folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Operasyon Türkiye Başladı

Operasyon Türkiye Başladı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exception
    exception's avatar
    Erkek

joe_black bunu yazdı:
    -----------------------------

usta sonuçta benim işim varsa şu an siteye girip halledebiliyorum. ufak tefek kesintiler oluyo. olsun artık o kadar da. ha anon u küçümsemiyorum salladılar  3 4 tane sunucu değiştirdi tib vs. ama genel bi sitenin yayıı durdurulamadı. 

işlevini durdurdu hocam yetmez mi? adamlar sql ile bağlantılı herşeyi devredışı bıraktı .

A man may be born, but in order to be born he must first die, and in order to die he must first awake.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

eXceptioN bunu yazdı:

joe_black bunu yazdı:

usta sonuçta benim işim varsa şu an siteye girip halledebiliyorum. ufak tefek kesintiler oluyo. olsun artık o kadar da. ha anon u küçümsemiyorum salladılar  3 4 tane sunucu değiştirdi tib vs. ama genel bi sitenin yayıı durdurulamadı. 

işlevini durdurdu hocam yetmez mi? adamlar sql ile bağlantılı herşeyi devredışı bıraktı .

Anonymous Turkiye tekrar bir açıklama yapmış. Birazdan haber sitelerinde yayınlanır.

Seçim bitimine kadar ataklar yapmayacağız. Ülkenin demokratik haklarına saygılıyız. Bundan sonra da yapılacak olan atakların kesin tarih ve atak teknikleri belirtilmeyecektir. Bundan sonra ki ataklarımız sadece DDOS olmayacak.

demişler :)

ne diyon?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

evet hocam takip ediyorum açıklamalarını seçim sonuna kadar atak yok. yurt dışına kapatmamış olsalar eminim ciddi zarar görürlerdi nitekim site yayında amaca giden her yol mübahtır. sonuçta kapanmadı her nasıl olursa. umarım bu saldırıların sonunda zarar görmeyiz. emin olun ki başarılı saldırılar olursa destek vermeyenler kadar destek verenler de zarar görecektir.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

ataklara destek veren kişiler zaten sonuçlarının farkında.

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Sevgili mürid kardeşim, göreceğimiz zararı örnekleyerek açıklar mısın?

while (1<2)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

KrypT bunu yazdı:

Sevgili mürid kardeşim, göreceğimiz zararı örnekleyerek açıklar mısın?

hocam elemanların sağı solu belli değil. bknz:sony. bizim kimlik bilgisini de çalarlarsa (ki çalmalarının pek zor olacağını düşünmüyorum) 2 sene sonra bilmem ne bankasından bilmem ne kadar meblağ borç çıkabilir. bu ilk aklıma gelen.

saçmalama dyecek arkadaşlara şunu söylemek istiyorum. anon un bir çok takipçisi var aralarından mutlaka bi kaç tanesi de olsa kendi çıkarına çevirmeye çalışır. ortalık karışınca fırsattan istifade bi şeyler yapabilirler. iş çığrından çıktı çünkü. bence ne anon bu kadar karşı saldırı beklerdi ne de bizimkiler daha fazla abartacaklarını.inş şemsiye girmez hiçbirimize

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Çok sevgili devletin dağıttığı algoritma ile TC kimlik no programı yazdık taa 2 sene önce. Kasma o kadar yani sdfsd. Sadece kimlik bilgilerinle yurt dışında bir bok yiyemezler.

while (1<2)
Toplam Hit: 86893 Toplam Mesaj: 678