folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Fransa Karikatür Dergisi Charlie Hebdo Saldırısı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Fransa Karikatür Dergisi Charlie Hebdo Saldırısı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

video varmıydı ?

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabudun
    karabudun's avatar
    Erkek
    ArmadA bunu yazdı

baskı sorun doğurur. fransa danimarka son yıllarda aşırı derecede müslüman karşıtı gösteriler ve tip olaylarla gündeme gelmeye başladı.

yapılan şeyi doğru bulmasamda bir tek merak ettiğim hz.isa yla falan dalga geçen bir karikatürlerde bu ülkelerde yayınlanıyormu ?

Hemde nasıl... Net de ararsan bulabilirsin. Aynı şekilde Yahudiler le ilgili de onları naziler ile eşleştiren karikatürleri var.

"Bugünden geru divanda, dergahta, bergahta, mecliste ve meydanda Türkçeden başka dil kullanılmayacaktır." KaramanoğluMehmet Bey - 1277 -
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JahR
    JahR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

video varmıydı ?

var da google den bak hocam, buraya koydukmu ''ÇOCUKLAR'' etkileniyo

beyin derki; ya beni kullan, ya da kafana sık ulan!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lvnt
    lvnt's avatar
    Erkek

İslam'ın hoşgörü dini olmadığını gösterir bir eylem daha, bunların hiç ardı arkası kesilmeyecek... İşin kötü tarafı, sözkonusu inanca hakaret olduğunda gösterilen ölümcül şiddet aynı inancı paylaşanlar tarafından destekleniyor. Bir diğer durum da dengesiz güç meselesi; adam karikatür çizmiş sen de çiz, adam film çekmiş peygamberi küçük düşürmüş o zaman sen de kafanı çalıştır peygamberini yüce gösteren film çek.. silaha sarılmanın anlamı ne? 

profesyonel fotoğrafçı www.leventakdenizfotografcilik.com https://www.facebook.com/leventakdenizphotography
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

edit // 

ReyiZ tarafından 08/Oca/15 00:25 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Avrupada 13 yıl içinde müslüman nüfus şu ankinin yüzde 90'ı azalacak. Türkiye radikalleşecek, ortadoğu daha da çıkmaza girecek. Almanya, Fransa, İngiltere, İsveç, İsviçre, Hollanda, Bulgaristan, Yunanistan ve Romanyanın islamdan temizlenme hareketi resmen başlatıldı, İşid'in kuruluş amacı da buydu zaten. İzleyin görün.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

Avrupada 13 yıl içinde müslüman nüfus şu ankinin yüzde 90'ı azalacak. Türkiye radikalleşecek, ortadoğu daha da çıkmaza girecek. Almanya, Fransa, İngiltere, İsveç, İsviçre, Hollanda, Bulgaristan, Yunanistan ve Romanyanın islamdan temizlenme hareketi resmen başlatıldı, İşid'in kuruluş amacı da buydu zaten. İzleyin görün.

Abi kürt süz Kürdistanı unuttun :) 

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EMRE955
    EMRE955's avatar
    Erkek

Saldırıyı yapanların müslüman olduklarını bile düşünmüyorum. Batı dünyasının islam dünyasına karşı cephe alması için planlanmış bir hareket olabilir. 

Dergide peygamberimiz hakkında çizilmiş olan karikatürlerin bazılarını inceledim. Bizim son derece değer verdiğimiz birine karşı ahlaksızlıkta sınır tanınmadan çizilmiş. Öyleki sıradan bir arkadaşım hakkında dahi öyle bir karikatür çizilmiş olsa çizerine sonuna kadar düşman olabilecekken peygamberimiz için bu tür ahlaksızlıkların yapılmasına çok üzüldüm.Fakat ne yazık ki bunun karşılığı silahı alıp dergiyi kurşunlamak değildir. Eğer dergiyi kurşunlayan kişiler müslümanlar ise bu işin sonuçları düşünüldüğünde atılan her kurşun islama atılmış demektir.

Batıdaki bu düşmanlığını ise sağlam yetişmiş fikir adamlarıyla çözebiliriz. Fakat bugünkü islam dünyası  bu tür islam karşıtı hareketlerle başa çıkabileck bilgide ve nitelikte insanlara sahip değildir. Önce kendimizi düzeltmeliyiz. 

xxx
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    Atakan bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

kürdistan'ın ömrü kurulduktan sonra 11 yıl, o topraklar çoktan kooperatifler aracılığıyla israil'e satıldı. o toprakların parası batıda yatırım olarak yendi, inşaat sektöründe kullanıldı. 3 yıl önce bu konuyla ilgili bir şeyler yazmıştım kooperatif isimlerine kadar.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

kürdistan'ın ömrü kurulduktan sonra 11 yıl, o topraklar çoktan kooperatifler aracılığıyla israil'e satıldı. o toprakların parası batıda yatırım olarak yendi, inşaat sektöründe kullanıldı. 3 yıl önce bu konuyla ilgili bir şeyler yazmıştım kooperatif isimlerine kadar.

İşte kürt olmayacak :) 

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
Toplam Hit: 16880 Toplam Mesaj: 162