folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder GSS Borçlarının Sonu Ne Olacak ?

GSS Borçlarının Sonu Ne Olacak ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    Tayga bunu yazdı

Bu konuda en kıdemli benm bende ödemiyorum gittiği yere kadar böbreğimi mi satıyım az buz değil 12 bin döşemişler .)

Hakikaten iyi döşemişler be hocam :) o değilde 2015 in 3. Ayında borç görünüyor. Ondan sonra yok bende. İnş durmuştur artık :) 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı
    Tayga bunu yazdı

Bu konuda en kıdemli benm bende ödemiyorum gittiği yere kadar böbreğimi mi satıyım az buz değil 12 bin döşemişler .)

Hakikaten iyi döşemişler be hocam :) o değilde 2015 in 3. Ayında borç görünüyor. Ondan sonra yok bende. İnş durmuştur artık :) 

bezi iyice bas durur :)

ben eski sağlık bakanını istiyom amk Recep akdağ gelsin bu dürzü sıçtı batırdı tüm sağlık sistemini

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

benim 5k borcum görünüyor mq nasıl oluyor ya :/

Almanya Fatihi
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    deja-vu bunu yazdı

Akp tek başına iktidar olsun bu GSS prim haraçlarını teker teker götte dinamit şeklinde patlatacak.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    deja-vu bunu yazdı

Akp tek başına iktidar olsun bu GSS prim haraçlarını teker teker götte dinamit şeklinde patlatacak.

belirli bir zamandan sonra durum aynı key ödemeleri gibi olacak, gss diye aldıklarını kısmende olsa geri verecekler sanırım
    bildiğim duyduğum en boktan ülkede bile bu tarz bir uygulama yok
    bu nedir arkadaş ?

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

normal çalışana gss prımı cıkmıyor dımı?

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Oooo akp tek başına gelince binecek üstünüze vuracak kırbacı :) 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    MeTiN_7 bunu yazdı

normal çalışana gss prımı cıkmıyor dımı?

çıkabilir gidip kontrol ettireceksin.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

TC Kimlik Numarasi icin Herhangi Bir Hareket/Aktivasyon Kaydi Bulunamamistir! .

Diyor bende.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

yoktu benim sanırım ama tekrar bakim diye turkiy.gov a girdim gss  bölümünde teknik arıza var  bugün son gün ya millet abanmış galiba :)

Nev-i Şahsına Münhasır.
Toplam Hit: 13977 Toplam Mesaj: 119
gss