folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Fransa Karikatür Dergisi Charlie Hebdo Saldırısı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Fransa Karikatür Dergisi Charlie Hebdo Saldırısı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

çok fena lafı yerleştirdiniz nutkum tutuldu :)

yok yani sonra bu insanlar neden islam'a neden müslümanlara düşman demeyin,israil filistinlileri öldürür ağlarsınız,siz avrupalıları öldürürsünüz ohh çekersiniz, bi garipsiniz :) 

Tnrsk tarafından 08/Oca/15 03:33 tarihinde düzenlenmiştir

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek

+Müslümanlardan nefret ediyorum bir şeyler yapalım!!

+Bir karikatür atalım ortaya aşalayıcı olsun 

-ee? Karikatürden islam karşıtı nasıl olcaz?

+Dur dinle ,sonra bizim ekipten arkadaşlar bu dergiyi bir güzel tarasın (en iyi adamları seçin)

+Bu ölenler bize yetmez , kapıda polisde beklesin onlarada sıksın , sıkarken bir arkadaşda yukarda videoya kaydetsin bizimkiler muhammed diye bagırsın ki  müslüman olduklarına inansınlar.

-Peki bu ölenlerin hesabını nasıl vercez ?

+Önemli değil

-Bizim ekip nasıl yakalanacak ?

+hmm kaçarken kimliklerini koysunlar bir yere , zaten hapse girmicekler..(yeni kimliklerini ayarlayın)

bu kadarda düzmece cinayet kurgulanmamıştır.Polisi vururken yukardan biri videoya bile kaydediyor.

....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    seboist bunu yazdı
    TR-SCOPJE bunu yazdı
    Tnrsk bunu yazdı
    TR-SCOPJE bunu yazdı

İsrailin katliamları Yahudilik,
    Amerikalıların, ingilizlerin, fransızların vs. katliamları Hıristiyanlık,
    Çin'in katliamları Ateizm kaynaklı değildir zaten..
    Ama İslam Terör Dinidir???

Az gidin ötede oynayın..

Kimse kimsenin kutsalına saldıramaz laf söz edemez dalga geçemez..

İsteyen eşşeğe tapar, isteyen börtü böceğe umurumda değil

Ama benim en kutsalımla dalga geçenin de cezasız kalmasını istemem.

Öldürülenler için üzülmedim olayın gelişmesi açısından avrupada yaşayan müslümanların töhmet altında bıraklacak olmasından dolayı üzlüyorum.

Bilerek planlanmış 2. bir 11 Eylül saldırısıdır. Maksat insanların tüm müslümanlara cephe almasını sağlamak..

Zaten böyle olaylar Turnusol kağıdı gibidir "İçimizdeki İrlandalılar" ortaya çıkar en azından..

bro sende insanlık var mı?

Sahte hümanist havalarına mı bürüneydim? Ölenler benim dinime hakaret eden ve bununla sonuna kadar gurur duyan ırkçı dallamalar. Sen hiç arakanda ölen bir müslümana üzülüyor musun? veya nijeryada cogo kabilesinden ölürülen X dininden bir zenciye..Hiç sanmıyorum.. O yüzden benim insanlığımı sorgulamak senin haddine değil..

helal olsun hocam lafı yerine oturtmuşsun valla

dünyada hergün milyonlarca insan ölüyor onlara üzülmüyen adam

gelmiş burda 3-5 orospu çocuğu için ''sende insanlık varmı diyor''

hadi dağdaki teröristler içinde bunları söyle karşıt görüşün onlar senin hadi söyle

ölen her insana üzülüyorsan hadi söyle dağda ölen teröristlere üzülüyorum de o zaman görelim humanistliğini

aklın sıra pkk destekçisi yapıcan adamı ama kamil senin bu söylediğin pkk nın sivil katliamlarını aklayan cinsten. ''silahsız bir insanı sırf düşüncesini beğenmedi veya hakaret etti diye öldürmek' ve bunu haklı çıkarmaya çalışmak...

bunu düşünebilecek kafa var mı?

hoşgörü pıtırcıkları sizi

bari renginizi delikanlı gibi belli edin müslümanlıga hakaret edenler öldürülmeli diye açık açık söyleyin. anlayalım ne oldugunuzu

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek
    ultrAsker bunu yazdı
    seboist bunu yazdı
    TR-SCOPJE bunu yazdı
    Tnrsk bunu yazdı
    TR-SCOPJE bunu yazdı

İsrailin katliamları Yahudilik,
    Amerikalıların, ingilizlerin, fransızların vs. katliamları Hıristiyanlık,
    Çin'in katliamları Ateizm kaynaklı değildir zaten..
    Ama İslam Terör Dinidir???

Az gidin ötede oynayın..

Kimse kimsenin kutsalına saldıramaz laf söz edemez dalga geçemez..

İsteyen eşşeğe tapar, isteyen börtü böceğe umurumda değil

Ama benim en kutsalımla dalga geçenin de cezasız kalmasını istemem.

Öldürülenler için üzülmedim olayın gelişmesi açısından avrupada yaşayan müslümanların töhmet altında bıraklacak olmasından dolayı üzlüyorum.

Bilerek planlanmış 2. bir 11 Eylül saldırısıdır. Maksat insanların tüm müslümanlara cephe almasını sağlamak..

Zaten böyle olaylar Turnusol kağıdı gibidir "İçimizdeki İrlandalılar" ortaya çıkar en azından..

bro sende insanlık var mı?

Sahte hümanist havalarına mı bürüneydim? Ölenler benim dinime hakaret eden ve bununla sonuna kadar gurur duyan ırkçı dallamalar. Sen hiç arakanda ölen bir müslümana üzülüyor musun? veya nijeryada cogo kabilesinden ölürülen X dininden bir zenciye..Hiç sanmıyorum.. O yüzden benim insanlığımı sorgulamak senin haddine değil..

hadi dağdaki teröristler içinde bunları söyle karşıt görüşün onlar senin hadi söyle

ölen her insana üzülüyorsan hadi söyle dağda ölen teröristlere üzülüyorum de o zaman görelim humanistliğini

aklın sıra pkk destekçisi yapıcan adamı ama kamil senin bu söylediğin pkk nın sivil katliamlarını aklayan cinsten. ''silahsız bir insanı sırf düşüncesini beğenmedi veya hakaret etti diye öldürmek' ve bunu haklı çıkarmaya çalışmak...

bari renginizi delikanlı gibi belli edin müslümanlıga hakaret edenler öldürülmeli diye açık açık söyleyin. anlayalım ne oldugunuzu

Delikanlı gibi gerçek müslüman der ki; müslümanlığa hakaret eden elbet bulur belasını bu dünya veya öbür dünya. Şimdi yaşadıkları aslında hiçbir şey değildir bunların:)

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    zeyrekli bunu yazdı
    ultrAsker bunu yazdı
    seboist bunu yazdı
    TR-SCOPJE bunu yazdı
    Tnrsk bunu yazdı
    TR-SCOPJE bunu yazdı

Delikanlı gibi gerçek müslüman der ki; müslümanlığa hakaret eden elbet bulur belasını bu dünya veya öbür dünya. Şimdi yaşadıkları aslında hiçbir şey değildir bunların:)

zaten bunu demesi lazım müdür. vay hoşuma gitmedi ben bunu öldüreyim diye bir zihniyet hangi düşünce,din vs için olursa olsun hastalıklıdır, yok edilmesi gerekir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Dostum bu dünya istediğiniz noktaya taşınmak için yol kat etmekle, fikren ilerlemekle filan yeniden oluşacak bir dünya değil. Bazı şeyler vardır dokunulamaz, kaçınılamaz senin zikrettiğin isimler hakkında o Hz. İsa yazılır) ve daha başkaları hakkında konuşma ve fikir özgürlüğü olduğunu düşünen, hakikaten ruhen özgür olur....

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    zeyrekli bunu yazdı

Dostum bu dünya istediğiniz noktaya taşınmak için yol kat etmekle, fikren ilerlemekle filan yeniden oluşacak bir dünya değil. Bazı şeyler vardır dokunulamaz, kaçınılamaz senin zikrettiğin isimler hakkında o Hz. İsa yazılır) ve daha başkaları hakkında konuşma ve fikir özgürlüğü olduğunu düşünen, hakikaten ruhen özgür olur....

demek bu noktalara varan ülkeler odin in bize hediyesi

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek
    ultrAsker bunu yazdı
    zeyrekli bunu yazdı

Dayanamadın biliyorum ama ayıp etme. Bak ne güzel konuşma fikir beyan etme özgürlüğün var, kanıtlıyorsun bunu, ede ede bu fikrimi beyan ettin? başka önemli bir şey yokmuş demek ki! diye sormazlarmı adama?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    zeyrekli bunu yazdı
    ultrAsker bunu yazdı
    zeyrekli bunu yazdı

Dayanamadın biliyorum ama ayıp etme. Bak ne güzel konuşma fikir beyan etme özgürlüğün var, kanıtlıyorsun bunu, ede ede bu fikrimi beyan ettin? başka önemli bir şey yokmuş demek ki! diye sormazlarmı adama?

katilleri savunamadın acık acık bari makaraya vurayım dedin herhalde. makaran da leş gerçi.

haydi sana iyi sabahlar

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek
    ultrAsker bunu yazdı
    zeyrekli bunu yazdı
    ultrAsker bunu yazdı
    zeyrekli bunu yazdı

katilleri savunamadın acık acık bari makaraya vurayım dedin herhalde. makaran da leş gerçi.

haydi sana iyi sabahlar

Sen nasıl algılıyorsan öyle olsun. Ben sadece madem dalga geçiliyor bende geçeyim dedim realite bu işte! Ben ve benim nezdimdeki dar kafalıları bir gün siz aydınlar ışık saçarak eğittiğinde değişiriz artık. Yolunuz açık olsun, bir gün seninde kutsalını dalga konusu yaptıklarında ( ki ille vardır ara bulursun oralarda, Odin' in tacı filan olabilir veya Marvel, yok yok sende daha ileridir tahminen) anlarsın ne denmek istendiğini. Kışkırtma özgürlüğü diye bağıracaksınız neredeyse, ardından nerede kaldı hoşgörü:) Sana daha iyi sabahlar Allah yolunu açık etsin...

Toplam Hit: 16881 Toplam Mesaj: 162