folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder 6,5 Yaşındaki Yeğenim Yaşam Mücadelesi Veriyor - Acil Kalp Lazım

6,5 Yaşındaki Yeğenim Yaşam Mücadelesi Veriyor - Acil Kalp Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l_i_o_n
    l_i_o_n's avatar
    Erkek

ALLAH acil şifalar versin hocam.Keşke elimizden bişeyler gelsede seve seve yapsak.

Сухое говно к жопе не липнет
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Hocam Twitter'da yayabilirim bu mesajınızı Attığınız Twit vs varmıdır ? Bu metin çok fazla uzun 140 karaktere kısaltamadım gücüm yetmedi diyebilirim yardım etmek isterim .

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek

acil sifalar dilerim

mademki türksün systeme göster ürksün
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

Hocam Twitter'da yayabilirim bu mesajınızı Attığınız Twit vs varmıdır ? Bu metin çok fazla uzun 140 karaktere kısaltamadım gücüm yetmedi diyebilirim yardım etmek isterim .

ss alip paylastim takipcisi fazla olan aktif bi kac kullaniciyada rica ettim paylastilar.

ALLAH acil sifa versin keske elimizdn daha farkli bisey gelse.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek
    l_i_o_n bunu yazdı

ALLAH acil şifalar versin hocam.Keşke elimizden bişeyler gelsede seve seve yapsak.

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

Allahtan acil şifalar dilerim hocam. umarım en kısa sürede bulursunuz.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    alexfarrow bunu yazdı

acil sifalar dilerim

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

Hocam Allah acil şifalar versin
    böyle bir şey buldum ama http://www.r10.net/twitter/853183-tt-yapmak-bizim-isimiz-tt-taleplerinizi-buradan-bildiriniz.html

acaba aramızda parayı toplayıp bu işten anlayan bir arkadaş organize etse cumartesi akşamı top tweet yapsak #nahidebebek diye

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cihatbarut10
    cihatbarut10's avatar
    Erkek

Allah acil şifalar versin :(

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

Arkadaşlar ben birliğime geri teslim oldum, maddi manevi her organizasyona imkanlarım el verdiğince destek olurum, organize eden arkadaşa da teşekkürlerimi sunarım. Mobilden yazıyorum imla be düzensizlikleri mazur görürsünüz.

Nahidenin babası tarafından bana bildirilen son durumu:

Büyük cihaz dün 3. Kez tıkandı ve 3. Kez degistirdiler, Şuanda da ufak bir iki sıkıntısı var cihazın, Normalde en az 2 hafta sorunsuz çalışması gereken cihaz 3 - 4 günde bir sıkıntı cikartiyor

Nahidenin dün yine nefesi daraldı bugün sabah saat 6 ya kadar 2 gece uyuyamadi, Bugün büyük damar yolu yerinden çıkmış yenisini takmak için ufak dozda sakinleştirici verdiler ve sonra taktilar, Fakat pıhtılaşma olmasın diye verilen ilaç nedeniyle damar yolundan uzun süre çok miktarda kan akti. Hem damar yolunu çıkardılar hem kan sulandiriciyi kestiler

Damardan aynı anda 9 farklı ilaç 1 serum ve 1 de mama aliyor

Bu kadar ilaç karaciğeri zorluyor

Karaciğer enzimlerinde bi miktar bozulma başladı bu nedenle gözlerinin beyazı hafif sarılasti

Damar yolunu açmak için hafif miktarda verilen sakinlestiriceden 2 saat sonra Nahidenin gözleri kaymaya başladı ve bilincinde çok az sıkıntı oldu ve soylenenlere geç tepki vermeye basladi

Doktorlar korktular beyne oksijen mi gitmiyor dıye sonra duzeldi

Sabah nefesi düzelince sabah 6 dan öğlen 1 e kadar uyudu

Sonra kahvaltisini güzelce yapti

Titremesi bir miktar azaldı ama ısıtıcı makina sürekli orta ayarda calisiyor

Dün geceden itibaren akcigerlerinde sıvı birikmesi ödem oluştu bu nedenle sıvıyı idrar yolu ile arttiran ilaca biraz fazla yuklendiler sıvının bir kısmını attı ana hala bi miktar sıvı var akcigerlerinde

Nefes darlığı ve buna bağlı uyuyamama bu nedenle oluyor

Nahidenin her an birşeyleri duzelip başka birşeyleri bozuluyor doktorlar Nahideyi cihazlardan kurtarmaya calismiyor, Sadece nakil için kalp bulunana kadar durumunu stabil tutmaya calisiyorlar, Ama hergün bi sıkıntı cikiyor. Dua..

Ali & Dua & Zeynep'in Babası