folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Şimdi Seçim Noldu ?

Şimdi Seçim Noldu ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

devamlı ekonomiyi söyleyen arkadaslar seçim yapmayalım ....

Bizi ailemizden çocuklarımızdan 3 yıl ayıranlar ailemizi yıkanlar ... sizin için iyi oldu bu sonuçlar...

Ayırca bazı çıkarlar için

arkadaşının  karısın vermesiyle

arkadaşının karısını siken

bir zihniyet nasıl

oy alır

partide nasıl barınır anlamak mümkün değil ???????

Ve son olarak

hdp seviciler (ne mal olduklarını biliyorum. onun için bu kadar rahat yazıyorum)

Bu seviclerini çıplak gözle vatan ugruna ölmeyi göze almış mehmetciklere izlettirdiginiz , geçmişteki sehitlerimizi düşünmeyip bu kallesligi yaptiginiz icin tarih sizi affetmeyecek... Hakkım tüm vatan hainlerine haram zikkim olsun

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    ozgunlu bunu yazdı
    AllahinOglu bunu yazdı

bahçeli çok aptalca partisinin işine gelmeyecek koalisyonda yokuz diyerek erken bi açıklama yaptı

valla düşünmeleri lazım kendileri kaybeder chp gider akp ile koalisyon yapar göt gibi kalır ortada mhp

ya bunlar Allah beyin dağıtırken nerdeydi Allah aşkına kim bu bahçelinin danışmanı amk

Kimse göt gibi kalmaz ortada, şu Türkiye' de tek çizgisini bozmayan partidir MHP.. Diğer partilerin yapmadığı döneklik, dansözlük kalmadı, şimdi aynı şeyleri MHP' den beklemeniz çok komik gerçekten.

MİLLİYETÇİ, yüzlerce şehit anasının oy attığı parti, apo' nun heykelini dikeceklerle mi koalisyon yapsın yoksa ülkenin açık açık .mına koyan akp ile mi ?

CHP herkesle koalisyon yapar, seçimden önce de dedim. Dansözlük atasporu olmuş onlarda, şimdi gidip Akp ile canciğer olurlarsa hiç şaşırmayacağım.

çizgiyle olmuor hocam bu işler maalesef.mhpnin hiçbir olayı yok.oy bölmekten başka bi işe yaramıyorlar.seçimlerde projesi bile yoktu.chp ne derse bende aynısını sölüorum yaptı.böle bi partinin gereği yok.ülkeye katacağı bişide yok.aslında partiden daha çok bahçeli...eğer bahçeli gider düzgün bi adam gelirse mhp 35 leri görür.herkes beklior ama mhpliler yine taraftar gibi mhpye verdikleri için adam yerinde koltuğunda.ülkeye yapıcı katkıları sıfır. bak chp emekliye 2 ikramiye dedi, hükümet atak olarak, emekliye 100tl zam yaptı.katkı budur.

bütün partiler bilior ki akp ile birlikte olan parti oy kaybedecek.o yüzden kimse bunu göze alamaz.chp akp kualisyonuna chpliler cidden çok kötü bakarlar bende dahil, bu demek değil ki çok kötü bişi olacak.belki ülke için iyisi olabilir.akp o zaman bu kadar rahat çalamaz fln.bellide olmaz ama gönlümde chpnin akp kualisyonu yapmaması var

birde chpye hdp lafı atanlara gels

in

Ekerci tarafından 08/Haz/15 12:04 tarihinde düzenlenmiştir

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek
    student bunu yazdı

Ekonomik kriz nasıl olacak lan ? diye soran arkadaş , biraz piyasalara bak.Dolara bak.Şu belirsiz ortamdan istikrarlı ve güvenilir bi hükümet çıkmazsa ,  Chp-Mhp + içerden veya dışardan hdp destekli bi hükümet çıkarsa  , piyasa bu koalisyona güvenmez , daha önce malesef çok kötü örnekleri var , o zaman ekonomik kriz çıkar.Yatırımcılar istikrarlı bi ortam ister.Böyle bir koalisyona güvenmez.Ytaırım yapmaz.Kimse parasını harcamak istemez , konut satışalarından tut araba satışalarına kadar piyasa allak bullak olur.İnşallah yaşayıp da görmeyiz.Görürsek te en kısa zaman da seçim olur.AK  Parti %55-60 arası oyla yine tek parti olarak başa geçer.

Yatırımcı mı kaldı? AKP son aylarda yabancı yatırımcıyı kaçırdı. Daha fazla zarar veremezler.

Yazdığın yazıdan şunu anladım ben(belki ben yanlış anlamışımdır):

AKP 'ye oy verin iktidar olsun. Kriz çıkmasın.

Tam aktroll lafı.

SkynetX tarafından 08/Haz/15 12:02 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Mx0TBT bunu yazdı

devamlı ekonomiyi söyleyen arkadaslar seçim yapmayalım ....

Bizi ailemizden çocuklarımızdan 3 yıl ayıranlar ailemizi yıkanlar ... sizin için iyi oldu bu sonuçlar...

Ayırca bazı çıkarlar için

arkadaşının  karısın vermesiyle

arkadaşının karısını siken

bir zihniyet nasıl

oy alır

partide nasıl barınır anlamak mümkün değil ???????

Ve son olarak

hdp seviciler (ne mal olduklarını biliyorum. onun için bu kadar rahat yazıyorum)

Bu seviclerini çıplak gözle vatan ugruna ölmeyi göze almış mehmetciklere izlettirdiginiz , geçmişteki sehitlerimizi düşünmeyip bu kallesligi yaptiginiz icin tarih sizi affetmeyecek... Hakkım tüm vatan hainlerine haram zikkim olsun

seçim sonucunda ne olacağı sorulmuş.Buna cevap verirken de elbette ekonomiden de bahsetmek gerekecek.Ben ilk yazımda ekonomiden çok seçim sonucunda hangi parti seçim sonucunda başarılı , hangi partiler nerede hata yaptı onu yazdım.Tabi ki sonraki mesajlarda soru soruldukça konu ekonomiden de bahsedilecek duruma geldi.Her seçimim sonucunun mutlak ekonomik bi etkisi vardır.Seçim yapmayalım diyen yok , mesela bu seçim sonuçlarındaki ekonomik duruma göre tekrar seçim yapılacak bi ortam olabilir.Özetle seçim yapalım , bilinçli oy verelim.

hdp sevicilere ben de çok kızgınım , özellikle Ak Parti düşmanlığı yüzünden hdp ye oy verenlerin yaptığı  bana göre ahmaklıktır.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    SkynetX bunu yazdı
    student bunu yazdı

Ekonomik kriz nasıl olacak lan ? diye soran arkadaş , biraz piyasalara bak.Dolara bak.Şu belirsiz ortamdan istikrarlı ve güvenilir bi hükümet çıkmazsa ,  Chp-Mhp + içerden veya dışardan hdp destekli bi hükümet çıkarsa  , piyasa bu koalisyona güvenmez , daha önce malesef çok kötü örnekleri var , o zaman ekonomik kriz çıkar.Yatırımcılar istikrarlı bi ortam ister.Böyle bir koalisyona güvenmez.Ytaırım yapmaz.Kimse parasını harcamak istemez , konut satışalarından tut araba satışalarına kadar piyasa allak bullak olur.İnşallah yaşayıp da görmeyiz.Görürsek te en kısa zaman da seçim olur.AK  Parti %55-60 arası oyla yine tek parti olarak başa geçer.

Yatırımcı mı kaldı? AKP son aylarda yabancı yatırımcıyı kaçırdı. Daha fazla zarar veremezler.

Yazdığın yazıdan şunu anladım ben(belki ben yanlış anlamışımdır):

AKP 'ye oy verin iktidar olsun. Kriz çıkmasın.

Tam aktroll lafı.

Sen chp-mhp ve hdp   destekli koalisyon bi kurulsun o zaman görürsün yatırımcı nasıl kaçıyor.Son zamanlarda özellikle  Ak Partiye dış basınında saldırmasıyla , borsada bazı yabancı yatırımcıların özellikle operasyonlarıyla yatırımcı kaçırılmaya çalışıldı.Bunu da tarafsız gözle bakan herkes biliyor zaten.Abd ve İngiliz gazetelerinin  Ak Parti düşmanlığını bu millet görmedi mi ? Paralecilerin para yedirmesiyle Amerikan senatosundaki senatörlerin AK pARTİ aleyhine imza toplayı açıklama yaptıklarını bu millet görmedi mi ? Bu millet herşeyin farkında.Bu yüzden hala % 40ın üzerinde oy alıyor Ak Parti.

Ben Ak Partiye oy verin demiyorum , Sonuç oraya gelecek ,Ak Partriye oy vermeyenlerde  yine istikrar için , ekonomi için Ak artiye oy verecek diyorum.Zaten  şu an %41 'e yakın oyu var , %4 eklesin yine tek başına iktidar.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyaban
    beyaban's avatar
    Erkek
    student bunu yazdı
    beyaban bunu yazdı

seçim ne mi oldu teyyip agaya dar ağacında avize olma yolunun ışığı görüldü. akpkk seçmenine buradan bir özlü söz ile seslenmek istiyorum "göte geldi aşkının ikinizde şaşkınsınız"

bakın özellikle mesajlarımda biraz düşünerek yazın diyorum.Bakın  nasıl bazılarının düşünmeden yazdığını bu arkadaşın mesajıa bakarak anlayabilirsiniz.

Ak parti ve pkk seçmenine sesleniyosun ya.Seçim sonunda  Ak  Parti 1.parti  (bana göre başarısız )   Hdp barajı aşmış  80 taneye yakın milletvekili çıkarmış  , bana göre ortamı iyi kullanıp başarılı olmuş parti.Daha bunun farkında değilsin , sallıyosun. Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı , bi şey bilmeden darağacı göründü diye sallıyosun.Cumhurbaşkanlığı bitene kadar yargılanamaz , bunu bile bilmiyosun.Yargılanması için olağanüstü haller var.Ona da Ak partinin bu kadar milletvekili varken imkansız bi olay.Yani bi şey bilmeden sallıyosun.Yani şaşkn olan sensin.

bir önceki mesajından alıntı yaparak cevap verecektim ama boşver dedim kendi kendime .. bu sefer cevap vereyim sana

yaşını bilmiyorum ama bir önceki mesajında önceki koalisyonları bilmezsiniz falan tarzında laf ettiğine göre benden bayağı yaş olarak büyüksün ama insanın bir takım olayları analiz edebilmesi için yılların bir önemi yok aklı başında herkes akepenin bu ülkeye tehlike arz ettiğini görebilir..Tayip agaya dar ağacı lafını söyleme nedenim belli dayanakları var.

1-Cumhurbaşkanı yargılanamaz demişsin ama bi halt bilmediğin veya kendini şartlandırdığın belli Cumhurbaşkanı vatana ihanetten yargılanabilir ve tayip erdoğanın vatana ihanet ettiği ayan beyan ortada bir kere ülkede kutuplaştırma ayrıştırma yapması bile kendine oy vermeyeni dışlaması bile başlı başına vatana ihanettir!

2-Akepe milletvekili sayısı şuan fazla diyelim koalisyon kurmadılar tekrar seçime gittik yine aynı oranlar olacak bi daha bi daha seçime mi gidip duracağız?Birisi dur der buna olağanüstü bir duruma geçilince halkın %60-70 gibi bir kesiminin kin öfke ve nefretini kazanan bir adam el üstünde tutulamaz yargılanır.Ha sonuç idam olmaz benim orada dar ağacından kastım gönlümden geçen ancak olacak iş değil ama yargınlanmasıda kaçınılmaz.

3-kolaisyon olursa yatırım gelmez ekonomik olarak çökeriz vsvs sonra akepe tekrar %55-60 gelir demişsin asıl sen düşünerek yaz! bu ülkede akepenin %60 ları görmesi mümkün değil bu saatten sonra.

54.792.671 kayıtlı seçmen 47.466.298 kullanılan oy ve  18.851.332 oy alan bir partinin nasıl %55-60 alabileceğini savunursun ki ya matematik aritmatik bilmiyorsun ya siyasal durumu iyi analiz edememişsin millet bağımsız aday bile meslise sokmadı 4 parti haricinde bir yere hatırı sayılır oy vermedi bu durum Türkiye nin bu zamana kadar olan en net siyasal duruşun ürünüdür bu tabloda hala %55- 60 alabileceğinizi iddia ediyorsan boşuna yaşamışsın aynı cümleleri 10 yaşında bir cocukta kurabilir!

beyaban tarafından 08/Haz/15 12:15 tarihinde düzenlenmiştir

Türkçülük dün bir kaynaktı, bugün bir çaydır. Yarın coşkun bir ırmak olacak ve önünde ki bütün engelleri yıkacaktır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    dolar neredeyse 3'ü görecek seviyeye gelmis, yoksulluk sınırı asgari ücretin 3 katı, yakıtta dünya birincisiyiz, elektronik ve internette avrupa'da liderlige oynuyoruz pahalılık konusunda ama adamlar halen 'akp giderse ekonomi cöker taam mı' diyor. yahu sizde hic mi utanma yok ? ne yüzsüz parazit mahlukatlarmıssınız be.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    beyaban bunu yazdı
    student bunu yazdı
    beyaban bunu yazdı

seçim ne mi oldu teyyip agaya dar ağacında avize olma yolunun ışığı görüldü. akpkk seçmenine buradan bir özlü söz ile seslenmek istiyorum "göte geldi aşkının ikinizde şaşkınsınız"

bakın özellikle mesajlarımda biraz düşünerek yazın diyorum.Bakın  nasıl bazılarının düşünmeden yazdığını bu arkadaşın mesajıa bakarak anlayabilirsiniz.

Ak parti ve pkk seçmenine sesleniyosun ya.Seçim sonunda  Ak  Parti 1.parti  (bana göre başarısız )   Hdp barajı aşmış  80 taneye yakın milletvekili çıkarmış  , bana göre ortamı iyi kullanıp başarılı olmuş parti.Daha bunun farkında değilsin , sallıyosun. Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı , bi şey bilmeden darağacı göründü diye sallıyosun.Cumhurbaşkanlığı bitene kadar yargılanamaz , bunu bile bilmiyosun.Yargılanması için olağanüstü haller var.Ona da Ak partinin bu kadar milletvekili varken imkansız bi olay.Yani bi şey bilmeden sallıyosun.Yani şaşkn olan sensin.

bir önceki mesajından alıntı yaparak cevap verecektim ama boşver dedim kendi kendime .. bu sefer cevap vereyim sana

yaşını bilmiyorum ama bir önceki mesajında önceki koalisyonları bilmezsiniz falan tarzında laf ettiğine göre benden bayağı yaş olarak büyüksün ama insanın bir takım olayları analiz edebilmesi için yılların bir önemi yok aklı başında herkes akepenin bu ülkeye tehlike arz ettiğini görebilir..Tayip agaya dar ağacı lafını söyleme nedenim belli dayanakları var.

1-Cumhurbaşkanı yargılanamaz demişsin ama bi halt bilmediğin veya kendini şartlandırdığın belli Cumhurbaşkanı vatana ihanetten yargılanabilir ve tayip erdoğanın vatana ihanet ettiği ayan beyan ortada bir kere ülkede kutuplaştırma ayrıştırma yapması bile kendine oy vermeyeni dışlaması bile başlı başına vatana ihanettir!

2-Akepe milletvekili sayısı şuan fazla diyelim koalisyon kurmadılar tekrar seçime gittik yine aynı oranlar olacak bi daha bi daha seçime mi gidip duracağız?Birisi dur der buna olağanüstü bir duruma geçilince halkın %60-70 gibi bir kesiminin kin öfke ve nefretini kazanan bir adam el üstünde tutulamaz yargılanır.Ha sonuç idam olmaz benim orada dar ağacından kastım gönlümden geçen ancak olacak iş değil ama yargınlanmasıda kaçınılmaz.

3-kolaisyon olursa yatırım gelmez ekonomik olarak çökeriz vsvs sonra akepe tekrar %55-60 gelir demişsin asıl sen düşünerek yaz! bu ülkede akepenin %60 ları görmesi mümkün değil bu saatten sonra.

54.792.671 kayıtlı seçmen 47.466.298 kullanılan oy ve  18.851.332 oy alan bir partinin nasıl %55-60 alabileceğini savunursun ki ya matematik aritmatik bilmiyorsun ya siyasal durumu iyi analiz edememişsin millet bağımsız aday bile meslise sokmadı 4 parti haricinde bir yere hatırı sayılır oy vermedi bu durum Türkiye nin bu zamana kadar olan en net siyasal duruşun ürünüdür bu tabloda hala %55- 60 alabileceğinizi iddia ediyorsan boşuna yaşamışsın aynı cümleleri 10 yaşında bir cocukta kurabilir!

Öncelikle yaşını sormamın nedeni geçmişteki acı tecrübeleri bilipbilmedğini öğrenmekti.Sağlıklı analiz yapabilmek için bilgi gerekir.Özellikle yaşanmış tecrübe , pratikbilgi olarak daha doğru analiz yapabilmeni sağlar.Diğer meselelere gelirsek madde madde cevap vereyim.

1. Tayyip erdoğan ın yargılanmasıiçin çok özel şartlar var dedim.Vatana ihanettenyargılanması için çu andaki muhalafetin oyu yetmiyor.Yazımı dikkatle okusaydın anlardın.Mesajım aynı yerinde duruyor Bak alıntı yapıyorum , istersen oradan da okuyabilirsin.  ''  Cumhurbaşkanlığı bitene kadar yargılanamaz , bunu bile bilmiyosun.Yargılanması için olağanüstü haller var.Ona da Ak partinin bu kadar milletvekili varken imkansız bi olay.Yani bi şey bilmeden sallıyosun.Yani şaşkn olan sensin.  ''

Gördüğün gibi sen mesajımı dikkatle okumamışsın , bi halt bilmeyen ben değilim ,okuduğunu anlayamayan sensin.

2-Şu an hükümet kurulamazsa , ekonomibelirsizlikten dolayı sıkıntı yaşar.İlk seçimde halk tekrargüçlüve istikrarlı bi iktidar olsun diye en büyük partiye oy veriri.Bunun için % 40 küsur oyuolan  Ak artiye ek olrak %4 oy yeterli oluyor zaten.

3-Koalisyonolursa bunu hepimiz görürüz.O zaman  Ak Parti %55- ie 60arası oy alıyor mu almıyor mu görürsün. Tayyip Erdoğanın %52 oy alabileceğini sen daha önce düşünebiliyormuydun ? Ama aldı işte.Şimdi %52 oyla milletin seçtiği CumhurBaşkanı. Sizin sorununuz bu.Siz sevmediğiiz , tercih etmediğiniz , oy vermediğiniz için millet de sizin gibi düşünüp   oy vermiyor zannediyorsunuz.Dünya sizin etrafınızda dönmüyor , uanın artık.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek
    student bunu yazdı

Şahsen ben Ak Partili olarak  Ak Partinin koalisyon kurmasını istemiyorum.Buyrun , madem seçim öncesi birbirnize toz kondurmayarak ittifak yapıp  Ak Partiye yüklendiniz , devleti siz yönetin deyip  Chp ,mhp ve hdp ye hükümet kurmarı için yol vermesini istiyorum.Bu 3 parti  en fazla 6 aya kadar ülkeyi iflasa sürükler.Sonra ERKEN SEÇİM OLUR , aK pARTİ  % 55 -60  arası oy alarak yine tek başına iktidar olur.

ben bu arkadaşa kısmen katılıyorum, AKP dışında kim gelirse gelsin, ülke çok problemli bir süreç yaşayacak.

ama bunun sebebi akp süperdi çok iyiydi değil. Adamlar her kurumun içini boşalttı, ülkenin her mercîne yasa dışı yapılanmalar, akp merkezli çarklar kuruldu. Şimdi adamlar bu sistemin haritasını çok iyi biliyor. Ülkenin validesini uyuşturup, sağlam bir şekilde ırzına geçiyorlardı. Şimdi kim gelirse gelsin hangi kurumu neresinden tutarsa tutsun, elinde patlayacak. 

Sonra da akp ve sağdık seçmenleri diyecek ki, bakın bu adamlar yeteneksiz şerefsiz vs.. Ben de diyeceğim ki, bre dingil, senin o ayakta gördüğün memleketin bilimum mecraları, zaten dışarıya canlı gösterilmek üzere mumyalanmış, içi boşaltılmış iliklerine kadar sömürülmüş vaziyetteydi.. Öyle ki, tüm yasadışılıklarına ve menfaati doğrultusunda kurduğu çarklara aşinalığına rağmen akp bile artık döndürmekte zorlanıyordu, güzel görünümlü mumyaların sargıları arasından pislikler sızıyordu, millet farketmeye başlıyordu. o yüzden bu seçim böyle oldu.

ve o yüzden kim gelirse gelsin, ülke çok sıkıntılı bir süreç yaşayacak.

(ben zaten ne kemal ne bahçeli, ne de alternatif başka bir adamın ahlakına ve zekasına güvenmiyorum, o yüzden biraz daha pesimist yazmış olabilirim.)

He "student" nickli müritin dediği bir şeye daha katılıyorum, herkes kendi desteklediği partiyi eleştirebilmeli. yanlış görünce, hoop birader demeli ki, iktidar olan ahlaksız da olsa en azından halkın desteğini kaybetme korkusuyla doğruyu yapsın.

sağdık akp seçmeni hızsızlığı görünce, "bal tutan parmağını yalar", "çalıyor ama çalışıyor" gibisinden her halükarda arkandayız mesajı vermeseydi, tayyip de kendini ilah gibi hissedemezdi. Halk masaya yumruğunu vurduğu an, bi silkelenir, lan ben napıyorum derdi.

Ama biz futbol taraftarı gibi destekliyoruz kimi desteklersek. Benim de "götünün kılıyım, süpersin, Allah'ın vasıfları var sende, ayağını öpim, eşimi bile al götür" şeklinde milyonlar koşsa peşimden, ben de kendimi tanrı sanabilirdim yani.

velhasıl, "neye layıksanız onunla idare olunursunuz" sonumuz hayrolsun.

muaythaist tarafından 08/Haz/15 12:37 tarihinde düzenlenmiştir

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

muaythaist , ülke tam dediğin gibiyken Ak Parti seçildi , bütün kurumları ayağa kaldırdı ,  SSK sından THY  na  kadar bütün kurumları ayağa kaldırdı , İMF olan tüm borçları ödedi. Senelerce bitirilemeyen Balu tünelini bitrdi.Marmaray dahil onlarca dev proje bitirdi.İhracat rekorları kırdı.Merkez Banbkasını dövizle doldurdu.Şu an iktidara gelecek hükümet ağzı para iledolu  Merkez Bankasını yönetecek. Yani senin devletin kurumlarını boşaltı edebiyatın hikaye.Beceremeyeceklerse  yönetemeyeceği birşeye talip olmayacaklar..Bak Mhp ye ,Bahçeli şimdiden yan çizmeye başladı. Çünkü daha önce kötü bi tecrübesi var. yönetemediler ve ülkeyi batırdılar.O yüzden koalisyona kapıları kapatıyor.chp , mhp ve dışardan destekli hdp nin oyları hükümet kurmaya yeterli.Seçimden önce boş boş sallıyorlardı ülkeyi Ak Partiden kurtaracaz diye.Hadi kurtarın ülkeyi.Elinizi taşın (!)altına koyup iktidara talip olun.

Toplam Hit: 31096 Toplam Mesaj: 260
seçim