folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder GSS Borçlarının Sonu Ne Olacak ?

GSS Borçlarının Sonu Ne Olacak ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KILICH
    KILICH's avatar
    Erkek
    THT2005 bunu yazdı

TC Kimlik Numarasi icin Herhangi Bir Hareket/Aktivasyon Kaydi Bulunamamistir! .

Diyor bende.

Eğer gelen sayfada "TC Kimlik Numarasi icin Herhangi Bir Hareket/Aktivasyon Kaydi Bulunamamistir!" uyarısı aldıysanız bu, borç kaydınız olmadığı yani Genel Sağlık Sigortası borcunuzun bulunmadığı anlamına geliyor. Dolayısıyla herhangi bir borç yapılandırma işlemi yapmanız gerekmiyor.

Senden Ölürcesine Kaçan,Başkasına Hayat Gibi Gider...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

Ülkeye bu kadar Suriye'li alınırsa, tedavi masraflarını tabiki bizden çıkaracaklar. Bir de neymiş efendim geliri 300 tl'den az olanları devlet karşılayacakmış, gelde gülme arkadaş; Ah ülkem ah

the man who gets tired after eating a ban
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek
    http://www.haberler.com/gss-prim-borcu-olanlara-mujde-saglik-hizmeti-7742352-haberi/

BORCA BAKILMAYACAK

Bakanlar Kurulu kararı ile Bağ-Kurlu ve primini kendi ödemek durumunda olan Genel Sağlık sigortalısı (GSS) vatandaşların prim borcu olup olmadığına bakılmaksızın, Sağlık Bakanlığı ve bağlı kuruluşlarına ait sağlık tesisleri ve devlet üniversitelerinin hastanelerinden sağlık hizmeti alabilmeleri sağlandı. Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, 1 Ocak 2012'den itibaren çalışsın veya çalışmasın tüm Türkiye Cumhuriyetivatandaşlarının zorunlu genel sağlık sigortası kapsamına alındığını hatırlattı.

SIKINTILAR YAŞANIYORDU

'Emeklilerin yanı sıra sigorta primi işvereni tarafından ödenen çalışanların, primleri ödensin ya da ödenmesin devletin sağlık hizmetlerinden yararlanabildiğinin altını çizen Müezzinoğlu, şunları kaydetti: "Prim borcu olan Bağkurlular ve gelir testi yaptıran ya da yaptırmayan yaklaşık 3 milyon kişiyi kapsıyor. Mevcut yasaya göre, primlerini kendisi ödeyen vatandaşların sağlık hizmetlerinden yararlanabilmesi için gelir testi yaptırması gerekiyor."

ÖZEL HASTANELER HARİÇ

Kararın geçici bir çözüm olduğunu söyleyen Müezzinoğlu, kalıcı hale gelmesi için Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu'nda değişikliğe gidilmesi gerektiğine işaret etti. Bakan Müezzinoğlu, Vakıf üniversite hastaneleri ile özel sağlık tesislerinin ise bu kapsamın dışında kaldığını hatırlattı.

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek

hesaplarınıza blok konacak, sağlık hizmeti verilmeyecek, tespit edilmediği için max limitten ödeyeceksiniz..

sonra tabi akp'ye yine oy atacaksınız, yada ana baba akraba felan atacak, hamdolsun memleket eyiye gedeyyo çünkü.

zamanında çok yazdık çizdik ama sikimde değil artık.. (icra da gelecek)

Noyan tarafından 03/Eki/15 22:35 tarihinde düzenlenmiştir

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Borç Tutarı286,23 TLTahsil Edilen Borç Tutarı0,00 TLKalan Borç Tutarı286,23 TL

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

enayisiniz lan

mhp ve chp borçları silinecek diye seçim beyanını açıkladı

siz hala borçlu yaşamayı mı istiyorsunuz ? bi 4 yıl daha her ay prim borcu çıkarılsın mı istiyorsunuz ?

bu GSS belasından kurtulmak için oyunuzu chp veya mhp ye verin kurtulun herşey açık seçik belli. akıllı olun gss belasından kurtulun oyunuzu doğru yandan kurtulun.

ayrıca emekli olamayıp yaşa takılanlarıda emekli yapılması var beyanlarında. gidin chp veya mhp ye verin.

ben burda parti propagandası yapmıyorum bu lanet sistemi milletin cebindeki paraya göz dikenlere gereken cezayı verin.

azıcık akıllı olsalar bu gss yi seçimde oy kaybederiz diye kaldırırdı  % 40 alanlar. ama yok hala milleti nasıl soyarız derdindeler. köle olmayın hürriyetinize kavuşmak için chp ve mhp diyorum

kaygusuz tarafından 04/Eki/15 14:27 tarihinde düzenlenmiştir

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    kaygusuz bunu yazdı

enayisiniz lan

siz hala borçlu yaşamayı mı istiyorsunuz ? bi 4 yıl daha her ay prim borcu çıkarılsın mı istiyorsunuz ?

bu GSS belasından kurtulmak için oyunuzu chp veya mhp ye verin kurtulun herşey açık seçik belli. akıllı olun gss belasından kurtulun oyunuzu doğru yandan kurtulun.

ayrıca emekli olamayıp yaşa takılanlarıda emekli yapılması var beyanlarında. gidin chp veya mhp ye verin.

ben burda parti propagandası yapmıyorum bu lanet sistemi milletin cebindeki paraya göz dikenlere gereken cezayı verin.

azıcık akıllı olsalar bu gss yi seçimde oy kaybederiz diye kaldırırdı  % 40 alanlar. ama yok hala milleti nasıl soyarız derdindeler. köle olmayın hürriyetinize kavuşmak için chp ve mhp diyorum

Suriyelilere çok ciddi miktarlarda sağlık bütçesi ayrıldı bunun bir şekilde kapatılması gerek. AKP'den sonra gelecek hükümet bu borca sarılacaktır aha bak buraya yazıyorum. Hepsinin amk.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek
    kaygusuz bunu yazdı

enayisiniz lan

çok çok çok doğru söylüyor mürid.Kesinlikle katılıyorum

+1

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snrhsn
    snrhsn's avatar
    Erkek

hepsinin amk geçersiz oy atın

Go Further
Toplam Hit: 14039 Toplam Mesaj: 119
gss