folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Operasyon Türkiye Başladı

Operasyon Türkiye Başladı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Oskar
    Oskar's avatar
    Erkek

Şarkıyı TIB'e gönderiyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=0ApxxU7cSrw 

sansüre sonuna kadar hayır.

neoplanın üstüne otobüs tanımam.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

edtttim

http://www.leyladansonra.com/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

VBDream bunu yazdı:
    -----------------------------

elde coca cola yok usta, her coca cola alışında bir filistinli ölüyor naptın sen,

İnternet yasağını savunan şakirtin internet yasağına yapılan protestoya eyvallah demesini nasıl beklersin ki.

[resim]

kesin adamlar bir bok yapamamıştır.

hahah :D hoca bende onu diyorum işte o adamların milliyetçiliği o kadar oluyor.Türkye'de bi bok oldumu susarlar.Milliyetçiler.Fakat başkası tepki göstermeye kalktı mıda karşınızda bizi bulursunuz bizde istemiyoruz ama çözüm bu değil derler.

resime koptum ya

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

VBDream bunu yazdı:

NoToLeRaNcE bunu yazdı:

Anlamadığım, bizim site yönetimi neden + yada - bişey yapmadı bu olay karşısında ? yada yapıldı da haberim mi yok aydınlatsaya biri ?

belki yapmıştır belki yapmamıştır, belki kimilerimiz onların arasında tbtde, adı üzerinde hocam tüm olay anonim.

Onu demiyorum yaw, bizi yönlendirme baabında en azından onların bu işe nasıl baktığını gösteren bi açıklama filan yapmadılar.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sokoban bunu yazdı:

diamonique bunu yazdı:

sokoban bunu yazdı:

Adamlar utanmasa bilgisayarları kapattık saldıramadılar diyecekler.Madem saldırı başarısızdı niye yurtdışına kapadınız serverları açık tutsaydınız da göreydik ? Ayrıca bu saldırının engellenmiş haliyse vay Türkiye'nin bilişim sektörünün haline vay.

Zuhahaha onu yapıyorlar engelliyorlar, başaramadınız diyorsun, bunu yapıyorlar, bir de böyle deneseydiniz görürdünüz diyorsun. Adam sonuçta yabancıya kapatmış kapısını. Yabancının ne işi olur tib ile. Bu bir güvenlik önlemi değil mi? Sonuçta engellemiş mi? Sen hala yok şöle yapsaydınız görürdüm diyorsun :D

Engellenmiş demedim yazdıklarımı iyi oku.İyi o zaman komple interneti kapatalım bize saldıramadılar niahahaha diye artistlik yapalım.Adamlar tokatlaya tokatlaya dış trafiği kapattırmışlar sen hala başarısızlıktan söz ediyorsun neyse şakirtlerle tartışarak ben hata yapıyorum aslında zaten.

Ben başarısızlıktan söz etmiyorum. Anon saldırmış, sonucunda dış trafiği kapatmışlar. Ama site canavar gibi çalıştı. He tabi arasıra aksaklıklar oldu tibde. Diğerleri göçtü ona birşey demiyorum. Komple interneti kapatalım felan olayı farklı yöne çekiyorsun. Sitelerin indirilmesinin sebebi bence anon değil, tabii ki bilinç oluşturmuştur o ayrı, içteki hainlerdir. Güvenlikçiler bu kadar hain olacağını hesaba katmamışlar. Bu arada şakirtin anlamını öğren. Sanki vatan hainiymişçesine tanıtmaya çalışma.

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

diamonique bunu yazdı:

sokoban bunu yazdı:

diamonique bunu yazdı:

sokoban bunu yazdı:

Adamlar utanmasa bilgisayarları kapattık saldıramadılar diyecekler.Madem saldırı başarısızdı niye yurtdışına kapadınız serverları açık tutsaydınız da göreydik ? Ayrıca bu saldırının engellenmiş haliyse vay Türkiye'nin bilişim sektörünün haline vay.

Zuhahaha onu yapıyorlar engelliyorlar, başaramadınız diyorsun, bunu yapıyorlar, bir de böyle deneseydiniz görürdünüz diyorsun. Adam sonuçta yabancıya kapatmış kapısını. Yabancının ne işi olur tib ile. Bu bir güvenlik önlemi değil mi? Sonuçta engellemiş mi? Sen hala yok şöle yapsaydınız görürdüm diyorsun :D

Engellenmiş demedim yazdıklarımı iyi oku.İyi o zaman komple interneti kapatalım bize saldıramadılar niahahaha diye artistlik yapalım.Adamlar tokatlaya tokatlaya dış trafiği kapattırmışlar sen hala başarısızlıktan söz ediyorsun neyse şakirtlerle tartışarak ben hata yapıyorum aslında zaten.

Ben başarısızlıktan söz etmiyorum. Anon saldırmış, sonucunda dış trafiği kapatmışlar. Ama site canavar gibi çalıştı. He tabi arasıra aksaklıklar oldu tibde. Diğerleri göçtü ona birşey demiyorum. Komple interneti kapatalım felan olayı farklı yöne çekiyorsun. Sitelerin indirilmesinin sebebi bence anon değil, içteki hainlerdir. Güvenlikçiler onu hesaba katmamışlar. Bu arada şakirtin anlamını öğren. Sanki vatan hainiymişçesine tanıtmaya çalışma.

hoca tibi dağıttı işte burda hepimizde gördük daha derdin ne ?

hayir demek için kalabaliga arkasini dönmüs,ilk silahi icindeki öfkesi olan,vadedilen sözlerden nefret etmis,ve bilmek istedigi seyi zaten bildigini farketmis,merakini seven,yarinin sadece onu ölüme yaklastiran bir gün olduguna inanan kisi.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

diamonique bunu yazdı:

sokoban bunu yazdı:

diamonique bunu yazdı:

sokoban bunu yazdı:

Ben başarısızlıktan söz etmiyorum. Anon saldırmış, sonucunda dış trafiği kapatmışlar. Ama site canavar gibi çalıştı. He tabi arasıra aksaklıklar oldu tibde. Diğerleri göçtü ona birşey demiyorum. Komple interneti kapatalım felan olayı farklı yöne çekiyorsun. Sitelerin indirilmesinin sebebi bence anon değil, içteki hainlerdir. Güvenlikçiler onu hesaba katmamışlar. Bu arada şakirtin anlamını öğren. Sanki vatan hainiymişçesine tanıtmaya çalışma.

Sen protestoculara vatan haini derken iyi ben şakirt deyince mi kötü oldu ? boşa tartışıyoruz olay belli sonuçlar belli.Canavar gibi çalıştı dediğin sitenin sadece silüeti mevcuttu ( zaman zaman o bile yoktu ) içerdeki servisler komple patlamıştı.İçeriği olmayan bir sitenin canavar gibi çalıştığını düşünüyorsan o da senin takdirindir.

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

tib'e giriyomu sizde ? bende girmiyo :F

hayir demek için kalabaliga arkasini dönmüs,ilk silahi icindeki öfkesi olan,vadedilen sözlerden nefret etmis,ve bilmek istedigi seyi zaten bildigini farketmis,merakini seven,yarinin sadece onu ölüme yaklastiran bir gün olduguna inanan kisi.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Olayi hala yabancilarin mudahelesi olarak gorenlere cidden aciyorum yahu.

Kardesim onbinlerce TR lokasyondan destek gelmedi mi ? Yurtdisi IP'ler bloklaninca, gun boyu sadece TR lokasyon saldirmadimi. Olayi hala yabancilar mudahele etti diye sulandirmayin.

Irak-Amerika savasi sirasinda ben elimde Turk bayragi ile incirlikten ucaklar kalkip, benim Irakli kardeslerimi bombalamasin , vatanim yabanci usagi olmasin diye, incirlikte polisten dayak yemisim. Neredeydi bizim cok vatanperver anti anoncularimiz ? Incirlik gibi bir karaleke hala aktifken, anony ile yabancilar ulkemizde mudahele ediyormus. Anony icinde olaya destek veren onbinlerce Turk var, dun gece bunuda herkes gordu. Cok rahatsizlik duyuyorsan yabancilarin sana mudahelesinden kalk incirlik ussunu protesto et. Birak yabancinin sana ddos yapmasi, adam us kurmus topraginda sen orada nagralar atiyorsun.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

http://www.cnnturk.com/2011/bilim.teknoloji/teknoloji/06/10/ispanyol.polisi.anonymousa.baskin.yapti/619622.0/

Toplam Hit: 86884 Toplam Mesaj: 678