folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Operasyon Türkiye Başladı

Operasyon Türkiye Başladı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

Daniel-Koo bunu yazdı:
    -----------------------------

inception bunu yazdı:

diamonique bunu yazdı:

Olum bu saldırılar normalde tib'e ya da btk'ya karşı değil miydi? Ama tib boru gibi yayın yaptı. Olay cwye ve aytye patladı. Saldırıyı amacına ulaştırmaktan çok, amaçlarını saldırıya uyarladılar. Tabi diğer siteler göçtü ama internet düzenlemesinin asıl organı yayın yaptı.

saldırı zamanı burda olucaktın :W
    o kadar saçma bişey yazmışsın ki güldüm 3 dk boyunca :F cw'ye saldırmak için bu kadar olaya gerek yok amaçları o olsa direk girerlerdi zaten cwyide hayatlarında ilk defa bu saldırıda duymuşlardır belki hala duymayanlarda vardır içlerinde :F

amk zaten irc de konuşurken Who is Cyber-Warrior ? Who is Ayyıldız ? diyorlardı :D:D:D biri de CWDoktoray falan dedi. :D Deamela; Who CWDoktoray ? dedi sadece. hahahahahaha :D

http://anonops.blogspot.com/2011/05/who-is-anonymous.html

:D:D

hayir demek için kalabaliga arkasini dönmüs,ilk silahi icindeki öfkesi olan,vadedilen sözlerden nefret etmis,ve bilmek istedigi seyi zaten bildigini farketmis,merakini seven,yarinin sadece onu ölüme yaklastiran bir gün olduguna inanan kisi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moi
    moi's avatar
    Erkek

Heima bunu yazdı:

gerekiyor tabi holyoneın renenin sesini soluğunu duydunmu hiç bugün buralarda? Adamların işi vardı :P

güzeldi :D

edit: devlet sitelerine yurtdışından erişim kapalı. guvenlicocuk.org.tr uçmuş. saldırı bitmemiş olabilir.

Sadece paranoyaklar hayatta kalır...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo
    Hehe sikilen götün davası olmaz :) taaayyyiiip sansur yokki nie saldırıo bunlar Taayyiğp :d

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

http://tib.gov.tr/index.server1237.html hala devam ediyorlar Vallahi helal olsun..

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek

sonuç: ayt ve cw göt oldu, diğerleri malum zaten.

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Heima
    Heima's avatar
    Erkek

Demodor bunu yazdı:

sonuç: aty ve cw göt oldu.

Gözümde cırıl cıplak pipileri sallanarak havuz kenarında kolları açık bi vaziyette sağa sola koşan cocuklar gibi canlandı zaten onlar :D

Arkadaş size görev veren oldudamı siz pipinizi elinize aldınız koşuonuz her sike :D Bi yarakta yiyebilseniz taam dicem.. Sadece sitelerini kapattınız adamların eylemlerine engel olmakla uzaktan yakından alakanız olmadı aksine kendinizi rezil ettiniz..

Sikim hıyar diyene bi avuç tuzla koşuor bu koduğum malları...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CameL
    CameL's avatar
    Erkek

HoLyCat bunu yazdı:

http://tib.gov.tr/index.server1237.html hala devam ediyorlar Vallahi helal olsun..

http://www.tib.gov.tr/index.server512.html

durmak yok yola devam :D

Haberin var mı seni çok sevdiğimden ?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    image'dan sürekli sunucu kurup duruyor herhalde tib :) depolardan 1-2 tanesinide sistem odasına çevirmiş olabilirler. ordaki sistemciler amma küfrediyordur haa

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeliMermi
    DeliMermi's avatar
    Erkek

www.anonnews.org
    buda anonymause nin sitesi imiş onlarınkine hiç girilmiyor be hacılar üstelik kaynak dogan haber ajansı ve bisürü kaynak anlamına gelir bu birazda!

http://www.dha.com.tr/ayyildiz-tim-savasi-son-dakika-haberi_170624.html

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

inception bunu yazdı:

diamonique bunu yazdı:

Olum bu saldırılar normalde tib'e ya da btk'ya karşı değil miydi? Ama tib boru gibi yayın yaptı. Olay cwye ve aytye patladı. Saldırıyı amacına ulaştırmaktan çok, amaçlarını saldırıya uyarladılar. Tabi diğer siteler göçtü ama internet düzenlemesinin asıl organı yayın yaptı.

saldırı zamanı burda olucaktın :W
    o kadar saçma bişey yazmışsın ki güldüm 3 dk boyunca :F cw'ye saldırmak için bu kadar olaya gerek yok amaçları o olsa direk girerlerdi zaten cwyide hayatlarında ilk defa bu saldırıda duymuşlardır belki hala duymayanlarda vardır içlerinde :F

Ben zaten cw yi hackleyemezler felan demedim. Yapamadıkları işin faturasını bu sitelere kestiler dedim. Mesajlarımı anlamadan yorum yapma. Bu arada beni cw avukatlığı ile ya da cwyi beğenmemle söylenip duranlara cevabım: Ben eğer cwyi sevseydim, bilişim adına herhangi birşey üretmeyen tahribata adım bile atmazdım. Sizin mantığınız bu işte. Tayyip erdoğanın iyi yaptıklarını savunmak akplilik, chpyi eleştirmek akplilik. Aynı mantığı burada da uyguluyorsunuz. Bu arada tib herhalde servis sağlayamamış. Onu da indirmişler. Geçmiş olsun derim o zaman.

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
Toplam Hit: 86927 Toplam Mesaj: 678