folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Operasyon Türkiye Başladı

Operasyon Türkiye Başladı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    edit
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

bu kadar aciziz işte.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

Oh be, sonunda bir ümit doğdu.

Twitter: @CanKirca
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Ben anlamadım kim bunlar ? Türk değiller orası belli, e ozman Bizdeki internet bi taraflarına mı batmış, her bi bokumuzla taşak geçenler, şimdi niye bize yardım edecekler ? Kaldı ki hedefteki ilk sitede Tib.gov.tr devlet sitesi.. Kafam karıştı benim, Bu işin altından öyle internet protestosu filan çıkmazsa şaşırmayın.

Edit : El s.kiyle gerdeğe girilmez. Öyle aklıma geldi buda.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

NoToLeRaNcE bunu yazdı:
    -----------------------------

Ben anlamadım kim bunlar ? Türk değiller orası belli, e ozman Bizdeki internet bi taraflarına mı batmış, her bi bokumuzla taşak geçenler, şimdi niye bize yardım edecekler ? Kaldı ki hedefteki ilk sitede Tib.gov.tr devlet sitesi.. Kafam karıştı benim, Bu işin altından öyle internet protestosu filan çıkmazsa şaşırmayın.

Peki protesto etmeyelim , dışardan yardım etmeye çalışanlara bok atalım , kurtuluş için  senin müthiş dahiyane fikrin nedir acaba ? Bu çıkmazdan nasıl kurtarmayı düşünüyorsun internet alemini ? Klasik türk kafası.Hiç fikir üretme hiç destek olma varsa yoksa eleştir ,  küfür et , yardım etmeye çalışanlara da engel ol.

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustaphachan
    mustaphachan's avatar
    Erkek

sokoban bunu yazdı:

NoToLeRaNcE bunu yazdı:

Peki protesto etmeyelim , dışardan yardım etmeye çalışanlara bok atalım , kurtuluş için  senin müthiş dahiyane fikrin nedir acaba ? Bu çıkmazdan nasıl kurtarmayı düşünüyorsun internet alemini ? Klasik türk kafası.Hiç fikir üretme hiç destek olma varsa yoksa eleştir ,  küfür et , yardım etmeye çalışanlara da engel ol.

# birikimini önyargı ve yalanlara hizmet etmek için kullanan kültürlü bir insan olmaktansa maymundan gelmeyi tercih ederim.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Zaten elemanlar 4Chan'ın agaları. Yani çok tehlikeli adamlar. Çok iyi hatırlıyorum geçen senelerde 4chan'a çıplak fotoğrafını koyan bir kızın sadece fotoğrafındaki parametrelere ulaşarak önce telefon modelini sonra da evini tespit etmişlerdi. Ailesine söylemişlerdi ahlaksız bu kız diye. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metalkolik
    metalkolik's avatar
    Erkek

bu grup tarafsız bir grup ve hangi ülke oldğuna bakmadan dünyanın her yerinde internet kullanıcılarına yardım etmeye çalışıyor. yani amaçları türkiyeye yardım etmek değil interneti kısıtlanan kişilere yardım etmek aynı durumda başka bi ülke olsa o ülkeye yardım ederlerdi. bizim bi bok yapacağımız yok bu adamlar bize yardım edecek bizde bunlara bok atacamıza destek verelim.

metal, bir müzik türü değildir bir yaşam tarzıdır, bırak seni yönlendirsin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

NoToLeRaNcE bunu yazdı:

Edit : El s.kiyle gerdeğe girilmez. Öyle aklıma geldi buda.

Anonlar büyük bir hacker topluluğudur. Aralarında Türk Hackerlarda bulunmakta. Bunlar neler yapabilir ? Değil. Neler yapabildiklerini göreceksiniz. :)

Sony son sürüm veritabanı yazdı çıkardı. Bi kaç gün geçmedi yine Anonlar tarafından hacklendi.

Sony hacklendikten sonra amı götü toparlayamadı henüz.

ne diyon?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByTechno
    ByTechno's avatar
    Erkek

Matchup bunu yazdı:

Hiçbir ayar yapmadan istediğim siteye ve bloga erişebiliyorum ,kime sorsam sorun yok diyor ,  bilerek "hiçbir dns çalışmıyor hiçbir siteye giremiyoruz" diye yalan söylediğinizi düşünmeye başladım.

aynen :) salla hoca gençler işte

Toplam Hit: 86933 Toplam Mesaj: 678