folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Şimdi Seçim Noldu ?

Şimdi Seçim Noldu ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    JonTurk bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı

Hayin mehape cehape el ele terörizleri meclise soktu 

sen pkk ile barzaninin çatıştıklarini bile bilmiyorsan sana anlatilacak birşey yok..

RockZs böyle her boku hükümete atarak ancak kendinizi avutursunuz.

SkynetX 

okuldan yeni geliyorum daha bir video izlemedim ama siz kendi yaptiğinizi herkes yapıyor gibi algiladiğinizdan haklisiniz. kişi kendinden bilirmiş işi..
    ülkelerin mazlumlari yoktur diyorsaniz bu sizin vicdansizliğinizdan kaynaklidir bir ülke düşün ki sırf müslüman olduğu için katlediliyor siz kalmiş siyonist ağzıyla ülkelerin mazlumlari mazlum halklari vs yoktur sadece çıkarlari vardir diye sadece kendinizin inandiği cümleler kuruyorsunuz nasıl videolar izliyorsaniz artik.Filistinden bu ülkenin ne gibi bir çıkari olabilir ? bosnanın, suriyenin ? ya da mısırın uluslararasi her alanda bu ülke halklarinin yaninda duruyor ?
    siz bu ülkelere çıkar gözüyle bakacak noktadaysaniz insanliğinizi kaybetmiş durumdasiniz demektir burada video tekrarlari yapmadan önce insanliğinizi bulun derim. gerisi zaten kendiliğinden hallolur.

Siz hangisini tutuyorsunuz? Çözüm Ortağınız sayın öcalanı mı yoksa akplilerin gurur duyduğu barzaniyi mi? 

Şimdi aklıma geldi bu hayin CHP pkkyı meclise soktu

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

ooo yine tespitler sıçılmış ortalıga :D

le le le sakine
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    şutudent, concon: he, a ka pe başarılı. :l

ahide vefa geregi, ahmet sözünü tutacak mı? sözlerinize bu kadar sadıksınız..

arsız bülo:ıı ııııhh ıiiihh, şimdi şey götçek. ıı dur neydi.. koç başı iii ıııı :7

lan noluyo amk ..
    ahlak: 0

kaç gardrop gö.lek var la sizde? !

RitmFarbRacourci tarafından 08/Haz/15 16:42 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Adamlar o kadar bıkmış o kadar illallah etmişki akape den PKK ya oy vermeyi Göze almış yeterki gitsinler diye 

hdp ye oy verenleri Karşınıza alıp bir sorun PKK lı mısın değil misin ? PKK'lı yada yandaşı ise konuşmaya gerek yok değilse soracaksın bu partiye niye oy verdin hiç mi şehidine saygı hiçmi ülke sevgisi yok diğer partilerde olmayan ne gördün de oy verdin 

Ben bile hdp nin barajı geçmesine üzülemedim sinirlenemedim barajı geçmese bunlar bir 4 sene daha imparator olacaklardı sonuçta 

chp nin oyu aynı MHP nin aynı hatta yüksek 

%10 lük bir kayıp kimin var %10 lük bir Artış kimin var hesaplayın sonra Konuşun kimin sayesinde hdp barajı geçmiş 

akp liler lütfen milliyetçi gibi yapıp karaktersizleşmeyin zamanında gösterecektiniz milliyetçiliğinizi 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Mesaja edit sınırı gelmiş resim eklemiştim çıkmamış şerefsiz cehapeliler yüzünden meclise teröristler girmiş resimli

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    j4x bunu yazdı

Tartışmayı bilmeyen yazmasın konuya, tarikat siyaset üstüdür beyler.

Dun guzel gidiyordu en azindan saglam bilgiler paylasildi ama simdi yine sokak kavgasina donmus siyasi tartisma.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Yazıklar olsun bunları hep unuttular 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

Öncelikle chp seçmeninin bu seçimde hdp yi desteklediğine inanmayan yarı hükümet yanlısı arkadaşlar siz kendinizi kandırıyorsunuz. Arkadaş heryerde hdp ye oy vermez dediğim adamlar hdp ye oy verdi kafayı yiyeceğim. metroda kadın babasıyla konuşuyor neymiş efendim hdp yi barajı geçirmişler babası o halde ben chp ye vereyim demiş. sıçayım sizin zihniyetinize sokayım. 

hiç bir bok bilmiyorsanız oturun elinize kalem kağıt alın 2011 ile 2015 i karşılaştırın arkadaş beyin bedava..

Akıl yoluyla düşünün başkasının sözüyle değil..

Gerçekler;

1. hdp bağımlı bağımsız tüm taraftarlarını kendilerine oy vermesi için topladı. (bakınız emep - tkp)

2. 2011 deki ilk 4 sırayı atla aşağıya doğru oy oranlarına bak. Ulan hepsi düşüşte 3.500.000 ortalama oy akmış bu oy u kim neresine soktu? Ben söyleyeyim chp nin (az da olsa mhp nin de) hdp yi destekleyen seçmenlerinin yerini bu oylar doldurdu. 

arkadaş 3.500.000 oy dan bahsediyoruz. hdp aldı zaten 6.000.000. 

Neymiş efendim akp den kurtulmak için teröristi destekleyeceklermiş ulan kendi partinizi desteklesiniz (chp - mhp) şu an sikiim akp yi kendi başınıza hükümet kuracaktınız beyinsiz embesiller. he hdp barajı geçemeseydi akp tek başına iktidar olacaktı diyeceksiniz de nasıl olacaktı arkadaş oy alamadan nasıl tek başına hükümet kuracaktı?

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı

Öncelikle chp seçmeninin bu seçimde hdp yi desteklediğine inanmayan yarı hükümet yanlısı arkadaşlar siz kendinizi kandırıyorsunuz. Arkadaş heryerde hdp ye oy vermez dediğim adamlar hdp ye oy verdi kafayı yiyeceğim. metroda kadın babasıyla konuşuyor neymiş efendim hdp yi barajı geçirmişler babası o halde ben chp ye vereyim demiş. sıçayım sizin zihniyetinize sokayım. 

hiç bir bok bilmiyorsanız oturun elinize kalem kağıt alın 2011 ile 2015 i karşılaştırın arkadaş beyin bedava..

Akıl yoluyla düşünün başkasının sözüyle değil..

Gerçekler;

1. hdp bağımlı bağımsız tüm taraftarlarını kendilerine oy vermesi için topladı. (bakınız emep - tkp)

2. 2011 deki ilk 4 sırayı atla aşağıya doğru oy oranlarına bak. Ulan hepsi düşüşte 3.500.000 ortalama oy akmış bu oy u kim neresine soktu? Ben söyleyeyim chp nin (az da olsa mhp nin de) hdp yi destekleyen seçmenlerinin yerini bu oylar doldurdu. 

arkadaş 3.500.000 oy dan bahsediyoruz. hdp aldı zaten 6.000.000. 

Neymiş efendim akp den kurtulmak için teröristi destekleyeceklermiş ulan kendi partinizi desteklesiniz (chp - mhp) şu an sikiim akp yi kendi başınıza hükümet kuracaktınız beyinsiz embesiller. he hdp barajı geçemeseydi akp tek başına iktidar olacaktı diyeceksiniz de nasıl olacaktı arkadaş oy alamadan nasıl tek başına hükümet kuracaktı?

Hdp barajı geçemeseydi akp yaklaşık 340-350 vekil çıkarıyordu? 

Şimdiki tablodan daha mı iyi olacaktı?  Teröristle pazarlık yine olacaktı ve kimse hop kardeşim ne yapıyorsun demeyecekti. AKP tabanı da karaktersiz ve tv ile yönlendirilmesi kolay bi kitle olduğu için umrunda olmayacaktı. Ne de olsa bu dünyada en önemli şey para, istikrar bozulmasın, ağzımızın tadı kaçmasın

Edit hakaret olarak değil karakteristik özelliği olmaması anlamında karaktersiz 

mataramasuko tarafından 08/Haz/15 17:27 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

ya anuna koyim akpnin oyu %10 azalmış ama hdpye oylar chpden gitmiş aynen çok haklısınız öyle olsa bile sanki chp alın oylarımız sizin olsun demiş o kadar bok yedi akp bide şöyle yarak kürek şeylerle argüman üretmeye çalışıyosunuz ya

edit: geçen gün otobüste en arkada 4 kişi konuşuyo akp çalıyomuş ama yiğidi öldür hakkını yemeymiş olcak o kadarmış vay aq

slanger tarafından 08/Haz/15 17:38 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 31079 Toplam Mesaj: 260
seçim