folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kız Arkadaşınızın Çantasını Taşır Mısınız?

Kız Arkadaşınızın Çantasını Taşır Mısınız?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seffah
    seffah's avatar
    Erkek
    ZUMSUK  çarşıda görürsem direk resmini çeker  getirir  tahribata koyarım haberin olsun...

hayat ölümle kumar oynama sanatıdır..ebn bu snatı icra edebiliyorum ya siz...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    kadın cantasını falan hayatta tasımam. bavul vs olur zaten ozaman ona el surdurmem.

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek
    taşırız dedikysek kol çantasını kolumuza takmayız tabiki:) dersaneye gidiyodu sırt çantasını taşırdım ya.. soruyu yanlıs anlamışız:D

All is well
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

dirtymind bunu yazdı:
    -----------------------------

çevremde kız arkadaşının çantasını taşıyan çok erkek var...ama neden özellikle koluna takarak taşısınki...

biraz garip olmazmı :)

erkeklerin 3 hali vardır

tanışana kadar- yatağa atana kadar- evlenene kadar!!!

Üzgünüm ister çok saçma deyin ister çok terbiyesizsin böyle mi denir diyin..O çanta taşıyan erkekler ilk yani tanışana kadar ki olan kısmı atlatmıştır sonra nerde olduklarına karar verin!!

Hepsi böyle olacak diye bir kural yok..

edit:

Şimdi doğal olarak bir çok kişi bu mesajdan sonra karşı çıkacak :) hayır öyle değil diye..Hı hı deyip geçicem..

& seffah keserim olm seni öyle birşey yaparsan :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek
    taşımıştım ama faydası olmadı...

..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caves
    caves's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    pardon amelemiyim ben :)) yok bence deigilim :)

www.tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seffah
    seffah's avatar
    Erkek
    ozman çarşıda yürürken dikkat et kardeşim...asanıda kesenide  çok gördük.:d:D:D:D ayakkabısnı  bağlıcaktır bikaç dakka tutarsın ama taşımak ters ya zaten bikere eline alınca kızın çantasını bi hoş oluyo adam bide onu nasıltaşısın bazen ablam veriyo yorldum al taşı diye ben  onu bile  elime alınca bi hoş oluyom...

hayat ölümle kumar oynama sanatıdır..ebn bu snatı icra edebiliyorum ya siz...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

seffah bunu yazdı:
    ozman çarşıda yürürken dikkat et kardeşim...asanıda kesenide  çok gördük.:d:D:D:D ayakkabısnı  bağlıcaktır bikaç dakka tutarsın ama taşımak ters ya zaten bikere eline alınca kızın çantasını bi hoş oluyo adam bide onu nasıltaşısın bazen ablam veriyo yorldum al taşı diye ben  onu bile  elime alınca bi hoş oluyom...

Olm ayakkabı bağlanırken falan tabi ki tutulur.Fakat o taşımak değildir ki.Kızlara özgü bir eşya o biz erkeklere özgü eşşaları veriyor muyuz.Hem bir kız erkek gibi olsa sorun yok fakat bir erkek kız gibi olsa sorun var.Kızlar aman sevgisini göstertsin derken dikkat etsinlerde erkekliklerinle oynamasınla.Eğer seviyorsanız az bunuda düşünün..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi
    Asi's avatar
    Dişi

Bir çanta neki 1 kg gelmez erkeğe çanta taşıtmanın mantığı varsa bilenler açıklasın

Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Mühim olan insanlık erkek kız fark etmez :)
Toplam Hit: 17137 Toplam Mesaj: 137