedi.

Doktor Kıyamet, “Şu anda borsalar böyle bir ortam yok. Biraz daha yükselebilir ama zamanı geldiğinde yüzde 30 ya da 40 kadar düşüş yaşanacak ve bu en az oran olacak” dedi.

BU HAFTA EN ÇOK EURO KAZANDIRDI

İŞLER ÇİRKİNLEŞECEK
    Piyasaların yakından takip ettiği  bir diğer yatırımcı Dennis Gartman, borsalarda yakın zamanda kötü bir satış dalgasının gelebileceğini söyledi ve “İşler çirkinleşecek” diye konuştu. 
    Başta ABD borsaları olmak üzere küresel borsalar için yakın zamanda düşüş yaşanacağı uyarısı geldi. 

Piyasaların yakından takip ettiği yatırımcı Dennis Gartman, yatırımcılara yakın gelecekte dikkatli olmaları gerektiği uyarısını yaptı. 

CNBC kanalına konuşan Gartman, borsalar yüzde 5 ile 8 arasında bir düzeltmeye hazır olunması gerektiğini ifade etti.

Gartman, “İşler çirkin bir şekilde kötüleşecek. Ancak bu süreç çok uzun sürmeyecek. Bir süre hızlı bir çirkinleşme olacak ve bunun birçok kişinin sinirini bozacağını düşünüyorum” dedi.

EURO : 3.03 TL olmuş.

tam dolar alacaktım düştü düşer diye almadım ama yine yükseldi euro mu alsak.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

Chp'de göte sürülecek 1 gram akıl varsa iktidara gelmez. 1 gram. Banka gelip borçları istemesini biliyor da mal/hizmet sattığınız adam aldığının parasını ödemiyor, borç da euro olunca götte patlıyor. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

"BİÎZNİLLAH"

Ehl-i Byte
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    buzukatak bunu yazdı
    Zeytun-i bunu yazdı

Rahat ol, daha iyiye gidiyor hemde ummadıkları kadar BİÎZNİLLAH.

Ben ikna oldum.

Inceltme isaretli i harfini gorunce ben de sarsilip ikna oldum.

sigara değil, balık olan.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    glaurung bunu yazdı

Chp'de göte sürülecek 1 gram akıl varsa iktidara gelmez. 1 gram. Banka gelip borçları istemesini biliyor da mal/hizmet sattığınız adam aldığının parasını ödemiyor, borç da euro olunca götte patlıyor. 

AYnen chp krizin usutne gelecek gibi. mal millette diyecek ki chp yonetemior.yonetemeynler akpydi cilesini gelecek hukumet cekecek...

Bu salak hukumet kalkinmayi ucuz dolarla yaparken insaat yerine teknolojiye yonelseydi simdi durumlar cok farkli olabilirdi..gecti ama.bi kac yildir yaziorum, bu hukumetin plani bi yerde patlayacak diye..bakalim ne zaman patlayacak.

Patlayacagini bildigin sisteme giriyorsun bari duzgun bisi yapsaydin.anca bina dikti. Ne ise yarayacak o binalar ? Millet deli gibi telefon alio.bi samsung dunyanin parasini kirio.bizde telefon sektorune yonelseydik bole zamanlarda yurt disina satacak bisiyimiz olurdu.simdi neyimiz var ? Olanlarida sattilar.

Bence geri donusu yok artik.turkiye gelisim dogrusunu bu hukumetle beraber assaya cevirdi.bundan sonra turkiye gelismek yerine gerileme yasayacak uzun yillar

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı
    glaurung bunu yazdı

AYnen chp krizin usutne gelecek gibi. mal millette diyecek ki chp yonetemior.yonetemeynler akpydi cilesini gelecek hukumet cekecek...

Bu salak hukumet kalkinmayi ucuz dolarla yaparken insaat yerine teknolojiye yonelseydi simdi durumlar cok farkli olabilirdi..gecti ama.bi kac yildir yaziorum, bu hukumetin plani bi yerde patlayacak diye..bakalim ne zaman patlayacak.

Patlayacagini bildigin sisteme giriyorsun bari duzgun bisi yapsaydin.anca bina dikti. Ne ise yarayacak o binalar ? Millet deli gibi telefon alio.bi samsung dunyanin parasini kirio.bizde telefon sektorune yonelseydik bole zamanlarda yurt disina satacak bisiyimiz olurdu.simdi neyimiz var ? Olanlarida sattilar.

Bence geri donusu yok artik.turkiye gelisim dogrusunu bu hukumetle beraber assaya cevirdi.bundan sonra turkiye gelismek yerine gerileme yasayacak uzun yillar

hacı sus şimdi biri gelir devleti yıkmak ve silahlı örgüte bağlı olmaktan içeri alır :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

Şu anda imam hatiplerde ortaokul ve lise olmak üzere okuyan öğrenci sayısı 450.000 

450.000 kişiyi iyi bir lisede okutsan zaten avrupa standartında 45.000 adam anca yetiştirirsin, bu adamlar ülkeyi alır götürür, şimdi o 450.000 kişinin içinden 450 kişi çıkacak mı bakalım. 

Kendi adıma söylüyorum İMAM HATİP mezunu benim iş yerimde çalışamaz. Hadi kolay gelsin.

Toplam Hit: 19787 Toplam Mesaj: 153