folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Evrim Teorisi Tartışmaları Yakında Tarihe Karışacak

Evrim Teorisi Tartışmaları Yakında Tarihe Karışacak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

MaviGozluDev bunu yazdı:
    -----------------------------
    pcdoktor636 bunu yazdı:

Prometheus bunu yazdı:

2001den beri burdayım ve o tarihten beri evrim tartışılır burda. hiç bu zamana kadarki imanlılar kadar bilgisiz geleni görmedim. 

özellikle islamic_force gibi bi adam daha çıkmaz. keşke yıllardan sonra geri dönse amk.

Dünyayı ateistler adam ediyor yani öylemi kalan milyarlarca insan neredeyse nüfusun tamamı hiçbirşey yapmıyor,ateistler tüm buluşları yapıyor. Dediğine kendin inanıyormusun acaba gerçekten merak ettim.

Her yorumuna bakıyorum sadece kendini beğenmişlik var. Kendini herşeyden üstün görüyorsun,başkalarından zekiyim edasıyla geziyorsun. Fight club'ın tabiriyle öyle olmadığını yavaş yavaş öğreniyorsun. Bu yüzden sağa sola saldırmaya çalışıyosun.

Adamin su cumlelerinden nasi cikardin hocam dunyayi ateistlerin adam ettigini savundugunu :)

adamlar "yerle göğü ayırdık" lafından bigbangi çıkarıyolar aga bu da normal yani. herşeyden herşeyi çıkarırlar. daha neler neler. benim demek istediğim, imanlılar bilgisiz gelmesi ayrı bi konu, bir de 2001den beri gelen imanlılar arasında bu yıllarda gelen imanlılar, geçen yıllarınkine göre daha da cahil. onu anlatmak istedim.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

ottomanmurat bunu yazdı:

olur ama canlılarda olmaz eger evrim olsaydi günümüzde farklı farklı türde insanlar olur biri 3 metre biri 1 metre

yada biri çok kıllı yada biri tüyssüz insan oglu evrimleşmiş ama cagdaşlaşarak evrimleşmiş

eşşek adam olmamış adam da eşşek öyle olsa herkes farklı varlıklar olurdu eger insanın atasi maynun ise hala neden maynun var onlarda ne yapar ne eder insan olurdu yada yada ben bu eşşegi bekleyeyim 50 sene sonra adam olacak  türler yaratilirken şimdiki gibi yaratilmiştir doga şartlari ile farklılık olabiir ama yüzde yüzde degişmez..

hasiktir adam taşak geçiyo beyler ben de gerçekten evrim karşıtı sanıyodum adamı meğer ironi yapıyomuş kafa buluyomuş :D

http://www.youtube.com/watch?v=WWc9iT1R72U

http://www.youtube.com/watch?v=ebRDmAfLuvQ

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Prometheus bunu yazdı:

ottomanmurat bunu yazdı:

olur ama canlılarda olmaz eger evrim olsaydi günümüzde farklı farklı türde insanlar olur biri 3 metre biri 1 metre

yada biri çok kıllı yada biri tüyssüz insan oglu evrimleşmiş ama cagdaşlaşarak evrimleşmiş

eşşek adam olmamış adam da eşşek öyle olsa herkes farklı varlıklar olurdu eger insanın atasi maynun ise hala neden maynun var onlarda ne yapar ne eder insan olurdu yada yada ben bu eşşegi bekleyeyim 50 sene sonra adam olacak  türler yaratilirken şimdiki gibi yaratilmiştir doga şartlari ile farklılık olabiir ama yüzde yüzde degişmez..

hasiktir adam taşak geçiyo beyler ben de gerçekten evrim karşıtı sanıyodum adamı meğer ironi yapıyomuş kafa buluyomuş :D

sen hassiktir evrimi teorisini ortaya atanı da inananlarıda goriller siksin..

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

ottomanmurat bunu yazdı:

http://www.adnanarican.com/wp-content/uploads/221.png

Bunla biraz oyalan gel hacı

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

tüm bu evrim tartışmaları neticesinde , insan nereden geldi bunu çözemesek de ,

şakirte laf anlatmanın  maymunu ormandan çıkarıp merhaba ben insan oldum dedirtmekten daha olanaksız olduğunu gördük , hatta ara form dedikleri şeyi bile bulmuş olabiliriz ki bunun adı dincilerdir , bu primat türü insana benzemekle beraber , insana özgü akıl ve mantık , öngörü ve empati gibi zamanla gelişmiş yeteneklerden mahrum olarak hayatta kalmaya çabalamaktadır. 

herşeyin bir şeyi vardır
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

GusFring bunu yazdı:

ottomanmurat bunu yazdı:

http://www.adnanarican.com/wp-content/uploads/221.png

Bunla biraz oyalan gel hacı

DEMEKKİ SEN ÇOK OYALANDIN BEN ALMAYAYIM SEN DEVAM ET OYALANMAYA AVUNMAYA BAKSANA EVRİM GEÇİRMİŞ SİZİN SAVUNDUGUNUZ SİSTEM SİZE DAHA ÇOK YAKIŞIR.

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yNsr
    yNsr's avatar
    Erkek

bir tane bile araform kanıtı yokken nasıl olacakmiş bu iş anlamadim.

In every job there is a no
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nessaj
    nessaj's avatar
    Erkek

fazla atarlı girmişsin murat hoca biraz sakin ol

DEMEKKİ SEN ÇOK OYALANDIN BEN ALMAYAYIM SEN DEVAM ET OYALANMAYA -"yerle göğü ayırdık" lafından big bangı çıkaran adamlar için o heykelle cümleden bu lafları çıkarmak hafif kalır tabi

AVUNMAYA -- evet çok avunuyoruz ama neye

BAKSANA EVRİM GEÇİRMİŞ -- yok moruk o bereket tanrısı, sizinkinin siki uzun olanı

SİZİN SAVUNDUGUNUZ SİSTEM SİZE DAHA ÇOK YAKIŞIR. - bu cümlede ne demek istediğini zamanım olunca düşünücem.

ynsr bak burda ne var http://www.youtube.com/watch?v=n-O0mSUNVlU

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

beyler uzun lafın kısası  siz boş bir sevda üzerine hareket ediyorsunuz burada benim üzüldüğüm türk milliyetçisi olupta bu safsatayı savunanlar var onlara hitaben diyorum illada bir hayvan geldiğinize inanıyorsanız bazkurttan geliyoruz diyin en azından tarihinize sahip çıkmış olursunuz size evrimini tamamlayamamış yaratık gözüyle bakanların peşinden gitmeyin dinsiz zaatlarda zaten siz bir boşuktasınız  hayatınız hep boşlukta geçecek siz bunla avunun durun 30 yıl ağzınızda lastik yapın ama Allah c.c İslam'a ve Müslümanlara dil uzatmayın sabrımızı taşırmayın herkes haddini bilecek

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
Toplam Hit: 44493 Toplam Mesaj: 453