folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Metrekaresi 1 Dolardan Mayın Temizleyelim Arazide İstemiyoruz

Metrekaresi 1 Dolardan Mayın Temizleyelim Arazide İstemiyoruz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hyperviper
    hyperviper's avatar
    Erkek
    Anlamaz dedim ya anlamayacak :) Siz anlamayacağını anlayacaksınız susacaksınız o da sanacak ki haklı olduğundan sustunuz. :) Böyle gidecek işte acınası hayatı katlanarak :)

thegodisnowhere
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SucH
    SucH's avatar
    Erkek

hyperviper bunu yazdı:
    -----------------------------
    Ulan cumhurbaşkanın kralın ayağına gitmesi, dubaililere iett arazisinin verilmesi. ATO başkanı çırpındı aynı şartlarla bana verin ben dikeyim o kuleleri oraya diye. Unakıtan dedi gece gelsinler pijama ile gider satarım. Bunların türkçesi göt yalamak oluyor işte.

bunlar göt yalamak deil ticaret oluyo. senin yalaya yalaya karıştırıyosun bazı şeyler. cumhurbaskanı gitti kral yaşı ve rahatsız olduğu için gitti. keyfinden gitmedi herhalde. dubailelere iett arazisi verilmiş nolcak. vermiştir almıstır. bana arapların hiçbirşey almadığı bir ülke göster. adamlar ingiltere de bile kulup satın alıyolar. parası var harcıyo.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SucH
    SucH's avatar
    Erkek

hyperviper bunu yazdı:
    Anlamaz dedim ya anlamayacak :) Siz anlamayacağını anlayacaksınız susacaksınız o da sanacak ki haklı olduğundan sustunuz. :) Böyle gidecek işte acınası hayatı katlanarak :)

elinde elle tutulur şeyler getir. inanayım kahve muhabbetlerindeki gibi hiçbir dayanağı olmayan laflarla savunma olmaz.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hyperviper
    hyperviper's avatar
    Erkek

Cumhurbaşkanlığı tüccar makamı mıdır?

Kralın dedesi cihat çağrısına uymasa bile ticaret için ayağına gidilir yani, o zaman iyi fiyat verilirse herşeyinizi verirsiniz siz?

Vatanseverliğin bedeli olduğuna göre herşeyin fiyatı var? Bana fiyat listeni yollasana aklımızda bulunsun. Neyini kaça satarsın?

Dedene yapılan ihaneti unutmak kaç para istersin, ayağıma kaça gelirsin, kucağıma kaça oturursun mesela?

thegodisnowhere
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek
    etme cahille sohbet küstürürsün kesme cam kırığı ile götünü kestirirsin....

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Yeah bunu yazdı:
    etme cahille sohbet küstürürsün kesme cam kırığı ile götünü kestirirsin....

aynen :)

--

yaw such kardeşim, arkadaşım konunun içine etmeğe gerek yok.Fetullahın ne işi var mayın temizlemeyle nie burada konuşayım.Aç eski konularıma bak alayını yazdım.Yine konu olur bağ olur alaka olur yine yazarım.

Hala tsk var işin içinde diyorsun.Var tabi var.Burda tek sorun vardı tsknın yapabilip yapamayacağı.Tsk da lafı koymuş bulunmakta.Yaparız diyor.Kısaca söyledikleri yaparız ama ne gerek var o kadar askeri şehit etmeye diyor.

Onun dışında Türk şirketlerine verilmiyor.tek sorun bu şimdi neden israil ???

Ayrıca bu konuyada kısaca değineyim.Sen Atatürk e hakaret eden bir adamı destekliyorsun.Sonra ne alaka diyorsun.Ben şimdi gidip ahmet kayayı, abdullah öcalanı destekliyicem gelipte ben Türk düşmanı değilim mi diyeceğim ? Söylediklerini savunacağım, yaptıklarını savunacağım, bebek katilliğini savunacağım ben söylemesemde onlar yaptığı için onları destekleyeceğim ve kalkıp diyeceğim ki ne alakası var ??

Bi git ya ...Akpnin politikasını yapmak istediklerini bilmiyorsan, geçmişteki konuşmalarına bakmadıysan diyecek birşeyim yok.Blinçsizce taraf tutuyorsun o zaman

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hyperviper
    hyperviper's avatar
    Erkek

Arkadaşlar vakamızı detaylı incelemeye devam ediyoruz.

Kral hasta, ülkesinden buraya gelebilecek dermanı var ama otelinden cumhurbaşkanına gidecek mecali yok.

Bu ihtimal ayağına çağırdığı ihtimalinden daha mantıklı gelebiliyor bu tip vakalarda, saçma olması önemli değil, söyleyen merci önemli.

Biz vatan toprağından bahsediyoruz adam diyor araplar ingilterede kulüp bile satın aldılar.

Arabın girmediği ülke yok da kendi ticaret odası başkanı aynı şartlarla bana verin derken araba peşkeş çekilen bir ülke de yok.

Yıllarca kızım türban yüzünden yurtdışında okumak zorunda kaldı diye din sömürüsüyle oy toplayan başbakana. İyi de kardeşim oğlun da mı türban takıyor neden tası tarağı toplayıp ABeDe'ye gitti Türkiye'de ona iş mi yoktu? Torunun da mı türban takıyor? Gelinin neden amerikada doğum yaptı da torunun ABeDe vatandaşı oldu? diye sorulmayan bir ülke de yok.

En çok onlar düğmeye basıp amerikaya yerleşmek üzere uzarlarken SUCH gibiler arkalarından ama ama biz şey haniii derken güleceğim.

thegodisnowhere
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

hyperviper bunu yazdı:
    ...

Yıllarca kızım türban yüzünden yurtdışında okumak zorunda kaldı diye din sömürüsüyle oy toplayan başbakana. İyi de kardeşim oğlunda mı türban takıyor neden tası tarağı toplayıp ABeDe'ye gitti türkiyede ona iş mi yoktu torunun da mı türban takıyor, gelinin neden amerikada doğum yaptı da torunun ABeDe vatandaşı oldu diye sorulmayan bir ülke de yok.

...

puahuahua :D gülmekten öldüm bune ya :D :D :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

Akepe'nin;

" MANAVGAT ŞELALESİNİ 49 YILLIĞINA İSRAİL'E PEŞKEŞ ÇEKME PARDON SATMA GİRİŞİMLERİNİDE UNUTMADIK "

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

YaSevYaTerkEt bunu yazdı:

Akepe'nin;

" MANAVGAT ŞELALESİNİ 49 YILLIĞINA İSRAİL'E PEŞKEŞ ÇEKME PARDON SATMA GİRİŞİMLERİNİDE UNUTMADIK "

90-Yıl 2003 dışişleri bakanı abdullah gül. Musevi lobisi akpye destek vereceğini söyler. karşılığında ağustos ayında imzalanan anlaşma ile israil türkiyeden 20 yıl boyunca su alacak. bu anlasmayı imzalayan enerji bakanı hilmi gülerdir.(islamcı bir parti yahudi ülkesiyle anlaşan ilk parti değil. daha öncede erbakan askeri işbirliğinde anlaşma yapmıştı)

-İsrail uşağı 316 akpli vekil mecliste israil dostluk grubu üyesidir.

israil gazze katliamından 1 gün önce hukumet 167 milyon dolarlık silah anlaşması yapmıştır. eh düşünün kurulan ihanet oyunlarını.. savunma sanayi 2,3 milyar dolar civarınd..biz müslümanlar yahudi israili çok severiz...davosta van minut der birisi oov aslanım be deriz..filistini biz kurtardık dimi sanki.araplar nerde :) korkar arabicler sizi.israil bugün filistine girse yine girer Kimseye sormazki...Ulus bir millet olmayı anlayamayanlari iyi anlıyorum.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
Toplam Hit: 16459 Toplam Mesaj: 163