folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder 6,5 Yaşındaki Yeğenim Yaşam Mücadelesi Veriyor - Acil Kalp Lazım

6,5 Yaşındaki Yeğenim Yaşam Mücadelesi Veriyor - Acil Kalp Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saftiriksincap
    saftiriksincap's avatar
    Erkek

Allah acil şifalar versin hocam. İnşallah sağlikli, uzun ve mutlu bir ömrü olur.

Hayat Murat Boz un memesi gibi, Rasim Ozan Kütahyalı çenesi gibi, Vahdettin in son senesi gibi, Bakir kızın Coşkun a veresi gibi, İran la İsrail arası gibi,Durum değişir kerhane numarası gibi, Çömelene birisinin vurası gibi,Yazı diyince bozukluğun turası gibi,Koç ya da Sabancı parası gibi, Oy verdiklerin niye yarasa gibi?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek

Beyler izlediğiniz filmleri unutun ... Ayrıca okuduğunuz organ mafyası hikayelerinide..
    hepsi yalan dolan.. Bana doktorun söylediklerini söylüyorum.

Bir sene önce bağışçı oldum. Halada gelmedi mafya .

1. Organ bağışında bulunurken gider sadece 1 karta imza atarsınız kimseler sizden doku ve kan örneğinizi filan almaz..

2. Organ bağış kartı bir nevi vasiyetname hükmündedir. Aileniz yok kardeşim kartı var ama biz bağışlamak istemiyoruz da diyebilir.

3. Organ bağışında isminiz hiçbir datada yer almaz.

4. Organ bağışlamak durumunda kalırsanız o organların bir çoğunun ömrü kısadır. YANİ KAZA SÜSÜ VERİP GÖTÜRÜP ALMAK İMKANSIZ.

5. ORGANLARINIZ ALINMADAN ÖNCE TESTLERE GEÇER DOKU KAN VSVS. uyumsuzsa verilemez. o testler yapılmadan hiç verilemez. 

6. Organlarınız sadece beyin ölümü sonrası verilir.

7. Araba kazası. vsvs. Gibi durumlarda organ verilmez..

Merak edenler için...

http://www.sislietfal.gov.tr/organbagisi.html#b4 

şişli etfalde bürosu var gitmek isteyipde gidemeyenlere eşlik edebilirim maksat hayırlı bir iş olsun.

samato tarafından 31/Oca/16 11:53 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    akmarky bunu yazdı

Hocam Allah acil şifalar versin
    böyle bir şey buldum ama http://www.r10.net/twitter/853183-tt-yapmak-bizim-isimiz-tt-taleplerinizi-buradan-bildiriniz.html

acaba aramızda parayı toplayıp bu işten anlayan bir arkadaş organize etse cumartesi akşamı top tweet yapsak #nahidebebek diye

Hocam güde 150 bin kişi tweetim okuyor Tweetleriniz varsa RT atabilirim arıyetten SS attım

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

Son durum nedir acaba, bir gelisme var mi ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

Ayni hocam. bogulur gibi seri ve sesli nefes aliyor. Uygun donör bulunana kadar dayandırmaya çalışıyorlar.

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DuPi
    DuPi's avatar
    Erkek
    muaythaist bunu yazdı

Ayni hocam. bogulur gibi seri ve sesli nefes aliyor. Uygun donör bulunana kadar dayandırmaya çalışıyorlar.

Yaratan rabbim size ve ailenize güç kuvvet versin, Temennim kimseye ihtiyaç olmadan sıhhatine kavuşması

Ali İmran Süresi 59. Ayetinde,

إِنَّ مَثَلَ عِيسَى عِندَ اللّهِ كَمَثَلِ آدَمَ خَلَقَهُ مِن تُرَابٍ ثِمَّ قَالَ لَهُ كُن فَيَكُونُ ﴿٥٩﴾

İnne mesele îsâ indallâhi ke meseli âdem(âdeme), halakahu min turâbin summe kâle lehu kun fe yekûn(yekûnu).

Gerçekten Allah katında İsa'nın durumu, Adem'in durumu gibidir. Allah o'nu topraktan yarattı. Sonra o'na; ol dedi, o da oluverdi.

Ne zaman birşey öğrenmek istesem, Birden Vaktim Kalmıyor ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ALLAH yar ve yardımcın olsun kardeşim İNŞALLAH kardeşimiz şifa BULUR 

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Nahidenin haberi bugünün milliyet ve takvim gazetelerinde 1. Sayfadan Türkiye gazetesinde ise 2. Sayfadan verildi.

Fox ana haber de ziyaret edip röportaj yapmış bu aksama yetişir demişler ama yetismedi herhalde, çıkmadı, yarın yine takip edeceğim.

birçok haber sitesinde ve ekşisözlük gibi platformlarda da varız. Google'a Nahide Reçber yazınca baya sonuç çıkıyor.

henüz mutlu bir haber alamadık, ama en azından Nahide halen dayanıyor ve ümidimizi kaybetmedik. destek olan dua eden herkese minnettarım.

muaythaist tarafından 01/Şub/16 20:35 tarihinde düzenlenmiştir

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerot
    kerot's avatar
    Erkek
    muaythaist bunu yazdı

Arkadaşlar Nahidenin haberi bugünün milliyet ve takvim gazetelerinde 1. Sayfadan Türkiye gazetesinde ise 2. Sayfadan verildi.

Fox ana haber de ziyaret edip röportaj yapmış bu aksama yetişir demişler ama yetismedi herhalde, çıkmadı, yarın yine takip edeceğim.

birçok haber sitesinde ve ekşisözlük gibi platformlarda da varız. Google'a Nahide Reçber yazınca baya sonuç çıkıyor.

henüz mutlu bir haber alamadık, ama en azından Nahide halen dayanıyor ve ümidimizi kaybetmedik. destek olan dua eden herkese minnettarım.

Dualarımız sizinle hocam. Hayırlı haberleri bekliyoruz.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

Allah acil sifalar versin hocam su an tek yapabilecegim dua etmek.

-