folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder 6,5 Yaşındaki Yeğenim Yaşam Mücadelesi Veriyor - Acil Kalp Lazım

6,5 Yaşındaki Yeğenim Yaşam Mücadelesi Veriyor - Acil Kalp Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

inşallah vücut kabul eder de bir sıkıntı çıkmaz. şimdiden geçmiş olsun

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı

sonunda ya içim rahatladı hocam risk geçti mi yoksa devam ediyormu 

Arkadaşlar askerde olduğun için pek duygu düşünceye girebilecek şeyler yazamadım, ablamdan gelen bilgilendirme mesajlarını imkan buldukça kopyala yapıştır yaptım sadece.

Biz sürekli pozitif bakmaya çalışıyoruz inşallah öyle de oluyor ama risk gitgide azalmak üzere baya bir süre mevcut. Vücudun organı reddetmemesi için bağışıklık sistemini komple çökertici ilaçlar kullanmak zorunda, öyle olunca ufak bir mikrop kapma ya da grip ölümcül olabiliyor.

Kalp naklini araştırıp yaşam/ölüm oranlarına baktığımızda %bilmemkaçı ameliyat esnasında, %bilmemkaçı ilk 1 gün içerisinde, şu kadarı şu kadar hafta ya da ay içerisinde hayatını kaybediyor gibi oranlar var. Başkasının "kalbiyle 10 yıldır yaşıyor" gibi durumlar gazete manşeti oluyor, çünkü yok gibi. İnşallah o istisnalardan biri de biz olacağız.

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

nihayet kardesim. sevindirdin bizi. insallah sikinti cikmadan yasar gider.

All I need is a possibility.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    muaythaist bunu yazdı
    TheAvenqer bunu yazdı

sonunda ya içim rahatladı hocam risk geçti mi yoksa devam ediyormu 

Arkadaşlar askerde olduğun için pek duygu düşünceye girebilecek şeyler yazamadım, ablamdan gelen bilgilendirme mesajlarını imkan buldukça kopyala yapıştır yaptım sadece.

Biz sürekli pozitif bakmaya çalışıyoruz inşallah öyle de oluyor ama risk gitgide azalmak üzere baya bir süre mevcut. Vücudun organı reddetmemesi için bağışıklık sistemini komple çökertici ilaçlar kullanmak zorunda, öyle olunca ufak bir mikrop kapma ya da grip ölümcül olabiliyor.

Kalp naklini araştırıp yaşam/ölüm oranlarına baktığımızda %bilmemkaçı ameliyat esnasında, %bilmemkaçı ilk 1 gün içerisinde, şu kadarı şu kadar hafta ya da ay içerisinde hayatını kaybediyor gibi oranlar var. Başkasının "kalbiyle 10 yıldır yaşıyor" gibi durumlar gazete manşeti oluyor, çünkü yok gibi. İnşallah o istisnalardan biri de biz olacağız.

inşallah.Organ bağışı yapıp kalbi size ulaştıran kişidende Allah razı olsun.Çok büyük hayır işlemiş.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Kardeşim Allah acil şifalr versin. İnşallah küçük hanım en kısa sürede sağlığına kavuşur hep beraber duacıyız.

Allar yardımcınız olsun, Allah kolaylıklar versin

Not late for nothing
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Rabbim cocuklarimizi korusun. Devasiz dert vermesin onlara. Sevindim hocam. Veren aile de cok buyuk hayir islemis. Onlarinda basi sagolsun kolay bisey degil. Allah kimseye evlat acisi gostermesin. Minik kardesimizinde insaAllah uzun uzun saglikli bir omru olur.

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Çok sevindim hocam, şu konuya girmeye bile korkuyordum. Umarım bundan sonra daha da güzel olur, bir an önce koşmaya başlar :)

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ratbat
    Ratbat's avatar
    Erkek
    dhmm bunu yazdı

Rabbim cocuklarimizi korusun. Devasiz dert vermesin onlara. Sevindim hocam. Veren aile de cok buyuk hayir islemis. Onlarinda basi sagolsun kolay bisey degil. Allah kimseye evlat acisi gostermesin. Minik kardesimizinde insaAllah uzun uzun saglikli bir omru olur.

+1 

Nahidenin şimdi 2 annesi 2 babası oldu.

Kurallar satranç tahtasındaki kadar kesin olmalı.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

Babasından: Nahide uyanık kendinde birazdan solunum cihazını çıkartıp annesini alacaklar

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackace
    blackace's avatar
    Erkek

Çok güzel haberler en kısa sürede inşallah sağlığına kavuşur ve uzun mutlu bir ömrü olur. Bağış yapan aileyi de örnek davranışlarından dolayı tebrik ediyorum.