folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Operasyon Türkiye Başladı

Operasyon Türkiye Başladı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cado_
    Cado_'s avatar
    Erkek
    neler oldu biri bi özet geçse ya :P
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

Cado_ bunu yazdı:
    -----------------------------
    neler oldu biri bi özet geçse ya :P

Akşam saat 19:00'da görcez özeti veya ana fikri bakalım hayırlısı :?

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByTechno
    ByTechno's avatar
    Erkek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ByTechno bunu yazdı:

şunu bi okuyun http://www.ayyildiz.org/ayyildiztim/

30 gün içinde çıkacak kitabımızda sizlerin dahi hayretler içerisinde kalacağınız mücadelemizi anlatacağız. İnanıyoruz ki bu kitabı göz yaşları içerisinde okuyacaksınız.

ahuahauhauahauha göz yasları icerisinde güldüm :D lan bu adamlar cidden psikiyatristlik olmuslar kendilerini canakkale muharebesinde felan sanıyorlar biri dürtüklesin sunları :D

durun tahmin edeyim, kitaptan gelecek olan paraları da kesin TSK'ya bagıslarlar :D

edit : 

"maalesef dünyayı dize getirmiş bir grup olarak server ücretlerimizi ödeyemediğimiz için sitemiz kapalı idi."

tam bu saldırı anına mı geldi server ücretleri ? bu zamana kadar hic kapalı kaldı mı ayt server ücretlerinden dolayı ? at yalanı sikeyim inananı. dünyayı dize getirmisler (!) ama server ücreti ödeyecek halleri yok, ahahah siktirin gidin bi cay koyun ya.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek

Andrei bunu yazdı:
    ByTechno bunu yazdı:

30 gün içinde çıkacak kitabımızda sizlerin dahi hayretler içerisinde kalacağınız mücadelemizi anlatacağız. İnanıyoruz ki bu kitabı göz yaşları içerisinde okuyacaksınız.

ahuahauhauahauha göz yasları icerisinde güldüm :D lan bu adamlar cidden psikiyatristlik olmuslar kendilerini canakkale muharebesinde felan sanıyorlar biri dürtüklesin sunları :D

durun tahmin edeyim, kitaptan gelecek olan paraları da kesin TSK'ya bagıslarlar :D

Bazı site ve forumlarda Ayyıldız Tim’ in karşı grup tarafından saldırıya uğradığı ve sitesinin kapalı olduğu belirtiliyor. Biz mi utanarak söyleyelim yoksa utanması olmayanlara mı utanın diyelim, maalesef dünyayı dize getirmiş bir grup olarak server ücretlerimizi ödeyemediğimiz için sitemiz kapalı idi, ancak ülkemize bir siber saldırı yapılacağını duyduğumuz anda kredi kartlarımızın limitlerini sıfırlayarak yine Atalarımız gibi Ülkemiz düşmanlarına ‘ ölmedik, buradayız ‘diyerek serverlarımızı açtık. Biz bundan utanç duymuyoruz maddi yönden güçsüz olabiliriz ancak kalben ve ruhen birçok iş adamından daha zenginiz.

dünyayı dize getirmiş zübükler,

rezillik diz boyu

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaYGo
    ZaYGo's avatar
    Erkek
    ByTechno bunu yazdı:

Bu adamlarda "vietnam sendromu" olduguna eminim. Kesin orada verdikleri ip adresleri bilgiler filanda uydurmadır.Milleti tırstırmaya calısıyolar.

Long Live Turkey..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C-M-D
    C-M-D's avatar
    Erkek

thanatosus bunu yazdı:

Zamanında(23 Temmuz  1919) Erzurum kongresinde alınan kararlardan birisi de şudur:

"Ulusumuzun bağımsızlığını ve yurdumuzun bütünlüğünü ele geçirme amacı olmayan herhangi bir devletin teknik,sanayi ve mali yardımı kabul edilebilir."

Ben çağımıza yorumlarsak bunu şöyle düşünüyorum:

Sonuçta bu adamlar ülkeyi yönetmeye,toprakları almaya gelmiyor.Sanal saldırı yaparak "protesto" gerçekleştiriyorlar.Seçtikleri ismi "savaş" olarak nitelendirmeleri olayı fazlaca ciddiye aldıklarını gösteriyor.Ama amaç internet sansürünü aynen bizim Türkiye'nin her yerinde protesto edip tepki gösterdiğimiz gibi,onlar da tepkilerini gösteriyorlar.Açıkçası bizim Türkiye'de yaptığımız o kadar protestoya,konuşmaya rağmen devlet kimseyi umursamayıp çeşitli kandırmacalarla halkı uyutup gene sansürü son hız devam ettiriyor.

Madem bizi keriz yerine koyup,bir taraflarına takmadılar bence Anonymous'un yardımında hiçbir sakınca yoktur.TİB'in sitesine saldırı düzenlenmesi seslerini olabildiğince çok duyurmayı amaçladıklarından kaynaklanıyor.Gidip Mynet'e saldırmayacaktı heralde bu adamlar.

.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exception
    exception's avatar
    Erkek

Demodor bunu yazdı:

Andrei bunu yazdı:
    ByTechno bunu yazdı:

Bazı site ve forumlarda Ayyıldız Tim’ in karşı grup tarafından saldırıya uğradığı ve sitesinin kapalı olduğu belirtiliyor. Biz mi utanarak söyleyelim yoksa utanması olmayanlara mı utanın diyelim, maalesef dünyayı dize getirmiş bir grup olarak server ücretlerimizi ödeyemediğimiz için sitemiz kapalı idi, ancak ülkemize bir siber saldırı yapılacağını duyduğumuz anda kredi kartlarımızın limitlerini sıfırlayarak yine Atalarımız gibi Ülkemiz düşmanlarına ‘ ölmedik, buradayız ‘diyerek serverlarımızı açtık. Biz bundan utanç duymuyoruz maddi yönden güçsüz olabiliriz ancak kalben ve ruhen birçok iş adamından daha zenginiz.

dünyayı dize getirmiş zübükler,

rezillik diz boyu

ya anlamıyorum, dünyayı dize getirdik diyorlar 'ya hani bu adamların yetkili kişilerinden biri iss heyk 'den başka birşey bilmiyor.

sitelerinde sözde gövde gösterisi yapmak kolay tabi, dünyayı isko gibi iss ile mi dize getirdiniz? valla komik .

A man may be born, but in order to be born he must first die, and in order to die he must first awake.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    Rüzgarın efendisi'ne koptum ben.
    birde şu iss hack'e bittim, okuyorum iis allah allah diyorum sonra iss yazdığınızı idrak edince oha çektim adamlar aşmış iss hackliyor 200 lira bulamıyor :)

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek

TeRRoR bunu yazdı:
    Rüzgarın efendisi'ne koptum ben.
    birde şu iss hack'e bittim, okuyorum iis allah allah diyorum sonra iss yazdığınızı idrak edince oha çektim adamlar aşmış iss hackliyor 200 lira bulamıyor :)

ayranı yok içmeye atla gider wc ye misali olmuş bunlarınki.

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
Toplam Hit: 86873 Toplam Mesaj: 678