Ahmet Türk ' E Saldırı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Trzes
    Trzes's avatar
    Erkek

helal olsun be !

www.Kizderbent.org www.Paylasdir.com www.Csoynat.com www.Gurk4n.tr.gg www.Csoynat.net www.GurkanAltbas.com www.Oguntavukculuk.com www.Kizderbent.com www.fatmagulunsucune-izleyin.com www.diziseyretin.com ------------------- Counter Strike 1.5 Serverler. Cs1.csoynat.com Cs2.csoynat.com Cs3.csoynat.com Cs4.csoynat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    M1KROP
    M1KROP's avatar
    Erkek

adamın bölücü şerefsiz olduğunakatılıyorum.

amma vellakin çözüm bu mu bilmiyorum.... nasıl hrant denen mahluk öldürüldüyse bunun üstüne ülkeler ermeni soykırımını kabul ediyorsa bu da benzer bir olaydır yine de yorum sizin düşünce bizim

Hayatımda gördüğüm en güzel kadın. Sizcede öyle değil mi: http://www.yonkis.com/mediaflash/alba.htm
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

edit. yanlış oldu.

az insan çok huzur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

M1KROP bunu yazdı:
    -----------------------------

adamın bölücü şerefsiz olduğunakatılıyorum.

amma vellakin çözüm bu mu bilmiyorum.... nasıl hrant denen mahluk öldürüldüyse bunun üstüne ülkeler ermeni soykırımını kabul ediyorsa bu da benzer bir olaydır yine de yorum sizin düşünce bizim

o ulkeler dediğin dünkü haçlı birliği. Türkleri Anadoludan çıkartacağız diyen ve sevr anlaşmasını önümüze koyanlardır...

eğer sen hrant dink öldürüldü ermeni soykırımı kabul ediliyor dersen düşüncenin zayıflığıyla kendinin çok az bilgi sahibi olduğunu belirtirsin.

sözde ermeni fişmekanlarını tanısınlar  bizim millet bugun ulkenin teslimiyette olduğunun farkına bir varsın kendi gücüyle gerekeni yapar...

sözde ermeni zibidilerinin 2003 den beri 9 ulkeye meclislerinden geçirdiği ortada. milletin gücü herşeyi yener o kadar.

yumruğu atan kişi gözümde düşmana kurşun atan gazeteci hasan tahsin derecesindedir.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaLFDeviL
    HaLFDeviL's avatar
    Erkek

Karadenize giderse böylede yumruğu yer .

"elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

önce dirsek ardından yumruk atıyor,ilginç bir taktik..

DOM..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaLFDeviL
    HaLFDeviL's avatar
    Erkek

JohnD bunu yazdı:

önce dirsek ardından yumruk atıyor,ilginç bir taktik..

dirsekle burnu yumuşatıp yumrukla bitirio işi
    bknz : Sherlock Holmes filmi :)

"elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyaban
    beyaban's avatar
    Erkek

ula önce ben yapacaktım neyse sağlam vurmuş eleman darısı diğer siyaseçilere :)

Türkçülük dün bir kaynaktı, bugün bir çaydır. Yarın coşkun bir ırmak olacak ve önünde ki bütün engelleri yıkacaktır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

M1KROP bunu yazdı:

bu adamı günahım kadar seviyor ve ya destekliyorsam şerefsizim.

bu mesajdan da onu desteklediğim anlamına çıkardınız ya ne diyim.... ben bu adama nede partisine bi karınca yolu kadar destek verdiysem desteklediysem PİÇİM.

ancak bu türden mal olaylarla ortalığı kızıştırıp kürtleri kışkırttıtan sonra pkklı yapanlar da ne bilemiyorum

Türk halkı nereye gidiyor Allahım olaya bak. Bundan sonra tepkisiz kalalım. Baştakiler vatanı satsın soysun. Pkk vatanın a*ına koysun. Türk evlatlarını öldürsün.

Türk halkından 1 bilinçli adam ayaklanıp tepki verdiği zaman bunun adı " mal olay " olsun. Bravo ya.. Bu ve bunun gibi karşıt tepkilerin arkasında durmayıp " mal olay" olarak adlandırıyorsan kendin hakkındaki yorumunu sana bırakırım yine ben hoca.

Bu halk tepksini göstermezse bundan çok değil 20 yıl sonra senin kızının, oğlunun karısının, oğlunun kızlarının, senin karının.. hepsinin ırzına geçer. Seni, babanı, kardeşini, arkadaşını da gözlerini yummadan öldürür. Vatanı işbirlikçileriyle bölüşürler. Bütün bunları kaldırabilirmisin ? Bütün bunları yedirebilirmisin Türklüğüne ?

Avukat/Hukukçu
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mephisto
    mephisto's avatar
    Erkek

Ahmet Türk'ü desteklemiyorum. Ama faşizmide desteklemiyorum.

Bir yumrukla yada 3 kurşuna devlet kurtulcak olsaydı eminim içimizdeki faşistler sayesinde Dünya lideri olurduk.

Issız kuytu köşelerden and olsun ki döneceğiz !
Toplam Hit: 21046 Toplam Mesaj: 166