folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Evrim Teorisi Tartışmaları Yakında Tarihe Karışacak

Evrim Teorisi Tartışmaları Yakında Tarihe Karışacak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheIceberg
    TheIceberg's avatar
    Erkek

warderpipi bunu yazdı:
    -----------------------------

TheIceberg bunu yazdı:

warderpipi bunu yazdı:

TheIceberg bunu yazdı:

warderpipi bunu yazdı:
    @theiceberg - Yalnız onlar, Mescidi Haram yanında sizinle savaşa kalkışmazlarsa siz de onlarla Mescidi Haram yanında savaşmayın. Ama onlar, sizi orada öldürmeye kalkışırlarsa öldürün onları. Budur kafirlerin cezası işte. --- hayvanları öldür diye bişey yok kuranda kurban var oda sadece yenen hayvanlar için yediğin tavuklar danalar tarlada yetişmiyor --- hocam yazdığın bütün şeylerin açıklamasını yapıcaktım ama şuanda internetim çok yavaş bir zahmet googleye yaz o ayetleri tamamını oku sonra yorum yap önünü arkasını bilmeden forumlardan kopyalayıp gelip buraya yazma

yarin finalim var o yuzden acip da tek tek bakamadigim icin kopyaladim da genel olarak gorusum paralel yazanla. objektif olarak okunursa kutsal kitaplar hatalari cok bariz farkedebilirsiniz. 

objektif bakmayan sensin hocam bak en basit örnek verdiğin ayette onlar sizle savaşmazsa sizde savaşmayın sadece onlar sizi öldürürse sizde öldürün diyor sen sadece onları öldürün kısmını yapıştırıyorsun v.s v.s bütün ayetlerin tamamını oku anlarsın ne demek istediğimi

hocam hepsini okudum sadece cariyelerle sevisebilme hakki oldugundan dolayi bile inkar ederim ben ki daha ustune neler var. 

yok öyle bi hak filan malum yerlerden ayet uydurma

Mearic Suresi 30. Ayet:

29.
    Onlar, mahrem yerlerini koruyan kimselerdir.
    30.
    Ancak eşleri, yahut sahip oldukları cariyeleri başka. Çünkü onlar (eşleri ve cariyeleri ile olan ilişkileri konusunda) kınanmazlar.
    31.
    Kim bunun ötesini isterse, işte onlar sınırı aşan kimselerdir.

okuduydun halbuki ama?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheIceberg
    TheIceberg's avatar
    Erkek

otocu bunu yazdı:

TheIceberg bunu yazdı:

otocu bunu yazdı:

O ondan döndü, bu bundan döndü, kertenkele ayakları vardı kullanmadı [Vay aptal] dönüştü yılan oldu. Bunları anladım, Peki bu bizimle gülen, ağlayan, sevinen, konuşan, aşık olan, Ruh dediğimiz şey neyden neye döndü ?

ruh dedigin sanal bi kavram hocam. hatirladigin bi baslangic noktan bile yok 4 yasindan oncesi diye bir sey hatirlamiyorsun mesela. 

Ruh'u inkar edebilirmisin ?

ruhu kanitlayabilir misin? ben inkar ederim. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheIceberg
    TheIceberg's avatar
    Erkek

otocu bunu yazdı:

Ben ispatlarım demedim, bana şundan şuna döndüğünü ispatla, veya inkar et.

iyi hocam o zaman yaraticinin neden Zeus ya da Ucan Spagetti Canavari olmadigini acikla sen de bana?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

http://www.turandursun.com/forumlar/index.php

http://www.ateistforum.org/ 

bu sitelere göz atın çoğu sorulan soru yıllardır bu forumlarda sorulur ve cevabı verilir.

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek

TheIceberg bunu yazdı:

objektif olarak okunursa

Zorlama hocam boşa bu dediğini yapan sayılı adam var burada. :D
    Herşeyi geçtim "Bilim Teknik Teknoloji" isimli forumda neden dini kanıtlar ortaya koymaya çalışıyor bu insanlar onu anlamıyorum. Madem söz hakkı istiyor herkes boş konuşmak yerine inkar ettikleri şeyi bilimsel olarak destekleyen kanıtlar ile gelseler keşke. Yine oturdum 3-4 sayfa okudum eğlendim güldüm. Oh Game of Thrones son bölüm de inmiş ona girişeyim. Gece moralim falan bozulursa yine gülüp eğlenmeye gelirim buraya. aisdklgjas

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    otocu
    otocu's avatar
    Erkek

TheIceberg bunu yazdı:

otocu bunu yazdı:

TheIceberg bunu yazdı:

otocu bunu yazdı:

O ondan döndü, bu bundan döndü, kertenkele ayakları vardı kullanmadı [Vay aptal] dönüştü yılan oldu. Bunları anladım, Peki bu bizimle gülen, ağlayan, sevinen, konuşan, aşık olan, Ruh dediğimiz şey neyden neye döndü ?

ruh dedigin sanal bi kavram hocam. hatirladigin bi baslangic noktan bile yok 4 yasindan oncesi diye bir sey hatirlamiyorsun mesela. 

Ruh'u inkar edebilirmisin ?

ruhu kanitlayabilir misin? ben inkar ederim. 

Ben kanıtlarım falan demedim, sadece sordum. Bu mantığa dayanaraktan söylüyorum, ozaman aşk yoktur, akılda yoktur, görmediğim için yoktur manasına gelir, ben seni göremiyorum sen yoksun, bende yokum, bilgisayarlar akıllandı klavyeye bir elektirik geldi, bu yazılanlar kendi kendine meydana geldi. Çünkü ben görmedim yok.

Ruh kanıtlayabilirmisin diye sorunada cevap vereyim.

Benim bu konu hakkında bir bilgim yok, bilime göre insan ölünce 3 gramlık bir eksilme olduğu söyleniyor bunun ruh olabileceği söyleniyor, bu akciğerdeki suların boşalmasıda olabilir, bazı hücrelerin ölümünden kaynaklanan 3 gramda olabilir.

Bir de sana ruhtan soruyorlar. De ki: «Ruh Rabbimin emrindendir. Size ise pek az bilgi verilmiştir.»

Load time: 100101001110101010010000100100 Miliseconds.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buiyimi
    buiyimi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

eş diyor hocam bunda garip bişey yok

7 itiraf var Trabzonspor komple beraat, cemaatin keskin kılıcı Göksel Gümüşdağ beraat. 25 Milyon Herşeyin Farkında.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

Toplu bir cevap atıyorum biyolog olan kişi söylesene bana hayatının son anına geldin diyelim kariyerinin zirvesindesin diyelim ne faydan olmuş olacak bu ülkeye ?

dinsiz arkadaşlar size bir şey soruyorum olaki haşa Allah yok benim kaybedeceğim bir şey varmı ? hayatımı yaşıyorum her türlü eğlenceye katılabiliyorum sadece içki içmiyorum 5 vakit namaz kılıyorum sizden farklı olarak Allah c.c yok diyelim hiç bişey kaybetmiş olmam hayatı kaçırmadımki bende eğlendim peki ya varsa  ? siz ne yapacaksınız o zaman diyebiliyormusunuzki ben cennete girecem ?

Bilim araştırmaları paylasan muhteremlere hitabende şunu yazıyorum yalandan googlea   erim yazıp alıntı resimleri burada paylaşmanın alemi yok bu adam 30 yıla bitecek diyor bende diyorumki adamsanız böyle bir şey varsa şimdi bitirin ne gerek var 30 yıla boş laf kalabalığı yapmayın

İslamı yayma konusundaki  mevzuda Allah'a şükür meksikadan rusyaya bir çok arkadaşa islami öğreti çalışmalarında bulundum hee onlar almışmıdır o onlara kalmış chat ve yurt dışı gezilerinde edindiğim arkadaşlara bir çok şey anlattım meksikadaki arkadaş benden merak ettiği çoğu şeyi öğrendi ve bu beni fazlasıyla mutlu etti biz  1300 yılı aşkındır var olan bir davanın yolcularıyız Malazgirttede biz vardır İstanbuldada biz vardır Çanakkaledede kurtuluş savaşındada İlah-i kelimetullah ve Nizam-ı Alem inancına hizmetimiz kendimizi bildiğimizden beridir var ve bu sebepten inanın bu ülkeye çakılı ağacı olmayan dinsiz kesim bizden hiç bir alanda üstün olamaz

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ern3st
    Ern3st's avatar
    Erkek

yalnizturk bunu yazdı:

Toplu bir cevap atıyorum biyolog olan kişi söylesene bana hayatının son anına geldin diyelim kariyerinin zirvesindesin diyelim ne faydan olmuş olacak bu ülkeye ?

dinsiz arkadaşlar size bir şey soruyorum olaki haşa Allah yok benim kaybedeceğim bir şey varmı ? hayatımı yaşıyorum her türlü eğlenceye katılabiliyorum sadece içki içmiyorum 5 vakit namaz kılıyorum sizden farklı olarak Allah c.c yok diyelim hiç bişey kaybetmiş olmam hayatı kaçırmadımki bende eğlendim peki ya varsa  ? siz ne yapacaksınız o zaman diyebiliyormusunuzki ben cennete girecem ?

Bilim araştırmaları paylasan muhteremlere hitabende şunu yazıyorum yalandan googlea   erim yazıp alıntı resimleri burada paylaşmanın alemi yok bu adam 30 yıla bitecek diyor bende diyorumki adamsanız böyle bir şey varsa şimdi bitirin ne gerek var 30 yıla boş laf kalabalığı yapmayın

İslamı yayma konusundaki  mevzuda Allah'a şükür meksikadan rusyaya bir çok arkadaşa islami öğreti çalışmalarında bulundum hee onlar almışmıdır o onlara kalmış chat ve yurt dışı gezilerinde edindiğim arkadaşlara bir çok şey anlattım meksikadaki arkadaş benden merak ettiği çoğu şeyi öğrendi ve bu beni fazlasıyla mutlu etti biz  1300 yılı aşkındır var olan bir davanın yolcularıyız Malazgirttede biz vardır İstanbuldada biz vardır Çanakkaledede kurtuluş savaşındada İlah-i kelimetullah ve Nizam-ı Alem inancına hizmetimiz kendimizi bildiğimizden beridir var ve bu sebepten inanın bu ülkeye çakılı ağacı olmayan dinsiz kesim bizden hiç bir alanda üstün olamaz

bu tüccar mantığınla kimi kandırmayı düşünüyorsun?

kahrolsun bağzı şeyler
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

ya bişey sorucam bu prof. doktor adnan oktar hazretleri bi ara mankenlerden 'motor' filosu kuran adam değilmiydi

le le le sakine
Toplam Hit: 44143 Toplam Mesaj: 453