folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İşte AKP Hükümetinin 6 Yıllık Faturası

İşte AKP Hükümetinin 6 Yıllık Faturası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Sallamayın herşey süper. Kişi başı gelir 1 milyon dolara çıktı. Körmü gözünüz. Ayıp ayıp.

λ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

ultrAsker bunu yazdı:
    -----------------------------
    daha taksime gitmeyi bilmeyen adam siyasetten ne anlar...

al sana gerici zihniyet hey allahım  

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    svs
    svs's avatar
    Erkek
    arkadas ben atatürkcü sagcı solcu ortacı bilmem bu adam gelmeden ben ne haldeydim geldi ne oldum ona bakarım
    hatta benden baskalarıda

walla aha sölüyom ay sonuna 2 hafta kala para bitiyodu millette herkes 5 ay geriden yasıyodu maas alındıgı gün bitiyodu
    ha simdi millet 2 ay geriden yasıyo maasda idare ediyo

millet ev aldı araba aldı yatırım yaptı

daha ne amk

birazda bizim calısmamız lazım öyle oturdugumuz yerden bazılarını elestirecegimize bizde biseyler üretelim calısana her zmn ekmek var

ben bu devirde acım diyen adam inanmam calıssan ac kalmassın işmi yok

havalar sıcak git su sat

Hep kardeş olacak değiliz ya, yaşasın halkların sevgililiği...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreammaker
    dreammaker's avatar
    Erkek
    HaYVaN bunu yazdı:

AntiOksidan bunu yazdı:

Ecevit ne zaman kimi soydu?Baykal ne kaçırmış?Adamlarla ilgli tek birşey yok.başka konularda eleştirin istediğiniz kadar ama böyle saçma şey olmaz ikisi de bir kuruş kaçırmadı.Kaldı ki tayyipin gakadar dışa bağımlı olmasındaki adam.Uçak bile üreten bir ülkenin ağzına sıçan tayyip ve onun örnek aldıı adamlardır
    bkz:özal,menderes vs

Ecevit zamanında ben açtım.

Şimdi tokum. Kültürümü diğer milletler daha iyi biliyorlar.

Vallahi chat yapıyorum gavurlarla türkçe konuşmaya başlamışlar...Hiç hatırlamadığım kadar türklere bi hayranlık sempati duymaya başlamışlar.

Ben bu hükümetten memnun değilim ama, o ibne ecevittense tayyibi tercih ederim.

Şimdi oturup bunu özelleştirdi bunu yaptı anlatmayın bana hikaye..

Ben Ziraat bankasına gidiyorum, Oradaki memur sanki Allah.

Özel bir bankaya gidiyorum. Neredeyse taşamı yalıyacaklar... Tayyip diğerlerine nazaran on numara insan...

hoca her taraf özelleştirilio çatır çatır mersinden toprak satılıor! vakıflar yasası die bişiden dolayı adamlar her gün arazi kapatıo yapma gözün sevem adam resmen satıo ülkeyi yavaş yavaş.......

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cicosz
    cicosz's avatar
    Erkek

HaYVaN  bu da şekil-b
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    svs
    svs's avatar
    Erkek
    tomannie bunu yazdı:

DkN bunu yazdı:
    Ben artık yazmaktan sıkıldım, size tek diyeceğim götünüze girsin, hepinize müstehak. 80. kuşak torununuz bile eşşek yukuyle borclu dogacak hale geldi hala karnım tok diyor adam. Ülke borcu 450 milyar dolara cıktı, o kıt halinizle bunun anlamını anlamazsınız ben anlayacagınız türden acıklayayım, 85 yıllık Cumhuriyet tarihi boyunca gelmiş gecmis tüm hukumetlerin toplam borcunun 2.5 katı borca 5 yılda soktular bu ulkeyi. 85 yılda yapılamayanı 5 yılda yaptılar tebrik ediyorum. Tarım bitti, bugün mercimek bile kanada dan ithal ediliyor. Elinde hicbir bok kalmadı, hersey yabancı sermaye ve sıcak paraya baglı donuyor. Yunanistan osursa senin tayyit yerle bir olur. Finansbank gibi bir güç var ellerinde, senin olan ekonomi aslında senin ekonomin olmadıgı icin adam elindeki tek bir bankayla bile seni darmaduman eder. enflasyonmus, ulan daha cari açığın enflasyonun kelime anlamını soyle desem soyleyecek bilgin yok, hangi bilgiyle neyin yorumunu yapıyorsun. Sonrada kalkıp Ecevit gibi vatanperver onurlu ve şerefli bir adama bok atıyorsunuz. Ecevit'in bu milletin onurunu ve şerefini korumak için yediği ambargoyu bugün bu ulke yerse sen aclıktan tassaklarını yersin. Ozamanlar Ecevit mercimeği kanadadan almak yerine kendisi üretmeye calıstıgı için o ambargolardan açlıktan olmeyerek cıktın sen. Bugun olsa aynısı, ulke nufusu 35 milyona duser, herkez aclıktan birbirini yer yamyam gibi. lafını bilde konus, Ecevit dedigin adam bir yere gittigi zaman soforunun konaklama parasını dahi cebinden odeyen bir insandı. sizin yavsaklar gibi 7 gobek sulalesinide yanında goturup parasını devletten almıyordu, 30 trilyonluk restorasyonlarda yapmadı, masaj yapan koltuklu mercedesleride olmadı, gemicikleride olmadı hicbir zaman.

son noktayı koymuş arkadaş

----------------------------------
    simdi bisey diyecem olmayacak ne noktası hemserim  allah askına ecevit döneminide hatırlıyoz reyting hamdilere konu olmustu millet kendi haline gülüyodu artık ne yapacagını sasırmıstı
    allah rahmet eylesin iyi adam olabilir sahsım adına ne iyiligini gördüm nede kötülügünü ama bence bu ülkeyi kötü yönetti

Hep kardeş olacak değiliz ya, yaşasın halkların sevgililiği...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arkhe
    Arkhe's avatar
    Erkek

,,

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLueShaDow
    BLueShaDow's avatar
    Erkek
    TAYİP ECEVİT'İN boku olamaz kimsede ecevite laf soyleyemez devletin malını yimeyen tek ecevitir gerisi yedi. Ama unutmayalım ki tayibin yaptıgınıda kimse yapmadı tutturmus bi AB milletin ağzına bal calıyor baska bir sey yapmıyor

Oynama Babayla Baba Yorgun....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

neymis önce acmis simdi tokmus.. tabi a.q ülke senin zkinde degil.. kendi zkine bakip ekonomik yorup yapip sonrada hassasiyet san sereften bahsetmek bu kadar kolay yani..  parasi olan serefliymis... parasi olmayana merhaba denmezmis.. vay vay vayy.. siyasete dile dökmüsler bunu bak sen.. benim bildigim siyaset ülkenin her türlü  cikarlarini ne olursa olsun korumak ve savunmaktir.. tüm bu akp icraatlari ülke cikarini savunmakmiydi acaba.. a.q elin ülkesine domalip bide agzimiza verin ne olurr demenden hic farkın yok.. tabi ne olacak sicak para girecek.. hazir yiyip dal ..asak yayilcak.. sonra zkmisim halki bana ne diycek ben cebime bakarim diycek.. belliki insan sifatinda dolasan hayvanlar hakikaten cokmus.. yok yol yapilmiyormus yok liman yapilmiyormus amanda yapildida ne oldu lam vatandas diye gecinen zimbirtilar.. birilerinin cebine para dolsun sonrada bana ne yeterki yapsinmis? bu mu lan sorumluluk bumu vatandaslik görevi? cebiniz dolu olunca arsizca konusmasini becerebiliyorsunuz. ama seref hassasiyet onur deyince parayla degisiyosunuz... sokmusum parayla alinan onuruda serefide..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnT_X
    EnT_X's avatar
    Homo
    Bazı Akp Sempatizanları Hemen Savunmaya Geçmiş , Sanki Millet Bi Bayrak Altından Mualefet Yapıyo, en büyük sorunlarıda bu akpye laf atan hemen dier partilerden buluyorlar bşe sanki kendilerine bok atılmış gibi
Toplam Hit: 17678 Toplam Mesaj: 149