folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İşte AKP Hükümetinin 6 Yıllık Faturası

İşte AKP Hükümetinin 6 Yıllık Faturası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chinggis
    Chinggis's avatar
    Erkek
    tugra bunu yazdı:
    -----------------------------
    Chingis bunu yazdı:

1.Elektrik hakkında yorum yapmadım , zaten elektrikten daha önemli zamlar ve meseleler var .

2.Kim neyin zorunda ? Neredeyse beleş olan doğalgazı Türkmenistan'dan almak akıl mantık değil de , gidip göt İran'dan mı almak akıl mantık ? Sende soyut bir akıldan geçtim , somut olarak bir beyin var mı ?

3.Klavye başında değil , yüz yüze olsaydık , emin ol o "bsg"yi yerdin .

edit : Köşe yazısında adam belge belirtmiş , kaynak , bunun anlamını biliyor musun ? Tabi senin vatanseverliğin , üzerinde oturduğun şey dahil hepsini Yahudiye satmak olduğu için , senin gibi bir organizmayla konuşmak gibi bir yeteneğim yok . Virgül , nokta vs. gibi işaretleri öğrenmen lâzım ama olmayan beyinle nasıl öğreneceksin , orası da tam bir muamma .

dil bilgisi artisliği yapma o organizma da seni çoğaltır dikkat et !!! şu anda türkmenistan dan alınan yada alınmayan doğalgaz dan bahsetmiyorum o zaten doğalgaz olarak kullanılabiliyor bir de elektrik için alınan ve alınması zorunlu olan fes edilme koşulları ağır olan anlaşmalardan ve alınan doğalgazlardan bahsediyorum ...

öküzde de 5 kilo beyin var bi b.ka yaramıyor unutma !! 5 kg beyninle iş öğretmeye akıl ölçmeye kalkma senin .... yerlerde biz ... geziyoduk

Sen homosun heralde , erkek mi s.kiceksin ? Lambda da kapatıldı bak , tüh partnersiz kaldın .

Neyse , sen daha hamsın , biraz beyin yaşın ilerlesin , sonra gelirsin böyle siyaset yaparsın , en azından çalışırsın . Klavye delikanlılığına döktün olayı , sana karşı olan son mesajımdır bu , hadi "selam ve dua" ile .

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek
    Chingis bunu yazdı:
    tugra bunu yazdı:
    Chingis bunu yazdı:

1.Elektrik hakkında yorum yapmadım , zaten elektrikten daha önemli zamlar ve meseleler var .

2.Kim neyin zorunda ? Neredeyse beleş olan doğalgazı Türkmenistan'dan almak akıl mantık değil de , gidip göt İran'dan mı almak akıl mantık ? Sende soyut bir akıldan geçtim , somut olarak bir beyin var mı ?

edit : Köşe yazısında adam belge belirtmiş , kaynak , bunun anlamını biliyor musun ? Tabi senin vatanseverliğin , üzerinde oturduğun şey dahil hepsini Yahudiye satmak olduğu için , senin gibi bir organizmayla konuşmak gibi bir yeteneğim yok . Virgül , nokta vs. gibi işaretleri öğrenmen lâzım ama olmayan beyinle nasıl öğreneceksin , orası da tam bir muamma .

dil bilgisi artisliği yapma o organizma da seni çoğaltır dikkat et !!! şu anda türkmenistan dan alınan yada alınmayan doğalgaz dan bahsetmiyorum o zaten doğalgaz olarak kullanılabiliyor bir de elektrik için alınan ve alınması zorunlu olan fes edilme koşulları ağır olan anlaşmalardan ve alınan doğalgazlardan bahsediyorum ...

öküzde de 5 kilo beyin var bi b.ka yaramıyor unutma !! 5 kg beyninle iş öğretmeye akıl ölçmeye kalkma senin .... yerlerde biz ... geziyoduk

Sen homosun heralde , erkek mi s.kiceksin ? Lambda da kapatıldı bak , tüh partnersiz kaldın .

Neyse , sen daha hamsın , biraz beyin yaşın ilerlesin , sonra gelirsin böyle siyaset yaparsın , en azından çalışırsın . Klavye delikanlılığına döktün olayı , sana karşı olan son mesajımdır bu , hadi "selam ve dua" ile .

Ya sen laf salatası yapma. Kapasitemizin yetmeyeceği belgeyi bekliyoruz hadi

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tugra
    tugra's avatar
    Erkek
    Chingis bunu yazdı:
    tugra bunu yazdı:
    Chingis bunu yazdı:

yaşına bak sonra konuş ... senin cinsellik hayatın öyle olabilir bunu böyle algılamanda gayeet normal neyin düzgününü biliyosun ki bunu bilesin.. benm haberim yok o derneğin kapatılmasından senin var neyse öğrenmiş olduk kimseyi becermek gibi bir cümle kurmadım deyim yazdım  noldu dil bilgisi uzmanı bu deyimleri bilmiyormusun yoksa ??

edit: işine gelmeyince salla bi hakaret sonra çek git ... sen daha toysun merak etme zamanı gelince büyürsün

anlamayana Davul Zurna Saz ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    berdush
    berdush's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bi konu açalım dedik bin pişman olduk.

Yani tabiri caizse Eşşeğin A. na su kaçırdınız.

Bundan sonra birbirimizi initmeye kırmaya hiç gerek yok. lütfen daha msj yazmayın

Not:(BU bir ricadır.?

Felek Adamın A. qor.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

berdush bunu yazdı:

Arkadaşlar bi konu açalım dedik bin pişman olduk.

Yani tabiri caizse Eşşeğin A. na su kaçırdınız.

Bundan sonra birbirimizi initmeye kırmaya hiç gerek yok. lütfen daha msj yazmayın

Not:(BU bir ricadır.?

Hakikatende Yok yani Burada Bağırıp çağırmanın anlamı nedir ben onu bir türlü anlayamıyorum, Fikrin Doğruysa bırak karşı taraftakinin İnsiyatifine, Amaç aydınlatmak Empozet etmek olmamalıdır, Sen Söyle Doğru bildiğini Karşı taraf inanmasa bile bir parça alacak bir başka zaman bir başka bilgi kırıntısıyla gerçeği dediğini anlayacak ve Fikrini benimseyecek, Bu işler Sabır işidir. Hemen olmaz Öğreti denilen şey.

Tartışırken birbirinizi Kırmamaya Özen Gösterin lütfen.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek
    Ulan hayvan:

Forum da ilk defa ağzımı senin için bozacam ya deymezsin. 

Ölmüş adamın, ölürken bile ülkesindeki birliği düşünen bi adamın arkasından nasıl böyle ithamlarda bulunabilirsin.  .......

Tayyip hükümetinin en büyük şansı Ecevit zamanında, medya ve halk tabiriyle kemer sıkılmasıyla birikmiş paranın ve ne kadar şanslıdır ki dünyada sıcak paranın çok olduğu bi zamanda hükümet olmasındandır. Senin bu ekonomik güzellik dediğinin  daha ne kadar  süreceğini yavaş yavaş görmeye başlıyoruz...
    Neyse ben biraz hava alıp geleyim...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    akp saksakcilari hala ötüyomusunuz siz:D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murathan
    murathan's avatar
    Erkek

her zamanki gibi millet birbirine girmiş.sadece kendi egosunu tatmin etmek isteyenlerle dolmuş taşmış koskoca 15 sayfa.

şunu hala anlayamıyorsunuz,güzel tamam ! bakıyorsunuz bir şeyler görmek için ama bir şeyi farketmiyorsunuz.gözünüzde at gözlüğü var.bunun farkında olan ve gözlüğü çıkaran birkac kişi her yerde olduğu gibi.Atatürk'ten sonraki hükümetlere bi bakın bakalım,yakın tarih 1800 yılından itibaren başlar.Bu zaman dilimi o kadar da uzak değildir.Kimilerine göre uzaktır :).Kimileri bunu 1950 den sonrası olarak empze etmiştir bu gençliğe.

Şunu söyleyeyim;Atatürk döneminden sonra ülke kontrollü bir şekilde -bu bazı zamanlarda zor olmuştur- masonların eline geçmeye başlamıştır.Yani kökü onlara dayanır.Bu konular derindir,kökü Darwin'e kadar uzanır.Fazla kasmaya gerek yok.Bilen bilir zaten.Uzantısı BOP.

Yukarıda zor olmuştur ifadesini kullandım.Bu dönem 1990-1999 yılları arasını kapsar.Yani kafamıza balyozla vurulan,bir nevi de bizim ülkemizin gerçek sahiplerine verilen gözdağından ibarettir.O zamanlarda hangi devlet adamları öldürülmüş bilen bilir.Kafa tutulmaya başlanan dönem aslında bu tarihin öncesidir ama bu tarih arası yaşananlar bir nevi Ermeni katliamları nasıl sonuç ise yani bunun öncesi varsa,bu dediğimde bir sonuçtur.

Hepsi ülkenin bu seferlik kesin,bir yerlerden bir ses duyurmamak için planlanan uzun,planlı bir satranç oyununu ortaya çıkarır.Şu anda yaşananlar da bir nevi sonuçtur.Antioksidan hocama %100 olmasa da büyük çoğunlukla katılıyorum.

Son olarak şunu söyleyebilirim.Sonumuz yaklaşıyor beyler.Aklınızı başınıza devşirin.Atatürk'ü anlayın,yapamıyorsanız anlamaya çalışın.O,bugünleri ta 1935 yılında gördü.

Hiç doğmasaydım da bugünleri görmeseydim diyorum bazen.Ama yapacak bir şey yok.Bir kere doğduk.O zaman "öyle kazığa böyle boru" felsefemi benimseyip canımın son damlasına kadar savunacağım vatanımı.Zaten böyle giderse 2 yıla kalmadan bölünecek ülke.Acil önlem alınması gerekiyor.

Atatürk diyor ki;"Ben icap ettiği zaman,bu ülke için canımı vereceğim."

Ne mutlu Türk'üm diyene.

Toplam Hit: 17677 Toplam Mesaj: 149