folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder 6,5 Yaşındaki Yeğenim Yaşam Mücadelesi Veriyor - Acil Kalp Lazım

6,5 Yaşındaki Yeğenim Yaşam Mücadelesi Veriyor - Acil Kalp Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adama
    adama's avatar
    Erkek

allah şifa versin çok zor allah sabır versin insallah gönlünüzü ferahlandıracak bir haber alırsınız 

Beleş wireless kahramanı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek

Ekşi hesabı olan biri debeye giren entrilerin sahiplerine pm atsın. Arkadaşın numarasını da versin durumu da açıklasın. Ulaşılabilecek en yüksek insana ulaşmaya çalışalım

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek

Bu yaşta bi bebeğin uygun kalbi bulması cidden çok çok zor. İmkansıza yakın. Umarımistediğiniz kalbi yakın zamanda bulursunuz. 

http://yanduvar.blogspot.com/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

hocam Allah aşkına iyi olduğu haberini de ver Allah tez zamanda şifasını versin çok küçük. resimlerden sonra ağlatın da tamam ama sonra güldür de bizi be hocam iyi haberleri ile inş. habersiz bırakma............

leadertay tarafından 28/Oca/16 16:20 tarihinde düzenlenmiştir

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Ne yalan söyleyeyim, Türkiyede organ bağışı yapmaktan korkuyorum.

Bir kaza falan durumunda hastaneye kalkarsam ve o hastanede organa ihtiaci olan bi torpilli abilerden falan varsa organ için fişimi çekerler korkusu.

Aynen, benim de düşüncem bu. Yoksa toprağa karışıp heba olmasındansa yardımcı olmasını ben de istiyorum.

Bir arkadaş güzelce açıklamış ama burası Türkiye burada her şey olur. Her türlü bilgimiz ne tür adamların elinde geziyorken bunu saklamak bence mümkün değil. Bu işin mafyalaşmadığı ne malum? Belki ben buna imza attıktan sonra haberdar olan adamlar peşime takılacak kaza süsü verecek vs. Tekrarlıyorum burası Türkiye, her şey olabilir.

Genç kardeşimizin de en yakın zamanda eski sıhatine dönmesini diliyorum. Ekşi'dekiler bu tip kampanyaları severler. Dillendirilebilirse oradan bir şey çıkma ihtimali yüksek. Ama mesele organ olduğu için iş ekstra zora giriyor. Çünkü bu ilik vs. değil ki hemen 5-10 toplanıp bağış yapalım, uygunu bulalım. İş ne yazık ki şansa kalmış vaziyette. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek
    Austen bunu yazdı

Bir arkadaş güzelce açıklamış ama burası Türkiye burada her şey olur. Her türlü bilgimiz ne tür adamların elinde geziyorken bunu saklamak bence mümkün değil. Bu işin mafyalaşmadığı ne malum? Belki ben buna imza attıktan sonra haberdar olan adamlar peşime takılacak kaza süsü verecek vs. Tekrarlıyorum burası Türkiye, her şey olabilir.

hocam holy'e cevabımı lütfen oku.

ailene söyle ben organlarımı bağışlamak istiyorum diye, kimse bilmesin, beyin ölümün gerçekleşince onlar desin organları bağışlamak istiyoruz diye. ailen de mafyaya çalışıyorsa bilemem.

ortada "ben buna imza attıktan sonra" olarak nitelendireceğin bir belge imza falan yok.

mafya gelir sizi öldürür organınızı çalar bağış yapmayın manasındaki cümleler gerçeği yansıtmıyor, kimseyi korkutmayın.

muaythaist tarafından 28/Oca/16 17:07 tarihinde düzenlenmiştir

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bi gelişme var mı ? ne yapabiliriz başka hiç bilmiyorum ama böyle gördükçe de içim parçalanıyor :(

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek

Daha onceden butun organlarimi bagislamistim bagis kartimda cuzdanda.

Herkese tavsiye ederim.

Edit : yazmıştım ama yeniden yazayım allah şifa versin inşallah kurtulur evladımız.

samato tarafından 28/Oca/16 20:34 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NewwarrioR
    NewwarrioR's avatar
    Erkek

Hocam gelişmelerden haberdar et içim parçalandı valla sabret çok geçmiş olsun :((((((

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

arkadaşlar gelişme oldukça haber ederim. henüz aynı durumda uygun donör beklemekteyiz.

mümkün mertebe duyurmaya çalışıyoruz, bazı gazetelerle ve kanallar ile irtibata geçiyorum. sosyete kesimden müşterilerim aracılığı ile ünlü isimlerin sayfalarında paylaştırmayı deniyorum.

çok vaktim yok, yarın ankaradan ayrılacağım. iznimin tamamını özellikle kullanmadım ki ilerde acil bir durum olursa tekrar askerden ayrılıp gelebileyim.

ekşide change.org'da ya da başka platformlarda paylaşabilenler varsa burdan da belirtirse sevinirim.

askerdeyken telefon üzerinden akşamları takip edebileceğim güncel durumu.

hepinizin duasına, ilgisine, çabasına samimane teşekkürler. under'a da konuyu sabitlediği için ayrıca teşekkür ediyorum.

muaythaist tarafından 28/Oca/16 21:09 tarihinde düzenlenmiştir

Ali & Dua & Zeynep'in Babası