folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Anne Ben Ateist Oldum :)

Anne Ben Ateist Oldum :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsortiC
    AsortiC's avatar
    Erkek
    Spacheata bunu yazdı:

en sevdiğim ayeti : bakara 170
    -----------------------------
    Bir sonraki ayetede baktın mı?

İnkar edenlerin durumu, çağırma ve bağırmadan başkasını duymayarak haykıran gibidir. Sağırdırlar, dilsizdirler, kördürler, bu yüzden akledemezler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

bu işte tartışmalar çıkıyorsa, demekki bi çelişki var.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Spacheata bunu yazdı:
    yok abi ya en iyisi bütün mahalleyi öldürüp asit kuyusuna atçam sonunda o olcak

Vışşş Senin Asit Kuyunmu var. Senden Ummazdım, Var ve Şimdiye kadar Sakladın he. Oysa Lazım idi bir ara. :)

Ateist Olduğun için Sana kızabilir, Bence Ateist Olmaktan Vazgeç Gel Sen Beni Dinle Müslüman ol. Yokolacağına inanmaktansa Cennete gideceğine inanmak daha güzel ve Karlı bence. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    shockman yüksek müsadenle bu kelimenin altını çiziyorum Yokolacağına inanmaktansa Cennete gideceğine inanmak daha güzel ve Karlı bence. :)

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    togytion
    togytion's avatar
    Erkek
    felsefeciler için değil,değil ailen için değil,mahallen için değil,para getirmediğin için değil sadece kendin için İçinde varsa inan ve hiçkimseyi Fiiline bahane etme.Esas SEN busun başkaları senin için bi bahane.Ama seni kazanmamız lazım istersen benimle irtibata geç.Bir kişi Bin kişi demektir.

KAF KEF...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Cia bunu yazdı:
    shockman yüksek müsadenle bu kelimenin altını çiziyorum Yokolacağına inanmaktansa Cennete gideceğine inanmak daha güzel ve Karlı bence. :)

Bide Kendi Altını Çizse ne Mutlu olurdum varya, Sevgili Kardeşim için Kurtuluşa Erdi der, Vesile Olduğum için Sevinirdim. Teşekkürler bu arada.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek
    Spacheata bunu yazdı:

şimdi efendim benim bi annem var.namazında mevlidinde fln.babamda içen bi insan.kardeşimin daha hiç aklı ermez öyle şeylre.tipik türk ailesi işte

allah aşkına şu deyişi açar mısın biraz? merak ettim de.

We can be more, we can be much more.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek

konpicyus bunu yazdı:
    Spacheata bunu yazdı:

şimdi efendim benim bi annem var.namazında mevlidinde fln.babamda içen bi insan.kardeşimin daha hiç aklı ermez öyle şeylre.tipik türk ailesi işte

allah aşkına şu deyişi açar mısın biraz? merak ettim de.

hoca harbiden tipik türk ailesi yakışmamış yane ben hiç görmedim böyle şeylerin tipik oldunu ? :l

Merhabaaaaa
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Otistiq
    Otistiq's avatar
    Erkek

Güzel kardeşim; yolun başında iken biraz daha düşün derim... Şeytanın sana gülmesine, şeytanın sevinmesine izin verme.. inanç olarak islamiyet gibisi,mükemmeli yok bana göre. Neden dersen Hristiyanlık,yahudilik,ve diğer dinlerde sapmlar söz konusu en azından kendi gözümüzle görebilmemiz söz konusu,

Hayat insana bazen çok ağır gelir.. Allah dersin önce.. ve Şartlar Söylenir sana Çok ağır dersin

Namaz kılmak: hergün nasl abdest alırım dersin

oruç tutarsın: nasl aç kalırım hem ben sigarasız yapmam ,yada birgünden ne olurki dersin

ve bunlar git gide kimilerine zor gelir..  İslamı bu yüzden günde 5 vakit namaz kılmak zor geldiğinden çekinerek yaklaşırlar.. ama emin ol hiçte zor birşey deil..

Ateist olmaktansa sana tavsiyem Allaha inanan biri ol. Ateistliğin sana kazandıracağı tek şey sadece içindeki şeytanın tatmini olacaktır..BAzen aklımızdan geçiririz ben okadar günah işledim ben okadar kötülük yaptm nasl olsa kötü biriyim dersiniz.. ama güze dinimiz Güzel Olan Rabbimiz ;

Enes radıyallahu anh, “Ben Resûlullah sallallâhu aleyhi vesellemi şöyle buyururken dinledim” diyor.

“Allahu Teâlâ [buyurdu ki>: Ey Âdemoğlu! Sen bana dua ettiğin ve benden af umduğun sürece, işlediğin günahlar ne kadar çok olursa olsun, onların büyüklüğüne bakmadan seni bağışlarım. Ey Âdemoğlu! Günahların gökleri dolduracak kadar olsa, sen Benden bağışlanmanı dilersen, günahlarını affederim. Ey Âdemoğlu! Sen yeryüzünü dolduracak kadar günahla huzuruma gelsen, fakat Bana hiçbir şeyi ortak koşmamış, şirke bulaşmamış olsan, Ben de seni yeryüzü dolusu mağfiretle karşılarım.” Tirmizî, Daavât 98.

Affeden olduktan sonra Senin tipik türk Ailesi dediğinin Annenin elindne öpmen  gerekior bence... Affeden herzaman affeder sn yeterki kendi içindeki sesi dinle.. şeytanı def ettikten sonra dinle.. en basitinden neden ateist olman gerektiğini araştr ve sonra yuklardaki yazıyı oku..

Hayallerim ve Kendim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek

ozaman inanmayanlara şunu soracagım bana cevap versinler sevinirim

mubarek kitabımız Kuranikerim yazıldıgı tarihte odönemde günümüzde bilim adamlarının yeni yeni buldugu olayları içeriyor biliyor yazıyor gögün katlarından bahsediliyor daha yeni 2 ci katını buldukjlarını acıklıyorlar vs bu nekadar büyük bir mucizedir.

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
Toplam Hit: 25241 Toplam Mesaj: 286