folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Fransa Karikatür Dergisi Charlie Hebdo Saldırısı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Fransa Karikatür Dergisi Charlie Hebdo Saldırısı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

birde tüm bu olanlar yaşanımadan önce fransız istihbaratı ne yapıyordu ? şarap mı iiçiyordu ? sıçayım ben öyle istihbarata

ulan hala anlamadınız mı algı yaratıyor adamlar algıııııııııııııııııııııııııııııııııııı

ebedi devlet
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek
    seboist bunu yazdı

birde tüm bu olanlar yaşanımadan önce fransız istihbaratı ne yapıyordu ? şarap mı iiçiyordu ? sıçayım ben öyle istihbarata

ulan hala anlamadınız mı algı yaratıyor adamlar algıııııııııııııııııııııııııııııııııııı

Kullanılanların  hiç mi suçu yok , bu adamların geldiği yerde bu mantıkta ki insan oranı sence %de kaçtır ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

Karikatürün en güzel yanı yüzlerce sayfalık bir kitapta anlatmak istenileni tek celsede anlatabilmesi ve o etkiyi yaratmasıdır. Fakat arada şöyle bir ince fark bulunur ; İslam'ın kapitalizme uşaklık ettiğini anlatan kitap yazarsanız canlı kalırsınız ama karikatürünü çizerseniz sizi öldürürler. Neden mi? Çünkü Müslümanlar kitap okumaz. Okusalardı önce Kuran'ı merak edip okurlardı..

(alıntı)

kaybolmasın bu post

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    d3lete bunu yazdı
    seboist bunu yazdı

Kullanılanların  hiç mi suçu yok , bu adamların geldiği yerde bu mantıkta ki insan oranı sence %de kaçtır ?

yav güzel hocam ben zaten olaydakideleri savunmuyorum

ama bu adamların afganistanda sokakta otururken ''birielri islama hakaret etmiş fransada hadi fransaya gidelim 

sokak ortasında keleşlerle bunları tarıyalım'' mı demişler bu kadar kolaymı sence bu işler söyler misin ?

diyorum ya yönetmende oyuncu da aynı kişi ...

seboist tarafından 08/Oca/15 01:21 tarihinde düzenlenmiştir

ebedi devlet
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Algı malgı, dehşet bir olay, insanlık dışı, islam açısından kabul edilemezde maşallah hırsızın hiç suçu yok. Herifler bunu yaprken de yaptıktan sonra da ille bir gün bunun olabileceğini bilmeyecek kadar aval değildir diye düşünüyorum. Onlar kışkırtacak hemde en hassas noktadan, ardından doğrumuydu, değilmiydi tartışması yapılacak, kınanacak vs. vs. Yapamazlar, yapmamalılar, yaparlarsa bunun olma olasılığının yüksekliği baştan kabul etmişlerdir.

Olan olmuştur iyi veya kötü. En azından bundan sonraki sivriakıllıya kadar birçokları yeltenmeyecektir bile, Danimarka olayından beri cılkını çıkarmaya başlamışlardı, şimdi yeniden 10 defa düşüneceklerine eminim.

O vatandaşların eli kalem tutuyor diye istediğini çizme yazma özgürlüğü kadar, onların yaptığı gibi ağzı olanın konuşma özgürlüğü de var. Eli silah tutan adamda her şeyi yapma özgürlüğünü kendisinde görecektir, insan hakkı demiyorlarmıydı? Onların insan hakları anlayışında işler böyle yürüyor, engelleyemedilerse konuşmasınlar...

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

yakinda cikar kokusu almanyada irkci gosteriler fransada silahlli eylem turkiyede roket atarlar amerikada obamanin buyuk oy ve destek kayiplari bu is biyerden patlicak yakin zamnda ama hayirlisi olan yine bize olucak gibi

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

natoyu toplarlar tüm müslüman ülkeler terörist ilan ederler yağdırırlar bombaları.

ırak suriye libya özellikle.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

2.bir saldırı olduğu yönünde bilgi geliyor arkadaşlar teyit eden varmı

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JahR
    JahR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Alayı O.Ç!! Açık ve NeT 

Le Monde gazetesi ise üç kişinin kimliklerinin belli olduğunu ve İçişleri Bakanı Bernard Cazeneuve'ün herkesi bu konuda sorumlu davranmaya ve soruşturmayı olumsuz etkileyebilecek bilgiler paylaşmamaya çağırdığını bildirdi. Fransız basınında en dikkat çekici iddia ise Le Point'ten geldi. Le Point, saldırıyı düzenleyenlerden iki kardeşin, kaçış sırasında terk ettikleri araçta kimliklerini unuttuklarını ve bu şekilde teşhis edildiklerini bildirdi. Üçüncü kişinin ise evsiz olduğu söyleniyor. 

beyin derki; ya beni kullan, ya da kafana sık ulan!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

hristiyanlığın reformunu yaşıyoruz etrafımızda kim varsa acı çekiyor, gariban batı da bizim yüzümüzden 2.reform yaşıyor. Tevbe 5'ten kaynaklı sıkıntılar atsan atılmaz satsan satılmaz adam kitaba yazmış.

Toplam Hit: 16883 Toplam Mesaj: 162