folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Tahribat.Com Bugün Seçim Olsa ?

Tahribat.Com Bugün Seçim Olsa ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

TDH partisi kurulsaydı Sarıgüle verecektim. Ama artık Osman Paşanın yanındayız...

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatX
    fatX's avatar
    Erkek

opusdei bunu yazdı:
    -----------------------------

Daha iisi olmadığı için AKP.

Eğer bugün chp, mhp, vs.. bir partinin başına adam gibi adam geçse oyumu ona veririm.

Yalnış anlaşılmasın.Ben AKP li falan değilim.Herhangi bir akp kuruluşuna falan da üye değilim.Çevremde akp li de çok değildir..Etki altında kalmadan bunu yazdım.

Akp ii değil, vasattır.Diğerleri de kötüdür.1 tane vasattan iisi gelsin.Hemen oyumu ona vereyim.

Altan naptın oğlum :|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

kim daha çok para verirse oyum ona (bari oydan para kazanak)

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    InterestingMAN
    InterestingMAN's avatar
    Erkek

opusdei bunu yazdı:

Eğer bugün chp, mhp, vs.. bir partinin başına adam gibi adam geçse oyumu ona veririm.

Yalnış anlaşılmasın.Ben AKP li falan değilim.Herhangi bir akp kuruluşuna falan da üye değilim.Çevremde akp li de çok değildir..Etki altında kalmadan bunu yazdım.

Akp ii değil, vasattır.Diğerleri de kötüdür.1 tane vasattan iisi gelsin.Hemen oyumu ona vereyim.

CHP.

Bırakın bu bahaneleri. Yok adam gibi biri geçse veririm, Kılıçdaroğlu geçti işte adam gibi adam, herşeyin sözünü veriyor. Ver 1 seçim de oyunu pişman olursan diğer seçimler de vermezsin. (İnsanların etnik kökenine bakarak yargılamayın)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Xsharez
    Xsharez's avatar
    Erkek

Küçüklüğümde derdim MHP liyim diye. Alpaslan TÜRKEŞ sempatisi vardı. Ama bahçeli varken deil oy o partinin açık kalmasına onay bile vermem....

Daha sonra dedim CHP li olayım hani CHP ye vereyim oyumu... Deniz BAYKALI bahane ederdim sevmezdim adamın siyasetini.. Adam kahrolsun aleviler dedi kuran kursları kapatılsın dedi. Seçim zamanı kuran kursu açılışlarına gitti. iktidara cem evleri açılsın die baskı yapdı.... Ana bi bakdım KILIÇDAROĞLU geldi başa dedim adama bak şeker şeker ne kadar tatlı dedim oyum buna... sonradan düşündüm yeni doğmuş torununa sigorta yapan, Avukat kızını 40 avukat içinden devlet dairesinde önemli bi yere getiren daha sonra sorulduğunda efendim ak partiye bok atardınız şöyl yapdı oğlu böyle yapdı siz ne yapdınız denildiğinde cvp veremeyip sinirlenip basın toplantısını terkedişi bende balık başdan kokar kelimesi geldi aklıma... Ondan da vazgeçdim... Ha adama bide istanbulda yol sorunu var diye diye gezdiniz istanbulu acaba hangi semtinde yol sorunu vardı diyen sipikere cevap veremedi oda ayrı bi komöedi koptum dinlerken basın toplantısını her neyse oyum bunada deil....

Sonra dedim ben oyumu AK Partiye vereyim adam alacağını aldı yapacağını yapdı gözü doymuşdur dedim. Sonra durdum Din üzerinden siyaset yapması... Dinimizde zorlama olmayışı görüşüme ters geldi ki oyumu AK partiye vermişdim. Bu adamlardan da soğuttu beni...

Dün bi arkadaşımız topic açmış HEPAR Gençlik Kolları Başkanı Oldum diye dedim bu ne... Acaba kızılay gibi bi kuruluşmu.. ulen bi bakdım PAMUKOĞLU var orda.. adam paşa dedim kendi kendime bu adam paşa askeriye mensubu bir kişi siyaseti yapabilirmi. sonradan dedim ak parti chp mhp hep kendisimi yapiyor siyaseti çevrelerinde o işlerden uzman insanlar yardımı ile yapılıyor bu işler. yani  kararımı verdim HEPAR Paşama vereceğim..

Kimseden Birşey İstediğim YOK.,!! Az Ötede Oynayın Yeter.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

genç party :D cem uzana atardim chp kılıçdar oğlu zaten sahte kabadayi :D

Break Dance Bboy MaxeL
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chelishky
    chelishky's avatar
    Erkek

chp tabi ki

chelishky.wordpress.com|| Büyük devrimlere gereksinimin kalmayacak kadar devrimci kal yeter!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    n2n2
    n2n2's avatar
    Erkek

opusdei bunu yazdı:

AKPli olup da oyunu AKP ye veren biri var mı tanıdığın UNESCO arıyor koruma altına alıcakmış.

Neyse mhpli yada başkabişeyli olup da chp ye verenler akıllılık eder konuyu açan arkadaş gibi, başka türlü tayyibe dayamaya teslim etmiş olursunuz ülkeyi. Chp yükselişte desteklemek gerek, siyasetten en nefret eden en tiksinen ben bile oy kullanıcam bu yüzden.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jizz_jix
    jizz_jix's avatar
    Erkek

n2n2 bunu yazdı:

opusdei bunu yazdı:

AKPli olup da oyunu AKP ye veren biri var mı tanıdığın UNESCO arıyor koruma altına alıcakmış. (özet: kendinle barış ak bırakın artık bu ayakları)

Neyse mhpli yada başkabişeyli olup da chp ye verenler akıllılık eder konuyu açan arkadaş gibi, başka türlü tayyibe dayamaya teslim etmiş olursunuz ülkeyi. Chp yükselişte desteklemek gerek, siyasetten en nefret eden en tiksinen ben bile oy kullanıcam bu yüzden.

İyi dedin Hocam Saol Düşüncelerimiz aynı bunlardan başka şekilde kurtulmak mümkün değil :)

TURKCELL
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Confusion
    Confusion's avatar
    Erkek

kılıçdarığlu mu adam gibi adam..

pehh..

2 partiye oy veriilir..

akp ve mhp ..

mhp bana daha yakın geliyor bu nedenle mhp.. 

Toplam Hit: 31913 Toplam Mesaj: 250