folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İşte AKP Hükümetinin 6 Yıllık Faturası

İşte AKP Hükümetinin 6 Yıllık Faturası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

Şimdi tok olucan tabi hatta ve hatta ülke ekonomisi çok güzel diyecen karşı çıkanlara abartıyorsunuz diyecen.Alın bakın hangi hükümet bu kadar hizmet yapmış deyip her köşe başında açılan spor parklarını dahi göstericen.Amaç bu,amaç dedirtmek,amaç bunun böyle anlasılmasını saglamak.Benim karnım bugün torunumun ödeyecegi borç para ile doyacaksa doymasın arkadaş.Bu gün sırtım pek rahatım yerinde deyip ileriyi düşünmyen adamlar siktir edilmedikce bu ülke bu bataklıktan zor çıkar.Topluca arap çöllerine.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

paranin ne önemi var önemli olan onu yok etmek degil mi:) b.bakanlik özel kalem müdürlügünü sahneye davet ediyor ne zkim yedigini soruyoruz:D

2005 te 35 bin ytl olan özel kalem müdürlügü harcamalari 2007 te  290 milyon ytl ye evet yanlis duymadiniz iki yüz doksan milyon Yeni Türk Lirasina cikmis olmasi aciklamalari gene söyle olacaktir.. ahanda yaziyorum.. size ne ne yaparsak yapariz.. tapusu bizde degil mi gibi hede hödöler:D buda link

http://www.memurlar.net/haber/113236/

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

La ona buna cevap yetiştirmicem sadece bişi solicem birisine Adnan Menderese Ve Özala laf atanın taaaa a.Q. bu kadar tayyipmiş bilmemkimmiş beni ırgalamaz... Ecevit'e laf atanı nasıl vatan hainiyle bir tutuyorsanız bende bunlarafa laf söyleyenleri vatan değil millet haini ilan ederim! Ki bi şiir okudu diye hemde milli eğitim bakanlığının tavsiye ettiği kitaptan bi şiir okuyan adamı laikliğe karşı diye hapse atıldığı bir devirde yaşıyoruz... Her kim ki bu millete hizmet edene laf ederse karşısındayım arkadaş... Yok neymiş bu 3 lü bizi dışa bağlı duruma getirmiş... Sonuncusu hakkında bişi diyemem ama Adnan Menderes : Adam halka değer verdi İsmet İnönünün yaptığı pisliği daha dorusu pislikleri temizleyemeden idam edildi... Yıllarca buralarda laiklik laiklik diye ezan Türkçe okundu... Sebep olarakda herkes dinini anlamalı denildi... Ama asıl sebep dini yıkmaktı haberi yok kimsenin...

Turgut Özal: Tüm Türk dünyasını birleştiriodu... Ondaki hem sayasi hem ticari zeka kimsede yoktur bu devirde o kadarını söyleyeyim... Adam bir gecede faizler anormalleşti diye piyasaya para salıyor ertesi gün topluyor... Kim böyle bişi yapıo yaa Allah aşkına hala böylelerine dil uzatıyosunuz ya boyunuz devrilsin ne diyeyim...

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chinggis
    Chinggis's avatar
    Erkek
    ZoRKaYa bunu yazdı:
    -----------------------------

La ona buna cevap yetiştirmicem sadece bişi solicem birisine Adnan Menderese Ve Özala laf atanın taaaa a.Q. bu kadar tayyipmiş bilmemkimmiş beni ırgalamaz... Ecevit'e laf atanı nasıl vatan hainiyle bir tutuyorsanız bende bunlarafa laf söyleyenleri vatan değil millet haini ilan ederim! Ki bi şiir okudu diye hemde milli eğitim bakanlığının tavsiye ettiği kitaptan bi şiir okuyan adamı laikliğe karşı diye hapse atıldığı bir devirde yaşıyoruz... Her kim ki bu millete hizmet edene laf ederse karşısındayım arkadaş... Yok neymiş bu 3 lü bizi dışa bağlı duruma getirmiş... Sonuncusu hakkında bişi diyemem ama Adnan Menderes : Adam halka değer verdi İsmet İnönünün yaptığı pisliği daha dorusu pislikleri temizleyemeden idam edildi... Yıllarca buralarda laiklik laiklik diye ezan Türkçe okundu... Sebep olarakda herkes dinini anlamalı denildi... Ama asıl sebep dini yıkmaktı haberi yok kimsenin...

Turgut Özal: Tüm Türk dünyasını birleştiriodu... Ondaki hem sayasi hem ticari zeka kimsede yoktur bu devirde o kadarını söyleyeyim... Adam bir gecede faizler anormalleşti diye piyasaya para salıyor ertesi gün topluyor... Kim böyle bişi yapıo yaa Allah aşkına hala böylelerine dil uzatıyosunuz ya boyunuz devrilsin ne diyeyim...

Buyur , yapabiliyorsan gel koy .

Adabınla tartışacaksan tartış , klavye delikanlılığı yapıp ortalığı bulandırma . 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

bizim burada önce(2-3ay önceye kadar) millete yalakalık için 50 ykr. olan otobüs bileti şimdi 1,35.

25 ykr olan ekmek (geçen yıl) buyıl bi 30 ykr oldu bi 35 ykr oldu şimdi az bişey büyütmüşler 70 ykr. :S ben bunu bilirim usta maaşa gelen zam %2,35  ama maşallah diğer şeylere gelen zam %100 leri aşıyo :S sadece seçim yaklaştığı zamanla hizmet yapmayla bu ülke kalkınmaz..

///______________
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Potansiyel_Virus
    Potansiyel_Virus's avatar
    Dişi

@Hayvan

sen bi ara stilimi degistircem diye bi konu acmisdin dimi ordan hatirladim neyse bosver arkadasim sen degistirmesende olur sende bu kafa varken....

Ucurtmalar ruzgar gucuyle degil,o guce karsi ciktiklari icin yukselirler.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bukalemun
    bukalemun's avatar
    Erkek

yine aynı akp sempatizanı tayfa.. her şeye gözlerini kulaklarını kapatmışlar, bi de olmayacak şeyleri savunmaya çalışıyolar.

tayyip sıçsa b.kunda keramet var diyecekler nerdeyse.

ben aynı manzarayı görmekten sıkıldım artık, bişey yazmayacaktım karar vermiştim artık ama dayanamdım yine. 

There is no life without struggle
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:
    elektriğe %22 zam geliyor hadi görim akp destekçileri sizleri...

Şu Anki Mevcut Faturalar Bile Astronomik Düzeyde İken Elektrik Kullanımı Ocak Södürecek Nispete Erişmiş olacak Desene. Olacak işmi bu Üretmiyor adam Elde Avuçtakini Satıyor, Vatandaşa Habire Yükleniyor ve Buna Yönetmekmi diyor.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

cicosz bunu yazdı:

HaYVaN  bu da şekil-b

desemki sana oradaki adam provakatör tayyip başkanı kötülemeye çalışıyo diye ne dersin?

olabilir dersen senden bi cacık olur ama kesinlikle olmaz dersen sen zaten hıyarsındır objektif olun biraz ne biliyon o adama belki para veerdlerde böle yap dendide böle bir tepki aldı ?

hadi cevap verin hepiniz bakalın savunmanız ne olacak ? 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

Potansiyel_Virus bunu yazdı:

@Hayvan

sen bi ara stilimi degistircem diye bi konu acmisdin dimi ordan hatirladim neyse bosver arkadasim sen degistirmesende olur sende bu kafa varken....

birilerini aşağılamaktan çokmu zevk alıyorsunuz anlamıyorum  

Toplam Hit: 17675 Toplam Mesaj: 149