folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Operasyon Türkiye Başladı

Operasyon Türkiye Başladı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    R3D
    R3D's avatar
    Erkek
    sokoban bunu yazdı:
    -----------------------------

zumsuk bunu yazdı:

ben onu bunu bilmem tib.gov.tr ayakta belki ama ;

wc, ayyildiz(forum) ve inciyi yamultmuşlar.Ayrıca devlet olarakta ;

dmi, sgk patlamış.

Herifler sağlam geldi.tibte engelleyerek çare bulsun, ama yine yamulturlar.Demek tbt birleşip saldırı yapsak, Türkiyeden olduğu için yamulacak..NEysee... salatalıklar...

hele cw ve ayyıldıza çok güldüm.Siz ne yırtık dondan çıkar gibi çıktınız.Alın amk

Eee aga anonymous'un çenesi değil klavyesi çalıştı.Ayt her dakka duyuru açtı bilmem ne yaptı anca çenesi çalıştı.Bu iş çene işi olmadığına göre anonymous'un kazanması çokta mucize değil :D

Aynen :)

"Mey biter saki kalır Her renk solar haki kalır Diploma insanın cehlini alsada; Hamurunda varsa,eşeklik baki kalır..."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:

dmi, sgk patlamış.

Herifler sağlam geldi.tibte engelleyerek çare bulsun, ama yine yamulturlar.Demek tbt birleşip saldırı yapsak, Türkiyeden olduğu için yamulacak..NEysee... salatalıklar...

hele cw ve ayyıldıza çok güldüm.Siz ne yırtık dondan çıkar gibi çıktınız.Alın amk

inciyi yamultmaları için bir neden yok.

wc ve ayyıldızı da doğrusundur bilmiyorum.

dmi ve sgk için de dün girip sorduğumuzda hedef seçildi ve tib, oralara saldırmayacağız dediler. eğer saldırdılarsa da büyük şerefsizlik, sgk'da o kadar adamın işi var. ama bence başka bir örgütün onların üstüne atabiliriz düşüncesiyle aynı zamanda yaptığı bir saldırı.

sonuç olarak bir bok yaptıkları yok.

. . .. . ... .
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

sokoban bunu yazdı:

zumsuk bunu yazdı:

dmi, sgk patlamış.

Eee aga anonymous'un çenesi değil klavyesi çalıştı.Ayt her dakka duyuru açtı bilmem ne yaptı anca çenesi çalıştı.Bu iş çene işi olmadığına göre anonymous'un kazanması çokta mucize değil :D

:D abi adamları sevdim ya.Özgürlük vs.. gibi ideolojileri var ve bunları hacker vs.. sıfatıyla yapmıyorlar.Adamları eylem yapmak.Helal olsun...HArbiden gönlümde yer ettiler.

cw ve ayyıldız mı ? çok pis göt oldu.Şimdi kalkarlar kos koca devlet engelleyemedi, biz napalım.Bizim işimiz güvenlik değil ondan ayakta tutlmadı server derler.EEee o zaman konuşmayacaksın boş boş.Madem kategoriniz ayrı, oturun izleyin der adamlar.

Devlet için saldıracaklarmış.hey bre hey....Kulağındaki kulaklıktan mehter marşı dinlemekle olmuyor bu işler genç ergen.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Buremba bunu yazdı:

zumsuk bunu yazdı:

dmi, sgk patlamış.

dmi ve sgk için de dün girip sorduğumuzda hedef seçildi ve tib, oralara saldırmayacağız dediler. eğer saldırdılarsa da büyük şerefsizlik, sgk'da o kadar adamın işi var. ama bence başka bir örgütün onların üstüne atabiliriz düşüncesiyle aynı zamanda yaptığı bir saldırı.

adamlar açıklamada zaten zarar vermek istemiyoruz demişler.Eğer bu kadar büyük bir topluluksa emin ol, bi bok yapabilecek adamlar vardır içlerinde.bi bok yok dediğin ; 12 haziranda eğer saldırırlarsa sistemler kilitlencek ??

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

Ayrıca hala anonnews hacklendi ayağa kalkamadı diyen arkadaşlara da şunu söylemek istiyorum evet anonnews'te hala açılmıyor ama anonymous tek başına 4-5 site götürdü ayt kaç site götürdü ? anonymous yediği tokadın üstüne hem aytyi hem cwyi uçurdu onlar buna karşılık ne yaptı ? koca bir hiç.Anonymous bunlarla uğraşırken üstüne ihbarweb ve tib'i de markaja aldı daha ne yapsınlar ?

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

Adamlar bagıra çagıra geldi önlem alınmış hali buysa :D  bizim internet altyapımız akıyor resmen :D 

Habersiz saldırsalar 3 ay nete giremezdik galiba :D 

Dur be kadınnnn....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:

Buremba bunu yazdı:

zumsuk bunu yazdı:

dmi, sgk patlamış.

adamlar açıklamada zaten zarar vermek istemiyoruz demişler.Eğer bu kadar büyük bir topluluksa emin ol, bi bok yapabilecek adamlar vardır içlerinde.bi bok yok dediğin ; 12 haziranda eğer saldırırlarsa sistemler kilitlencek ??

oraya saldıranlar bence onlar değil de onlarsa zaten sgk'ya girip iş halledeceklerin işini sabote ettiğinden zarar vermek oluyor. sonuç olarak saldırdılar diye düşündüğümüz türkiye'deki hack siteleri var, türkiye'nin sansürüne yararlı olmadılar yani henüz. ben birşey yapamazlar demedim zaten de, bu sevginizi de anlamadım yani.

. . .. . ... .
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moi
    moi's avatar
    Erkek

A_REX bunu yazdı:

Adamlar bagıra çagıra geldi önlem alınmış hali buysa :D  bizim internet altyapımız akıyor resmen :D 

Habersiz saldırsalar 3 ay nete giremezdik galiba :D 

ki geçenlerde denenmişti sistemler saldırılara karşı...

Sadece paranoyaklar hayatta kalır...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

ekstradan arkadaşlar, bu adamlar bir hack grubu falan filan değil.V for vandetta yı izlediyseniz o tarz bir oluşum.

dünyadan herkes bir arayageliyor, amaçladıkları işleri yapıyorlar.Kimse birbirinden üstün değil, kimse lider değil.Hack grubu değiller ! Aksine bir eylem grubu.

http://internetsupervision.com/scripts/urlcheck/check.aspx?checkurl=http://www.tib.gov.tr

Yurt dışından gelenlere kapatmış.Yani şu an tib.gov.tr serverının değişmesinin sebebi Türkiye'den gelen saldırılar.Demek ki bi 100 kişi daha toplansa ve saldırsa, tib.gov.tr tamamen işlev dışı kalacak.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:

ekstradan arkadaşlar, bu adamlar bir hack grubu falan filan değil.V for vandetta yı izlediyseniz o tarz bir oluşum.

dünyadan herkes bir arayageliyor, amaçladıkları işleri yapıyorlar.Kimse birbirinden üstün değil, kimse lider değil.Hack grubu değiller ! Aksine bir eylem grubu.

http://internetsupervision.com/scripts/urlcheck/check.aspx?checkurl=http://www.tib.gov.tr

Yurt dışından gelenlere kapatmış.Yani şu an tib.gov.tr serverının değişmesinin sebebi Türkiye'den gelen saldırılar.Demek ki bi 100 kişi daha toplansa ve saldırsa, tib.gov.tr tamamen işlev dışı kalacak.

100 kişi gelse değil Anonymous ekibi gerçekten saldırsa yaprağı yiyeceklerdi. Anonymous eylem ve hacktivist bir gruptur. :) Sony hacklediler ?

FBI ilede bir sevişme yaşadılar.

ne diyon?
Toplam Hit: 86892 Toplam Mesaj: 678