Gay

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Konu basliginin biraz garip oldugunun farkindayim ;)

Bu sabah ise giderken metrobuste bi gay geldi oturdu karsima.hareketleri konusmasi ve malyajindan belli hersey. ankaradan gelmis taksime gidecek yolu bilmiyor  ve ne gariptir bi allahin kuluda yardimci olmuyor.neyse inecegi yerde indirip guzelce tarif ettim biraz muhabbet ettim adam cidden komik kafa dengi biriymis.

Yani diyecegim şu ki insanlarin dini dili irki cinsel tercihi ne olursa olsun onyargisiz yaklasin ve yardimci olun.cidden bugun o adama uzuldum o kalabaligin icinde kimse yardim etmedi..

Herhalde tbt de de var bi kac boyle arkadas..

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Helyum
    Helyum's avatar
    Erkek

hacı herseye tahammulum vardır yalnız gay'lere karsı maalesef. üzgünüm tarafsız önyargısız bakamıyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=n-O0mSUNVlU
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

Can alıcı noktaya değindin

bkz insanlık dersleri

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Homer
    Homer's avatar
    Erkek

iyi yapmışsın neticede oda onun tercih

edit: düzeltim amk

Homer tarafından 01/Kas/12 10:38 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Tercih meselesi demek gerekiyo bence :) 

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Hocam o degil de bi pm atmistim ben sana  :)

...said addicted.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Abicim gaylere bende kılım. Bana sulanıyorlardı hep. Ama 1 tanesi öyle değildi. Gay olduğunuda anlamadım. HErif (herif diyorum çünkü adam gibi adam) öyle kral dosttu ki anlatamam. Her konuda yardımına koşar..

BU gayleri sevmeyen ve kanka dediğin adamlardan bile kral olanlar var. Toplum psikolojisiyle ilgili birşey. Adamın yanında kız yok, bide gay olurs top derler gibi bir düşünce mi var ne var anlamadım. 

Bu bir hastalık. Aids gibi, grip gibi... Fakat kıl oluyoruz. Çünkü doğada normal olmayan herşeye kılız. Yani bizim gibi olmayan. Gaylere kılız, zencilere kılız, şişmanlara kılız (kıl değiliz demeyin taşak geçiyorsunuz bal gibi). Bizim dili konuşmayan yada şive ile konuşanlarada alttan alta kılız. Azerilerle, kıbrıslılarla falan taşak geçiyoruz.

Biz aslında kendimizle barışık değiliz. Diğer herşey sadece bahane

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek
    Mesele insan olmak mi? Hitler de insandi sonucta :) onyargi suc degil, saygisizlik suc

We can be more, we can be much more.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Yahu bende normalde sevmem.Şu an da sevmiyorum yada doğru bir harekettir demiyorum.

Hatta zamanında bana sulanan ve rahatsız eden 2 gayi çok pis dövüp ağzını yüzünü yamultmuşluğumda vardır.

Ama benim demek istediğim şu ki..

Adam ankaradan kalkmış istanbula gelmiş yol bilmiyor zor durumda ve bir insan çıkıp demiyor ki arkadaşım şurda in şu vasıtaya bin..

Elemanın hiç kimseye zararı olmadığı halde sırf cinsel tercihi yüzünden böyle kötü davranılması olmuyor..Sonuçta yol soran bi insana yardımcı

olmamak ne kadar kötü bir davranıştır.

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bloom
    Bloom's avatar
    Erkek

3 tane gay arkadasim var, hic bir problem yasamadim onlarla, mis gibi insanlar karakter olarak gayet iyi anlasiyorum hepsiyle.

Not : Gay degilim. :)

Bortubocek sever
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Doğuştan bazı çift cinsiyetliler ya da hormon gereği midir nedir hani doğuştan geyler var onu anlarım.

ama sonradan dönmelerin hiç birine acımam da sevmem de. önyargı deyin ne derseniz diyin.

Allah ın bile lanetlediği bi olguya iyilikle yaklaşmanın bi anlamı yok bence.

Toplam Hit: 19591 Toplam Mesaj: 132