folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilişim Güvenliği
linefolder Toplanın Millet Kendi VPN Sunucumuzu Kendimiz Kuruyoruz - Yeni Başlayanlar İçin VPN - Güncelleme : 30.03.2014

Toplanın Millet Kendi VPN Sunucumuzu Kendimiz Kuruyoruz - Yeni Başlayanlar İçin VPN - Güncelleme : 30.03.2014

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Bu başlık bence çok yayılmasın; direk digitalocean'ı yasaklarlar, demedi demeyin. :)

Çok kullanılıyorlar diye vpnlerin internet sitelerinde bile yavaşlatma uyguluyorlar hatta engelliyorlar. Burasını da pekala hiçe sayabilirler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek

Hocalar digitaloceandaki sunucuya openvpnyi kurdum .ovpn dosyasını telefona ımport edip login oldum fakat net gelmiyor yardımcı olabilecek varmı ? 

“Fortes Fortuna Adiuvat”
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek

DigitalOcean'da fankfurt lokasyon vps oluşturdum openvpn de kurarken config editleme kısımlarını yapamadım putty'de. Komut sıralamasını Centos 7 x64 için uyarlayabilen yardımcı olabilir mi? 

Kernel_Panic tarafından 06/Kas/16 15:33 tarihinde düzenlenmiştir

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Soft ether niye kurmuyorsunuz ki?

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

“FETÖCÜ DURUMUNA DÜŞEBİLİRSİNİZ

VPN’nin kapalı, korumalı ağların içine girmek için kullanılan tünel gibi bir uygulama olduğunu ifade eden Türkiye Bilişim Derneği (TBD) Başkanı İlker Tabakçı, şunları kaydetti:

“Bu örgüte mensup kişiler Youtube’nin yasaklandığı zamanlarda bile VPN üzerinden giriş yapıp Türkiye’de oldukları halde kendilerini Amerika’da, İngiltere’de, Almanya’da gibi göstererek söz konusu sitelere erişim sağlayıp konulan yasakları ihlal ettiler….. Devlet bunların önüne geçmek için her türlü önlemi alıyordur. Bu gibi yazılımlardan uzak durmak gerek. VPN kullanmanın bizi bu suçluların iş birlikçisi durumuna düşürme ihtimali de vardır.””

http://www.haber7.com/teknoloji/haber/2208002-vpnde-buyuk-tehlike

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    x-files bunu yazdı

Adamın hası'sın hocam teşekkür ederim her şey için. Kullanıcıları vesaire hep ekledim, sorun sıkıntı olmadan tam gaz kullanıyoruz. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    x-files bunu yazdı

Adamın hası'sın hocam teşekkür ederim her şey için. Kullanıcıları vesaire hep ekledim, sorun sıkıntı olmadan tam gaz kullanıyoruz. 

Rica ederim.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek
    x-files bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı
    x-files bunu yazdı

Rica ederim.

Hocam pm'den server bilgilerini atsam yardımcı olabilirmisin?

Kernel_Panic tarafından 06/Kas/16 19:02 tarihinde düzenlenmiştir

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    Kernel_Panic bunu yazdı
    x-files bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı
    x-files bunu yazdı

Rica ederim.

Hocam pm'den server bilgilerini atsam yardımcı olabilirmisin?

at baham

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheM4D
    TheM4D's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

“FETÖCÜ DURUMUNA DÜŞEBİLİRSİNİZ

VPN’nin kapalı, korumalı ağların içine girmek için kullanılan tünel gibi bir uygulama olduğunu ifade eden Türkiye Bilişim Derneği (TBD) Başkanı İlker Tabakçı, şunları kaydetti:

“Bu örgüte mensup kişiler Youtube’nin yasaklandığı zamanlarda bile VPN üzerinden giriş yapıp Türkiye’de oldukları halde kendilerini Amerika’da, İngiltere’de, Almanya’da gibi göstererek söz konusu sitelere erişim sağlayıp konulan yasakları ihlal ettiler….. Devlet bunların önüne geçmek için her türlü önlemi alıyordur. Bu gibi yazılımlardan uzak durmak gerek. VPN kullanmanın bizi bu suçluların iş birlikçisi durumuna düşürme ihtimali de vardır.””

http://www.haber7.com/teknoloji/haber/2208002-vpnde-buyuk-tehlike

bu adam nasıl dernek başkanı onu anlayamadım

Toplam Hit: 68195 Toplam Mesaj: 200