folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Operasyon Türkiye Başladı

Operasyon Türkiye Başladı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek

gazez bunu yazdı:
    -----------------------------
    biz türklerinde yardım etmesi gerekiyo asılnda ama onlardaki teknolji ne yazıkki bizde yok

bizde ne cevherler var ama malesef böle bir oluşuma yardım etmeye kalkarsan alırlar içeri vatan haini diye sonra uğraş dur bu yobaz zihniyetle.

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clickanddie
    Clickanddie's avatar
    Erkek

nan ayaklanma yapmaya çalışıyolar. gelmeyin bu oyunlara ülke de karışıklık yaratacaklar. böylecelikle bop a katkıda bulnacaklar

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

BUGÜNKÜ SİBER SALDIRI HAKKINDA 

SAAT 18:00 DA ÜLKEMİZE YAPILACAK SİBER SALDIRIDA ÜLKEMİZİ HER ŞARTTA GELECEK SALDIRILARA KARŞI SAVUNMAK İÇİN 150 BİN KİŞİLİK SİBER SAVUNMA ORDUSUYLA KARŞI ATAK İÇİN BEKLEMEDEYİZ.

ATATÜRK üN EMANETİ EMANETİMİZ YOLU YOLUMUZDUR.

AYYILDIZTİM (CYBERWARRİOR )

------------------------------------

fesupanallah

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheWorm
    TheWorm's avatar
    Erkek

operasyon türkiye ama olayı neden ingilizce anlatmışlar :|

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

Kurtcebe bunu yazdı:

SAAT 18:00 DA ÜLKEMİZE YAPILACAK SİBER SALDIRIDA ÜLKEMİZİ HER ŞARTTA GELECEK SALDIRILARA KARŞI SAVUNMAK İÇİN 150 BİN KİŞİLİK SİBER SAVUNMA ORDUSUYLA KARŞI ATAK İÇİN BEKLEMEDEYİZ.

fesupanallah

şaka gibi ak :| ulan birde Atatürk'ün adını ağızlarına almıyorlar mı adamı mezarında test döndürdükleri yetmezmiş gibi.

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek

Kurtcebe bunu yazdı:

fesupanallah

puhahahahahah yarıldım mallara bak mallara 150 bin kişi haa yürü be yavrum kim tutar sizi aslanlarımbeee

örümcek beyinli şerefsizler.

şakirtler ölmez vatan bölünmez

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Matchup
    Matchup's avatar
    Erkek

Grubun eylemlerini Türkiye de kürtlere ayrımcılık yapıldığı ve ermenilere soykırım uygulandığı gerekçesiyle , önümüzdeki dönemlerde tekrarlayacakları konuşuluyor.

Saldırıyı doğru bulmayan herkesi şakirt ilan edip tbt den siktir edenler pişman olacaklar. Yönetim bu herkese siktiri çekip kendisini özgürlük gurusu ilan edenlere karşı neden sessiz duruyor anlamadım.

Amerikan askerlerini öperek karşılayan ıraklı genç ahmed , aynı askeri annesine tecavüz ederken gördüğünde özgürlüğün manasını gerçekten çok iyi anladı. Uç bir örnekmiş gibi dursada bu kadar gönüllü oluşunuza bakınca sizinde bazı manaları çok iyi anlayacağınız günlerin geleceğini düşünüyorum.

Bulduğumuzu sanmaktan ziyade , umduğumuzu aramaktayız.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

adamlar sağlam.Öyle bilmem kaç bin siteyi deface etmeye benzeme.Ters çevirip düz ..

Hadi bakalım.Severim böyle kapışmaları.Cyber,ayyıldız ve isimsizler...Sikertsinler birbirlerini.

Ne karşı atağı lan napacaksınız ? sitelerine ddos mu e yapın, onlarda önce tib'e sonra size yapar.Bu herifler böyle konuştuğuna göre ellerinde fazlasıyla zombie var.

O halde cyber ve ayyıldıza neden saldırmasınlar ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

olan anonnewse oldu sitelerine saldırıyorlar ve açılmıyo:) bide burda diğer hack gruplarına laf atanlar var adamların ellerindeki zombie sayısı anondan fazladır emin olun :)

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek

Matchup bunu yazdı:

Grubun eylemlerini Türkiye de kürtlere ayrımcılık yapıldığı ve ermenilere soykırım uygulandığı gerekçesiyle , önümüzdeki dönemlerde tekrarlayacakları konuşuluyor.

Saldırıyı doğru bulmayan herkesi şakirt ilan edip tbt den siktir edenler pişman olacaklar. Yönetim bu herkese siktiri çekip kendisini özgürlük gurusu ilan edenlere karşı neden sessiz duruyor anlamadım.

Amerikan askerlerini öperek karşılayan ıraklı genç ahmed , aynı askeri annesine tecavüz ederken gördüğünde özgürlüğün manasını gerçekten çok iyi anladı. Uç bir örnekmiş gibi dursada bu kadar gönüllü oluşunuza bakınca sizinde bazı manaları çok iyi anlayacağınız günlerin geleceğini düşünüyorum.

o günler geldiğinde görücez kime noluyo hayasız herif,lafını tarta konuş,bu kadar insana ne hakla böle konuşursun sen .

Toplam Hit: 86908 Toplam Mesaj: 678