folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Operasyon Türkiye Başladı

Operasyon Türkiye Başladı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

Master bunu yazdı:
    -----------------------------

:)

Polemik üretmem, işimize bakıyoruz. Herkese iyi takipler. İyi çalişmalar. Kendinize göre fikirlerinize saygı duyduğumu Unutmayın arkadaşlar.

Kolay gelsin ;)

artist yerim sizin guvenlikciliginizi :)

anca gidin yabanci editorlerin makalerlerini cevirip cevirip yayinlayin.

siteyi dis iplere kapatmak en son secimdir. bunu yapinca basarili mi oldunuz?

yoru get la.

siz ve sizin gibiler guvenlikciyse.

neyse actirma kutuyu soyletme kotuyu.

az insan çok huzur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

AbdullahAzad bunu yazdı:

Master bunu yazdı:

Polemik üretmem, işimize bakıyoruz. Herkese iyi takipler. İyi çalişmalar. Kendinize göre fikirlerinize saygı duyduğumu Unutmayın arkadaşlar.

Kolay gelsin ;)

artist yerim sizin guvenlikciliginizi :)

anca gidin yabanci editorlerin makalerlerini cevirip cevirip yayinlayin.

siteyi dis iplere kapatmak en son secimdir. bunu yapinca basarili mi oldunuz?

yoru get la.

siz ve sizin gibiler guvenlikciyse.

neyse actirma kutuyu soyletme kotuyu.

Adamlar utanmasa bilgisayarları kapattık saldıramadılar diyecekler.Madem saldırı başarısızdı niye yurtdışına kapadınız serverları açık tutsaydınız da göreydik ? Ayrıca bu saldırının engellenmiş haliyse vay Türkiye'nin bilişim sektörünün haline vay.

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Oskar
    Oskar's avatar
    Erkek

opensource2009 bunu yazdı:

Dün saldırıya destek verdim güzel bir gece oldu. Biz kendi sorunumuzu çözeriz diyen yavşaklar sorun önünüzde duruyor çözsenize. Anonim dedikleriniz o kadar yabancı değil. Japonda var içinde Afrikalı'da e tabii bizden de çok katılan oldu. İşiniz gücünüz konuyu başka yerlere çekmek lan neyi savunuyorsunuz hangi kurumu savunuyorsunuz siz? Saldırı gayet kontrollüydü ve bilgi alış verişi dahilinde oldu. Saldırı amacına ulaşmadı diyende malın önde gidenidir. Saldırının asıl amacı internet sansürüne dikkat çekmekti ve mükemmel şekilde başarıya ulaşıldı. Dün medya (sosyal medya dahil) sırf bu konunun üzerinde döndü. 

Yok ip adreslerini verdik yok fişledik lan siz kendinizi ne sanıyorsunuz? Birde bunu söyleyen adam diğerlerine güç yalakası diyor. Bu cesaret işiydi ne güç yalakalığı ama bunu idrak edecek kafa lazım işte.

Isyerindeki bilgisayarim acik ve programlar yuklu, ceza almaktan korkmuyorum, uygulanan sansur insan haklarina aykiri.

neoplanın üstüne otobüs tanımam.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

@Master

Hoca bence  olayi milliyet temeline indirgemek pekte dogru degil. Burada etnik, dini , devletsel bir olay yok. Irak'in abd tarafindan isgali apayri bir konu. Biz burada siber dunyadayiz. Burada bilgi ozgur olmak zorundadir. Bu dunyaya acildigimizda hicbirimizin dini , dili , irki , inanclari, kasi, gozu onemli degildir. Ortak kaygilarimiz bilgiye ulasma konusundadir. Artan otoriter yaptirimlarin karsisinda durmak , siber dunyada bilginin ozgurlugunu savunan herkesin gorevidir. #Operation Turkey manifestosunda da , hedefin neresi oldugu acikca ortaya konulmustur. Olayi sulandirmanin bence anlami yoktur. Olay ses getirmistir ! 

Elestirilecek birileri varsa, prim ugruna kendi vatanina kursun sikan gruplardir. Deniz Kuvvetleri Komutanligi dahil olmak uzere Anon tarafindan aciklanmayan hedeflere saldiran , sozde vatansever siber ordulardir(!) . 

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

http://www.dipnot.tv/7394/-Anonymosu-saldirisinda-TiBin-o-ani--.aspx

Herkes bir restart atsın beyler :F

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    sokoban bunu yazdı:

http://www.dipnot.tv/7394/-Anonymosu-saldirisinda-TiBin-o-ani--.aspx

Herkes bir restart atsın beyler :F

"Ağğbiii half layf açılmıyoooooo"
    "Makinayı aç kapa düzelir"

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sokoban bunu yazdı:

Adamlar utanmasa bilgisayarları kapattık saldıramadılar diyecekler.Madem saldırı başarısızdı niye yurtdışına kapadınız serverları açık tutsaydınız da göreydik ? Ayrıca bu saldırının engellenmiş haliyse vay Türkiye'nin bilişim sektörünün haline vay.

Zuhahaha onu yapıyorlar engelliyorlar, başaramadınız diyorsun, bunu yapıyorlar, bir de böyle deneseydiniz görürdünüz diyorsun. Adam sonuçta yabancıya kapatmış kapısını. Yabancının ne işi olur tib ile. Bu bir güvenlik önlemi değil mi? Sonuçta engellemiş mi? Sen hala yok şöle yapsaydınız görürdüm diyorsun :D

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Master bunu yazdı:

Kolay gelsin ;)

en güzeli bu usta. bazılarında anlama kıtlığı var. kendilerini ne bok sanıyolarsa TBtden sktir çekşyolar. sen kşmsşn lan g.t?

önce karşındakini anlamaya çalış  saygı duy. sonuna kadar ben saldırmaya karşıyım. nereye mi? tibe. sktirin gidip akpnin sitesine saldırın. tayyipin pcsini çökertin. benm resmi vatandaşlık işlemlerimi yaptığım turkiye.gov.tr me saldırmayın. ben de anlata anlata bıktım ama aramız da üzülerek söylüyorum hala anlayamayan mallar var. dilimde tüy bitti bidaha mesaj atmayı düşünmüğyorum. umarım herkes anlayabilmiştir. boş çenemizi yormayalım. selametle

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

diamonique bunu yazdı:

sokoban bunu yazdı:

Zuhahaha onu yapıyorlar engelliyorlar, başaramadınız diyorsun, bunu yapıyorlar, bir de böyle deneseydiniz görürdünüz diyorsun. Adam sonuçta yabancıya kapatmış kapısını. Yabancının ne işi olur tib ile. Bu bir güvenlik önlemi değil mi? Sonuçta engellemiş mi? Sen hala yok şöle yapsaydınız görürdüm diyorsun :D

www.tib.gov.tr

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Bi kaç yerde pazar akşamı YSK ya saldıracaklar falan diyolar bunlar ne ayak ?

Konunun biraz gerisinde kaldım bi kaç gündür giremedim nete.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
Toplam Hit: 86871 Toplam Mesaj: 678