folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder GSS Borçlarının Sonu Ne Olacak ?

GSS Borçlarının Sonu Ne Olacak ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snrhsn
    snrhsn's avatar
    Erkek

4 Bin küsür liraydı işe giriş çıkışlarımı düşürünce 2 Bine düştü. şimdi 600 küsür,

benim kafama takılan şu bu bikbiklediğimin ülkesinde devlet benim gelirimi bilmiyo mu da benden test yaptırmamı istiyo? 

Go Further
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

malesef insanımızın gss için ayaklanıp bu uygulamanın kalkması için herhangi bir eylem yapacağını sanmıyorum...

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GNDZYRYN
    GNDZYRYN's avatar
    Erkek

Gelir testi yaptırdım G2 çıkmış yeni gördüm itiraz etsek düşer mi bu ya?

Çalışmıyorum gelirim yok babamın yanında kalıyorum diye 120 tl vermek zorunda mıyım amk böyle saçmalık mı olur.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anil
    anil's avatar
    Erkek
    GNDZYRYN bunu yazdı

Gelir testi yaptırdım G2 çıkmış yeni gördüm itiraz etsek düşer mi bu ya?

Çalışmıyorum gelirim yok babamın yanında kalıyorum diye 120 tl vermek zorunda mıyım amk böyle saçmalık mı olur.

aynen hocam bende senin durumundayım, g2 çıktı banada. düşürmüyorlar maalesef ama sen yine şansını dene istersen.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek

partinizinde hükümetinizinde......   akrabalarımda dahil bunlara oy destek verenlerin aklına astarına sıçayım.çalışmayan adama iş istihdam alanı açmaya çabalamak varken , halen daha domaltıp s/kmeye çalışıyorsunuz aşağılık şerefsiz herifler topluluğu.

Kolera Açık Hava Üniversitesi Sexoloji Profesörüyüm : "Efenim manita seni seviyorum evlenelim ayakları yaparsa önce yüz mumluk ampüle yarım metre mesafeden bakın.Sonra gözlerinizi ampülden ayırıp manitanın gözlerinin içine dikin,eğer hala cıvırın gözlerini görüyorsanız onunla hemen evlenin..."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

gss primimi devlet ödüyor diyen varmı ? 

Ben varım. İşsizim. Ama benden kötü durumda olan bir çok insan para ödemek zorunda kalıyor.

Embesilce bir sistem. Zorla para alıyor devlet. Hastaneye git ya da gitme. Sigorta yaptırmak iste ya da isteme.

Şuursuz inadına xxx parti diyenlere denk gelir inş. Amin

DrKill tarafından 15/Eyl/15 00:48 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek

Gün geçtikçe şu ülkeden gittiğim için daha çok şükrediyorum

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek
    Efendi bunu yazdı

Gün geçtikçe şu ülkeden gittiğim için daha çok şükrediyorum

Hangi ülkedesin hocam ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Donanımhaber'den alıntı :

Formda "eviniz tezekle mi ısınıyor?" "buzdolabınızın markası nedir?" gibi sorularda var. Bir arkadaşım hotpoint marka buzdolabını beko olarak yazmış, görevli eve gelip bakınca "iyi ama markayı yanlış vermişsiniz, lüks bir marka bu" deyip, Televizyonun ince ekran olması gibi etkenlere de bakarak formda yazdıklarının yüzde yüz doğru olmadığını belirtmiş. Buna sebep gelirler de göz önünde bulundurularak g2 den borçlandırılmıştı.

---------------

https://www.youtube.com/watch?v=boCkd8RUSHw

Reklamı izleyende sanırsın burayı bir Almanya efendime söyleyeyim İsviçre sanır. Bu kadar kibarlık yeter.

Ulan yarağımın başı acile gitsem biz buna bakmayız borcunu ödesin gelsin mi diyeceksiniz ? Hayır. Sike sike bakmak zorundasınız.

2 sene kadar oluyor çok ağır grip, soğuk algınlığı ortaya karışık bir şey olmuştum geberiyordum neyse hastaneye gittim doktor baktı biraz daha beklesen ciğerleri eline alırdın dedi. Neyse ilaçları yazdı gittim eczaheneye devlet sikindirik öksürük ilacının parasını karşılıyor antibitiyotiklerin parasını ben verdim.

mkyb tarafından 15/Eyl/15 07:15 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

İşin garip tarafı Özel sağlık sigortası olandanda devlet gss yatırmasını istiyor

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 14073 Toplam Mesaj: 119
gss