folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Amerika Ve Dünyada İslamiyet Yükseliyor!

Amerika Ve Dünyada İslamiyet Yükseliyor!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

wert bunu yazdı:
    -----------------------------

1-618-GR bunu yazdı:

cordelian bunu yazdı:

Benimde tanrim salatalik.

Umarım nasıl yiyeceğini biliyosundur.

siz 4 tane kocaman kullanma klavuzuna rağmen öğrenemediniz

diğerleride cabası 

Çok tecrübeli bir yorum, arkadaşınada anlat nasıl öğrendiğini.

Sıkıldım artık saçma sapan, müslümanlık adı altına yapılan hakaretlerden ben kimseye demedim şuna buna tapmasın diye tapsın sıçana tapsın umrumda değil, yeterki müslümanlığı ağzına alıp bir gram ilim edinmeden kendi görüşüne egosuna göre karalamasın, buna göz yumamam.

Herkes kendi tetebbuatı olduğu konuda yorum yapsın, bilmediği konuda bana göre böyle deyip ben bunu yaparım demesin saçma oluyor çünkü karşıdan öyle gözüküyor farkında değiller.

Hep kendilerini yalanlıyor aslında bunlar ;

Şehir yazısı (edoplazmikbir kulum ) yazması, aslında bir kıpırtı.

Ayrıca bu forumda biri daha var ismini vermeyeyim :)) Her postunda, ego yapan tanrı bile olsa ondan nefret ederim diyor.

Sen tanrıya inansan zaten bir yaratıcının olduğuna egolu bile olsa ondan nefret ederim diyebilir misin ?

Sen kendini kandırıyorsun yani bunlar kendileriyle sözleriyle yaptıklarıyla çelişen insanlar, tanrın hıyarsa kulum yazma oraya, egolu tanrı olsa sevmem diyorsan sen tanrıya inanmıyorsun demek zaten, yani bunlar saçma yorumlar.

Vs. vs.

İnanmayan inanmasın, bu forumdada bizzat çok mevcut ne hiç birine bir şey dedim ne özel mesaj attım hepsi burda bak, sadece müslümanlık adı altında yorumlarını kendilerine saklasınlar çünkü baştan aşağı saçmalıyorlar yani bir şeyi karalamak için bile bilgi sahibi olman gerekir, daha imanın şartını ezbere bilmeyen adam gelip burda körü körüne karalama yapmasın.

Bunu demek isterim hep.

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

@1-618-GR

sakin ol hocam.. kimse inanmak zorunda değil elbette. Ama insan bu işte,  kendini farklı göstermeyi, egosunu tatmin etmeyi kendine borç bilmiş. Önemli olan bunu azaltabilmektir. İnanmayabilir insanlar ama bunu genelde insnların gözüne sokmak ister, ben inanmıyorum der ya da sizin yaratıcınınz ile başlayan bir cümle kurar yada peygamberimize muhammed diye hitap eder. O zaman egolarını tatmin ederler.. Durduk yere sataşırlar, tartışmya girerler.. 

Bunların aslında sebebi korkudur. Arkasına tarftar toplamadır, Bak benim düşüncem bu, hadi bana haklı olduğumu göster, söyle çabasıdır. Yoksa durduk yere her konuya bu şekilde atlamazlar.  Sebebi bundan kaynaklıdır.!! Azcık psikoloji okumuş biri yada eğitimini almış biri bu gözlemi çok rahat yapabilir. Detaylandırmak istemiyorum, temel olarak bu. O yüzden çok üstünde durma.. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

unbalanced bunu yazdı:

@1-618-GR

sakin ol hocam.. kimse inanmak zorunda değil elbette. Ama insan bu işte,  kendini farklı göstermeyi, egosunu tatmin etmeyi kendine borç bilmiş. Önemli olan bunu azaltabilmektir. İnanmayabilir insanlar ama bunu genelde insnların gözüne sokmak ister, ben inanmıyorum der ya da sizin yaratıcınınz ile başlayan bir cümle kurar yada peygamberimize muhammed diye hitap eder. O zaman egolarını tatmin ederler.. Durduk yere sataşırlar, tartışmya girerler.. 

Bunların aslında sebebi korkudur. Arkasına tarftar toplamadır, Bak benim düşüncem bu, hadi bana haklı olduğumu göster, söyle çabasıdır. Yoksa durduk yere her konuya bu şekilde atlamazlar.  Sebebi bundan kaynaklıdır.!! Azcık psikoloji okumuş biri yada eğitimini almış biri bu gözlemi çok rahat yapabilir. Detaylandırmak istemiyorum, temel olarak bu. O yüzden çok üstünde durma.. 

Hocam sakinim tabi :)

Ayrıca üstünde durmam gülürüm ben.

Ve bende onu dedim az önceki yorumda kısmen, kimse inanmak zorunda değil biz bir hindunun bile dinini aşağılamıyoruz yani bize ne, bir bakıma.

Ama onun dinini yada bir sıçana tapanı pat diye karalayamıyoruz, yani bu dini karalamak için kur'anı ezbere bire bir bilmesi lazım şurası yanlış desin ama adamlar, daha sübhanekeyi bilmiyor battı balık yan gider hesabı saldır ne kopartırsam misali karalama yapıyorlar yani buna sitem ediyorum.

Yemin ediyorum kimsenin dini umrumda değil. Yeterki bilgi edinip tartışsın bizle az bir şey bilgi. Yoksa cahil tartışmasından öteye gitmiyor çoğu konuda görüldüğü gibi.

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The_Pilot
    The_Pilot's avatar
    Erkek

Müslümanlığın Çoğalması Kötü birşey değil fakat,
    haberin kaynak sitesinde İş yok...
    3-5 tane örnekle doğrulanamaz bir haber bu.

Alın burasıda aynısı =)
    http://www.haberby.com/amerika-da-inanc-raporu-aciklandi-islam-yukseliste-1/

http://www.youtube.com/watch?v=qhXcjiTOQzg Bana Ait Değil Ama, Yinede Onu Çok Seviyorum.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

@1-618-GR,hocam boşver takma, biraz türkçe kuran oku sen eğer okumuyorsan. 

http://www.youtube.com/playlist?list=PL69BC0E2F780BFE58&feature=plcp

burada 30 cüz şeklinde ayırmışlar, ben okuyamadığım zamanlar dinlerdim çok faydası oldu :)

@The_Pilot, hristiyanlaştırma zaten yapıldı hocam, dikkat edersen zaten hristiyan olan ülkeler üzerine konuşuyoruz. Sen türkiyeyi kast ettiysen emin ol ki, para,ev, araba gibi bir çıkarı yoksa çok çok nadirdir ki müslüman biri hirstiyan olsun. Çünkü islamın diğer dinlerden mantklı olduğunu herkes bilir. Adam ateist olur, deist olur yine de hristiyan olmaz. Çok düşük bir ihtimal senin söylediğin. Güneydoğuda bazı çalışmalar var bunla ilgili, özellikle diyarbakırda. Ama çok az etkilidirler. Müslümanların artmasını ben bu haber sitesinden öğrenmedim, şahit olduğum şeylerde yada daha önce okuduğum şeylerde gördüm.. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rhodostethia
    rhodostethia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bundan daha normal ne olabilir ki ? Müslümanların sayısı her gecen gün daha fazla artmaya devam edecek zaten.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

söylendi mi bilmiyorum, müslüman sayısındaki artış din değiştirenlerden değil üreme hızı ve gelişmemiş ülkelerden gelen göçlerle alakalı bir durum. batının sevmemesi normal.  çünkü dediğim gibi adamlar gerikalmış ülkelerden gidiyor üstüne tavşan gibi de ürüyor. e batı da bir anlamda yobazdır. hepsi eklenince sevilmez müslümanlar. bi derece haklılar da. bizdeki almancı muhabbeti gibi. zamanında nerde işsiz güçsüz adam varsa almanya toplamış sonra türkler serseri türkler hırsız diye sızlanmış mallar.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

unbalanced bunu yazdı:

@1-618-GR

hacı postlarını severim dikkatle okurum ama bu post cidden yakışmamış sana :|

çok gereksiz olmuş :| 

konulara atmalama durumuna gelince evrimle ilgili konuların hepsinde var bu durum "ben maymundan gelmedim ama sizi bilememciler"

gözlem  ve korku konusuna gelince 

müslümanların kendini olaydan soyutlayıp tamamen tarafsız olarak gözlem yapabildiğini görmedim ve sebebininde bunu yaparsa cehennemde yanacağı korkusu olduğunuda biliyorum

okumalısında niçin okumalısın 

dedim ya tarafsız gözlem benim yaptığım alıntı gördüğün üzere ben neye yorum yapmış

http://www.tahribat.com/Forum-Amerika-Ve-Dunyada-Islamiyet-Yukseliyor-161966/2/#1910314 

ahanda burada durduk yere hoplayıp zıplayan arkadaşa

gözlem yapacak bir insan tarafsız olmalıdır azıcık okumuş insan bunubilir

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulquiorra
    ulquiorra's avatar
    Erkek

ulan aşırı büyük kesimi müslüman olan ülke böyleyse, dünyayı düşünemiyorum. :D

yarra yering

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Homer
    Homer's avatar
    Erkek

Allah c.c çok şükür.

bu olaylar olacaktı.yanlış hatırlamıyorsam kiyamet alametlerinden biri.

Toplam Hit: 15981 Toplam Mesaj: 158