folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İşte AKP Hükümetinin 6 Yıllık Faturası

İşte AKP Hükümetinin 6 Yıllık Faturası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chinggis
    Chinggis's avatar
    Erkek
    Onlar milletin adamları , İbrani Milleti'ne hizmet etmiş üç büyük yavşak .

Bunun haricinde liboş İslâmcı olan tayyip ve çevresi , o kadar İslâmcılar ki İslâm Ortak Pazarı Kongresi'nde "paranın dini olmaz , küresellik önemli." deyip , pazarı yıkmıştır .  

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    lafım yanlış anlaşılmasın haşa...

Atatürk'ün taşşanın kılı olamayacak adamların ben artık ne muhakasesini yapmak istemiyorum,nede bi laf sölemek istiyorum!!!

Yazık,sadece bunu diyebilirim-çok yazık....

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

piskopat mısınız ??

Ben 100 ytl alıyorsam 102 ytl oldu %2 lik zamla.

Elektrik su fazla zamın sonucunda maaşım - ye düşer..en az %10 vermeleri lazım kafanız mı iyi ??

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efrasyap
    efrasyap's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:
    -----------------------------

piskopat mısınız ??

Ben 100 ytl alıyorsam 102 ytl oldu %2 lik zamla.

Elektrik su fazla zamın sonucunda maaşım - ye düşer..en az %10 vermeleri lazım kafanız mı iyi ??

bende%10 zam oldım ama önemli olan benim ve senin aldıgın zam degil ki.........

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek
    Avira bunu yazdı:

Siyanojen adlı kişi ilk önce bişey yazarken edepli üsturuplu yaz millete kıt filan deme benim asabımı bozma millete kıt derken ilk önce aynaya bak birazcık kitap oku tarihi araştır ordan burdan duyduğun şeylerle burda gelip yazma.Avrupanın onayladığı şeyi biz onaylayamıyacak kadar kıtmışız bak sen hele ! :D Ya bir insanın IQ değeri bu kadar düşükmü olur be arkadaş :) Sen zannediyosunki Avrupa hayrına kabul ediyo ulan Avrupa ülkeyi eline geçirecek politikayı uygulatıyo kendi politikasınımı onaylamicak :) Ecevit para yemişmiş bak sen ! Şimdi yönetimde yollar arsalar ne güzel yapılmış bak sen hele ! :D ne kadar zeki bir arkadaş yaw. ! Tabi Ecevit kendi şirketlerine yaptırmadı sizinkiler gibi Sizde döngü yapıp 15 milyon dolara yapılcak şeyi 35 milyon dolar yazdınız bu ülkenin vatandaşlarından çıkan paralarla hem yolları yaptınız hemde cebinize 3 kat oranda kar girdi :) Kendi şirketlerinize yaptırdınız kendinizi zengin ettiniz.Ecevit bide neden yapmamış gibi konuşur ! Ama senin işte tarih okumadan siyaseti araştırmanda yetmez IQ düşük bir kere çaresi yok :)

kardeş hayrola kim verdi bu bilgileri sana provakatörcü  gazetelermi :)

açıkça ahilliğini sergilemişsin beni ezdiğini sanarken kolay gelsin sen ezdiğini san 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    Ben artık yazmaktan sıkıldım, size tek diyeceğim götünüze girsin, hepinize müstehak. 80. kuşak torununuz bile eşşek yukuyle borclu dogacak hale geldi hala karnım tok diyor adam. Ülke borcu 450 milyar dolara cıktı, o kıt halinizle bunun anlamını anlamazsınız ben anlayacagınız türden acıklayayım, 85 yıllık Cumhuriyet tarihi boyunca gelmiş gecmis tüm hukumetlerin toplam borcunun 2.5 katı borca 5 yılda soktular bu ulkeyi. 85 yılda yapılamayanı 5 yılda yaptılar tebrik ediyorum. Tarım bitti, bugün mercimek bile kanada dan ithal ediliyor. Elinde hicbir bok kalmadı, hersey yabancı sermaye ve sıcak paraya baglı donuyor. Yunanistan osursa senin tayyit yerle bir olur. Finansbank gibi bir güç var ellerinde, senin olan ekonomi aslında senin ekonomin olmadıgı icin adam elindeki tek bir bankayla bile seni darmaduman eder. enflasyonmus, ulan daha cari açığın enflasyonun kelime anlamını soyle desem soyleyecek bilgin yok, hangi bilgiyle neyin yorumunu yapıyorsun. Sonrada kalkıp Ecevit gibi vatanperver onurlu ve şerefli bir adama bok atıyorsunuz. Ecevit'in bu milletin onurunu ve şerefini korumak için yediği ambargoyu bugün bu ulke yerse sen aclıktan tassaklarını yersin. Ozamanlar Ecevit mercimeği kanadadan almak yerine kendisi üretmeye calıstıgı için o ambargolardan açlıktan olmeyerek cıktın sen. Bugun olsa aynısı, ulke nufusu 35 milyona duser, herkez aclıktan birbirini yer yamyam gibi. lafını bilde konus, Ecevit dedigin adam bir yere gittigi zaman soforunun konaklama parasını dahi cebinden odeyen bir insandı. sizin yavsaklar gibi 7 gobek sulalesinide yanında goturup parasını devletten almıyordu, 30 trilyonluk restorasyonlarda yapmadı, masaj yapan koltuklu mercedesleride olmadı, gemicikleride olmadı hicbir zaman.

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tomannie
    tomannie's avatar
    Erkek

DkN bunu yazdı:
    Ben artık yazmaktan sıkıldım, size tek diyeceğim götünüze girsin, hepinize müstehak. 80. kuşak torununuz bile eşşek yukuyle borclu dogacak hale geldi hala karnım tok diyor adam. Ülke borcu 450 milyar dolara cıktı, o kıt halinizle bunun anlamını anlamazsınız ben anlayacagınız türden acıklayayım, 85 yıllık Cumhuriyet tarihi boyunca gelmiş gecmis tüm hukumetlerin toplam borcunun 2.5 katı borca 5 yılda soktular bu ulkeyi. 85 yılda yapılamayanı 5 yılda yaptılar tebrik ediyorum. Tarım bitti, bugün mercimek bile kanada dan ithal ediliyor. Elinde hicbir bok kalmadı, hersey yabancı sermaye ve sıcak paraya baglı donuyor. Yunanistan osursa senin tayyit yerle bir olur. Finansbank gibi bir güç var ellerinde, senin olan ekonomi aslında senin ekonomin olmadıgı icin adam elindeki tek bir bankayla bile seni darmaduman eder. enflasyonmus, ulan daha cari açığın enflasyonun kelime anlamını soyle desem soyleyecek bilgin yok, hangi bilgiyle neyin yorumunu yapıyorsun. Sonrada kalkıp Ecevit gibi vatanperver onurlu ve şerefli bir adama bok atıyorsunuz. Ecevit'in bu milletin onurunu ve şerefini korumak için yediği ambargoyu bugün bu ulke yerse sen aclıktan tassaklarını yersin. Ozamanlar Ecevit mercimeği kanadadan almak yerine kendisi üretmeye calıstıgı için o ambargolardan açlıktan olmeyerek cıktın sen. Bugun olsa aynısı, ulke nufusu 35 milyona duser, herkez aclıktan birbirini yer yamyam gibi. lafını bilde konus, Ecevit dedigin adam bir yere gittigi zaman soforunun konaklama parasını dahi cebinden odeyen bir insandı. sizin yavsaklar gibi 7 gobek sulalesinide yanında goturup parasını devletten almıyordu, 30 trilyonluk restorasyonlarda yapmadı, masaj yapan koltuklu mercedesleride olmadı, gemicikleride olmadı hicbir zaman.

son noktayı koymuş arkadaş

ümidin kaybolması özgürlük demekti
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek
    suskunluğumun tek sebebi söyleyeceklerimin fazlalığı ve sizin söylediklerimi ne yapsanızda anlamayacağınızdandır
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    daha taksime gitmeyi bilmeyen adam siyasetten ne anlar...

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Ataturkten sonra bu memleketin basina harbici bir adam gectiyse o da ecevittir.Elbet hatalari olmustur ama ecevitin sictigi bok tayyip ve digerlerinden daha degerlidir...Devletin anasini aglatmamis,hortumlatmamis,gavura el acmamistir...biz uretebiliyorsak neden disardan alalim mantigini uygulamistir...ecevit i kotuleyen zihniyetin ben vatanseverliginden suphe ederim.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 17671 Toplam Mesaj: 149