folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Anne Ben Ateist Oldum :)

Anne Ben Ateist Oldum :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hworm
    hworm's avatar
    Erkek
    Ben elhamdülillah müslümanım fakat kimsenin inancına karışma niyetinde deilim.Osmanlıdan bu yana gelen bir alışkanlık var azınlıklara hak verdikce gözleri doymuyor.Sürekli daha fazlasını istiyorlar.Tamam git kimliğine yazdır.Ataistim die ama ben senin benim tanrıma küfretmeyeceğini nerden bilicem ? Ve ettikden sonra bunu yasalaştırmak için elinden geleni yapıcaksın.Bugün kürtlere tv kanalı açtılar.Eyw tmm açsınlar fakat nedeni ne iktidar doğu bölgelerinden oy toplamayı hedefliyor.Yok orası bu partini kalesi yok şurası bu partinin kalesi.Lan siz kendi vatanınızı feth ediyorsunuz.Türkiye'nin içinde bulunduğu kısır döngü belli.Dün Sağ-Sol diye birbirimizi kestik.Olmadı dinci layik diye kestik.Şimdi Sen kürtsün ben türküm o ataist bu alevi diye birbirimizi kesiyoruz.Türkiye bu kaabusdan uyanır ama uyandığında elimizdeki topraklar şuankinin 4/1 olucak.Sadece kimliğimde ateist yazsın diyorsan ve gerisi gelmicek diyorsan eyw oda yazsın bakalım.

No thing is possible ,world itselfs say ı’m possible
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spacheata
    Spacheata's avatar
    Erkek
    Android bunu yazdı:
    -----------------------------

artık öyle bi patlama noktasına geldim ki.ya ciddi ciddi katliam yapçam.ya kendimi zehirliycem.yada ben ateistim sizde umrumda değilsiniz deyip evi terketçem.

öyle bi şey ki gerçekte kimse sizi siz olduğunuz için sevmiyo.sizi dünyaya getirenler bile (bunu özellikle 20 yaş üstündeki arkadaşlar daha iyi anlar) 

ama ben 4-5 yaşından beri farkındayım.birinin sizde bi çıkarı varsa siz süpersiniz.ama zararı varsa bi s.git demedijkleri kalıyo. onuda diyecekler ama yine ufukta çıkarları olduğu için demiyolar.

yani kısaca gerçekten sizi siz olduğunuz için seven yok bu dünyada.gerçek sevi yok tek sevdikleri kendileri 

Ayrıca çok şekersin :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spacheata
    Spacheata's avatar
    Erkek

hayalet_kral bunu yazdı:
    Ben elhamdülillah müslümanım fakat kimsenin inancına karışma niyetinde deilim.Osmanlıdan bu yana gelen bir alışkanlık var azınlıklara hak verdikce gözleri doymuyor.Sürekli daha fazlasını istiyorlar.Tamam git kimliğine yazdır.Ataistim die ama ben senin benim tanrıma küfretmeyeceğini nerden bilicem ? Ve ettikden sonra bunu yasalaştırmak için elinden geleni yapıcaksın.Bugün kürtlere tv kanalı açtılar.Eyw tmm açsınlar fakat nedeni ne iktidar doğu bölgelerinden oy toplamayı hedefliyor.Yok orası bu partini kalesi yok şurası bu partinin kalesi.Lan siz kendi vatanınızı feth ediyorsunuz.Türkiye'nin içinde bulunduğu kısır döngü belli.Dün Sağ-Sol diye birbirimizi kestik.Olmadı dinci layik diye kestik.Şimdi Sen kürtsün ben türküm o ataist bu alevi diye birbirimizi kesiyoruz.Türkiye bu kaabusdan uyanır ama uyandığında elimizdeki topraklar şuankinin 4/1 olucak.Sadece kimliğimde ateist yazsın diyorsan ve gerisi gelmicek diyorsan eyw oda yazsın bakalım.

ne azınlık mı ? hiç gülceğim yoktu haci

bende senle eşit bi vatandaşım. bu ülke senin olduğun kadar benim 

sadece BTS(beyaz türk sünni) nin değil 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

ben hiç bir yerde inanmayan biri olduğumu söylemedim.

ama herkes beni biliyo "sen inanmıyon demi la"  diyolar

yani demeye çok gerek yokmuş

https://t.me/pump_upp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hworm
    hworm's avatar
    Erkek
    Spacheata bunu yazdı:
    Android bunu yazdı:

artık öyle bi patlama noktasına geldim ki.ya ciddi ciddi katliam yapçam.ya kendimi zehirliycem.yada ben ateistim sizde umrumda değilsiniz deyip evi terketçem.

öyle bi şey ki gerçekte kimse sizi siz olduğunuz için sevmiyo.sizi dünyaya getirenler bile (bunu özellikle 20 yaş üstündeki arkadaşlar daha iyi anlar) 

ama ben 4-5 yaşından beri farkındayım.birinin sizde bi çıkarı varsa siz süpersiniz.ama zararı varsa bi s.git demedijkleri kalıyo. onuda diyecekler ama yine ufukta çıkarları olduğu için demiyolar.

yani kısaca gerçekten sizi siz olduğunuz için seven yok bu dünyada.gerçek sevi yok tek sevdikleri kendileri 

Bu siteye sürekli sorunlu insanlar takılıyor.Nedenini merak etmişimdir.Bi tür itiraf sitesine döndük.Yukarıda "Radikal Hack Gurubu" Yazısını görmüyormusunuz :D.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spacheata
    Spacheata's avatar
    Erkek

@hayalet_kral 

velev ki küfrettik ne olcak ki? 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Android
    Android's avatar
    Erkek

tamam işte sallama kimseyi çok bunalırsan müslümanım de geç kimseye hesap vermek zorunda değilsin her koyun kendi bacağından asılır

inanırsın veya inanmazsın seni ilgilendirir

herkesin inancı kendine zaten reşitsin ailenden çıkmışsın

bana göre ahirette annen baban veyahut bir başkası seni kurtarmıyacak

(M.Sc) Master Science, Electronics and Communication Engineering
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tyler_Dayi
    Tyler_Dayi's avatar
    Erkek
    siz ateist degilsiniz, ateistcilik oynuyosunuz bence :/

all this pain is an illusion...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hworm
    hworm's avatar
    Erkek
    Spacheata bunu yazdı:

@hayalet_kral 

velev ki küfrettik ne olcak ki? 

1.si Ben sana azınlıksın demedim ki azınlar için genel konuştum.Sen gül gül.Belki piskolojin düzelir.

2.si Ne mi olucak saygısızlık olucak.Sen bize saygı göstermiceksin tanrıma sövüceksin.Bizde sana güle oynaya saygı gösterip kimliğinde ataist yazmasına izin vericez.Senin bize göstermediğin saygıyı biz sana neden gösterelim?Bi düşün bakalım toplum sen ve senin gibilere neden hoşgörüyle yaklaşmıyor?Benim çok sevdiğim ve çok yakın kürt arkadaşlarım var.Etnik köken bizim için problem deil.Bunu problem haline getiren pkk dır.E sende burda pkk nın görevini üstleniyorsun.Ateistlere kötü gözle bakmamızı sağlıyorsun.Çünkü sen bizim tanrımıza sövüyorsun ve saygı bekliyorsun.Pkk da bizi öldürmeye çalışarak kürtlere saygı göstermemizi istiyor.Bune perhiz bune laha turşusu.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Android
    Android's avatar
    Erkek

hoca arkadaşın şimdi tanrıya küfrettiği falan yok, şimdiki ateistlerde zaten öyle insanların inancına saygı gösteriyorlar eskisi gibi değil yeni nesil ;D

+

küfretse bile ne sen ne ben nede bir başkası karışamaz, cezasını sen ben veyahut bir başkası kesemez, ahirette tanrı sorar hesabını

(M.Sc) Master Science, Electronics and Communication Engineering
Toplam Hit: 25202 Toplam Mesaj: 286