folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Operasyon Türkiye Başladı

Operasyon Türkiye Başladı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Arı Kovanı dedikleri kendilerinin oluşturduğu Botnet yazılımıdır. O programı kurup dediklerini yaptığınızda onların ağındasınız. Sizler bir saldırı yapmayacaksınız.. Onların ağına girdikten sonra, Anonymous ekibi sizin yerinize saldıracak :) Gönüllü olarak Botnet ağına giriyosunuz.

Yaklaşık 50 bin makina ağlarında.. :)

ne diyon?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Daniel-Koo bunu yazdı:
    -----------------------------

Arı Kovanı dedikleri kendilerinin oluşturduğu Botnet yazılımıdır. O programı kurup dediklerini yaptığınızda onların ağındasınız. Sizler bir saldırı yapmayacaksınız.. Onların ağına girdikten sonra, Anonymous ekibi sizin yerinize saldıracak :) Gönüllü olarak Botnet ağına giriyosunuz.

Al işte dakka bir gol bir :D Öğlen bişeyler yazdım baya bi salladı millet bana yok özgürlük karşıtı felan filan diye. Görecez beyler umarım ben yanlış çıkarımda adamlar 1 gün içinde ülkeye demokrasi özgürlük eşitlik getirir. Yada ebemizden kan almaya devam ederler.

Tekrardan diyorum; el s.ki ile gerdeğe girlmez ..

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

NoToLeRaNcE bunu yazdı:

Daniel-Koo bunu yazdı:

Al işte dakka bir gol bir :D Öğlen bişeyler yazdım baya bi salladı millet bana yok özgürlük karşıtı felan filan diye. Görecez beyler umarım ben yanlış çıkarımda adamlar 1 gün içinde ülkeye demokrasi özgürlük eşitlik getirir. Yada ebemizden kan almaya devam ederler.

dakka bir gol bir degi hoca bunların stratejisi bu zaten çoğunlugun gücünü kullanıyorlar her bilgisayarı olan bunlara destek olsa sorun kalmayacak :)

bu arada hocam yasak ve yasak savunucularının bu sitede yeri olmadını düşünüyorum buda benim düşüncem :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Citizens of Turkey, Anonymous now fights with you.

:)

ne diyon?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    recobaba
    recobaba's avatar
    Erkek

Bir şey elde edemeyecekleri aşikar tabiki de, ağlarına kattıkları zombiler yanına kar kalıcaktır sonunda :)

Batılı ülkelere oranla top, ipne ve homoseksüel sayısı daha az bir milletiz o yüzden biz daha delikanlıyız:)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

PanxeR bunu yazdı:

NoToLeRaNcE bunu yazdı:

Daniel-Koo bunu yazdı:

dakka bir gol bir degi hoca bunların stratejisi bu zaten çoğunlugun gücünü kullanıyorlar her bilgisayarı olan bunlara destek olsa sorun kalmayacak :)

bu arada hocam yasak ve yasak savunucularının bu sitede yeri olmadını düşünüyorum buda benim düşüncem :)

Ben yasak savunmuyorum hocam zaten, yapılan külliyen yanlış. Ama çözüm bunlarda değil çözüm bizim yapacaklarımızda. Direk devlet sitesini hedef aldılar ve gündemide sansür olayı ile değiştirip indirecekler siteyi, kim garantisini verio bunların ters bişey yapmayacağının ? Aklıma yatmayan tarafı bu.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek

NoToLeRaNcE bunu yazdı:

Ben yasak savunmuyorum hocam zaten, yapılan külliyen yanlış. Ama çözüm bunlarda değil çözüm bizim yapacaklarımızda. Direk devlet sitesini hedef aldılar ve gündemide sansür olayı ile değiştirip indirecekler siteyi, kim garantisini verio bunların ters bişey yapmayacağının ? Aklıma yatmayan tarafı bu.

Hoca adamlar davet etti bir fikriniz var ise gelip söyleyebilirsiniz dediler. Merak ediyorum sence nereye saldırsalardı? İletişim bakanlığına saldıracaklar ve gayet mantıklı gibi duruyor bence. Ayrıca sitelerine bakacak olursanız bu adamlar ne Amerikalı, ne İngiliz, ne de Japon. Her ülkeden gruba katılanlar ve destekleyenler var. Adamlar çıkıp "biz size şu ülkeden yardım getiriyoruz" demiyorlar. Anonymous'un anlamına bakarsan "anonim" olduğunu görürsün. Forumlarına da bir göz atarsan Sudi Arabistandan bile destekleyenler olduğunu görebilirsin.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Ben mantığınızı anlayabilmiş değilim. Arkadaşlar bu herifler bizim ülkemizin bakanlığına saldıracak? Bizim ülkemizin devletimizin bakanalığına devlet sitesine. Ruh hastasımısınız?=?????

TİB ayrı 

Bakanlık ayrı

Bu adamlara yol göstermeyin. Türkiye gündemi bilemyen kimin ne olduğunu bilmeyen bu adamların hedefi ya ordu siteleri olursa????

"bea"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

http://www0.sondakika.com/haber-internet-sansuru-icin-siber-savas-2781407/

ayt saldırı düzenlemis anonnews.org'a, su an girilmiyor.

edit : Anonymous'da aytye cöktü sanırım :

http://www.ayyildiz.org/index1.html

www.ayyildiz.org

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manialith
    manialith's avatar
    Erkek

Andrei bunu yazdı:

http://www0.sondakika.com/haber-internet-sansuru-icin-siber-savas-2781407/

ayt saldırı düzenlemis anonnews.org'a, su an girilmiyor.

edit : Anonymous'da aytye cöktü sanırım :

http://www.ayyildiz.org/index1.html

www.ayyildiz.org

bakalım. anon mu yaman biz mi yaman. bence anon yaman.  :)

Im Boned, All Boned.
Toplam Hit: 86941 Toplam Mesaj: 678