folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder GSS Borçlarının Sonu Ne Olacak ?

GSS Borçlarının Sonu Ne Olacak ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    snrhsn bunu yazdı

hepsinin amk geçersiz oy atın

sonra geçmesin o geçersiz oylar?

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı
    snrhsn bunu yazdı

hepsinin amk geçersiz oy atın

sonra geçmesin o geçersiz oylar?

yine 1. partiye gider o geçersiz oylar.

azıcık akıllı olun lan. geleceğinizi evlatlarınızı düşünün lan. doğacak çocuklarınızd gss dahil edilecek çıkaracakları 1 yasaya bakar. 

ben gss lanetini 2012 de yaşadım önce 500 lira gösterdiler 54 lirasını ödedim haksızca içimı acıttı
    sonra 100 lira ödedim ve inanın gerçekten sırf gss girmemek için çalışmak zorunda hissediyorum kendimi. yoksa zoraki çalışmam. yine çalışırım ama dayatarak değil.

azıcık akıllı olun hangi çeşit insan olursa olsun bu dayatmaya dur demek için bu seçimde gereken dersi verin chp ve mhp kaldıracağı için benim güvenim bu ikisinden birisi hayat memat konusu beyler kendinize acımıyorsanız evlatlarınıza acıyın.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

Bir gelişme varmı ? uzatıldı diyenler var ama 30 eylül son gündü sanırım. 

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

chp ve mhp kaldırcaz diyormuş, asgari ücreti de biri 1500 biri 1800 vaad ediyor. öteki de önceden 1000 lira olursa şirketler batar diyordu şimdi 1300 vaad ediyor. sgk primini de geçirecem diyor. ama ekonomi iyi çok şükür. 500 lira fazla maaş almak için dünya liderliğini satacak değiliz.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

chp ve mhp kaldırcaz diyormuş, asgari ücreti de biri 1500 biri 1800 vaad ediyor. öteki de önceden 1000 lira olursa şirketler batar diyordu şimdi 1300 vaad ediyor. sgk primini de geçirecem diyor. ama ekonomi iyi çok şükür. 500 lira fazla maaş almak için dünya liderliğini satacak değiliz.

Dunya Lideriyiz ama euro 3.3 dolar 3 Tl.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

Aynen hocam ama 700 civarı olursa satarım sanki :/

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

borcum varmı bilmiyorum ama hayatta ödemem :D

sikimde bile değil

destination@tahribat.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    DestinatioN bunu yazdı

sikimde bile değil

hacizle donuna kadar alırlar

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    DestinatioN bunu yazdı

sikimde bile değil

hacizle donuna kadar alırlar

anca kendi donlarını alırlar

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

Asgari ücret öyle böyle 1200 üzeri olacak. Bu kesinleşti. Ama ertesi gün ekmek 2 lira, 30'lu yumurta 12 lira, otobüs bileti 2 lirayken 3 lira olacak vs. Herkes ücretleri ona göre "güncelleyecek". 700 lira kira isteyen 850 istemeye başlayacak. Yani zam cebe yansımayacak. Kim zam yaparsa yapsın vay zam verdiler ne baba adamlar diyecekler.

Bence GSS'yi şu anda iktidara kim gelirse gelsin çok radikal partiler olmadıkça (şu an %0.5 oy bile alamayan felsefi akımcılar) hiçbir parti kaldırmayacaktır. Ödemeyen kadar ödeyen de ciddi bir kitle var. Güzel bir arka kapı, kimse bu kapıyı kapatmaz. Ayrıca yarın yaptırımlar başlasa, tüm borçları ufak ufak yoklamaya başlasalar ödeme oranı en az %30-40 daha artar. 

Austen tarafından 06/Eki/15 15:02 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 14074 Toplam Mesaj: 119
gss