folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilişim Güvenliği
linefolder Toplanın Millet Kendi VPN Sunucumuzu Kendimiz Kuruyoruz - Yeni Başlayanlar İçin VPN - Güncelleme : 30.03.2014

Toplanın Millet Kendi VPN Sunucumuzu Kendimiz Kuruyoruz - Yeni Başlayanlar İçin VPN - Güncelleme : 30.03.2014

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdiburak
    erdiburak's avatar
    Erkek

Eline sağlık güzel olmuş. Düzeltilmiş halini bekliyorum.

| GTP | TBT | Desinatör | icrypex.net | Turknet = XMP85HC93OKM
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baba3232
    baba3232's avatar
    Erkek

Hocam bu çok gerekliydi,büyük teşekkürler.

Çevremizdekilere dağıtalım arkadaşlar gerekirse öğretelim.

"Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer, kendi kıçınızın üstüdür...(Friedrich Nietzsche)"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    xzxz bunu yazdı

şimdi hocam ,   siyaset yasak - başımla beraber 

ama bu konu siyasi değil mi ? siyaset dediğimiz eskiden bir takım politikacıların kendi aralarında yaptığı tartışmalardan  , dış ülkelerin hükümetlerine laf yetiştirmelerinden ibaretti 

siyasete girmeyelim desekte siyaset bize giriyor,  evlerine yatak odalarına yediğine içtiğine izlediğine giydiğine kadar giren bir diktatör varken ülkede siyaset dışında kalalım demek pek mümkün değil 

onu indir youtüpe gir , bunu indir face e gir diyene kadar diktatörü indir hepsine gir demek gerek her ne kadar siyasi olsa da 

çünkü eğer bugün siyasi olarak rengini açıkça belli edip tavır almaz isen yarın siyaset konuşanları banlayabileceğiniz bir siteniz kalmayacak demek  binlerce site yasaklı iken  ,abartı mı ?

tib in başındaki sadrazamın göt kılı senin şu isminden bile kıllanıp , anarşik bunlar ateyizt bunlar diye tahribat.com u AB ye girene kadar banlayacak ve kimseye hesap vermeyecek  , açıklama yapmayacak - savcılığa şikayete gider bir de dayak yersin üzerine 

sultan-ı şahanemiz hepimiz yerine siyaset konuşuyor zaten size ne oluyor demiyorlarmı şu anda bile ?

Hocam haklısında, tartışılacağı yer tahribat.com değil, konuyu amacından saptırmayalım.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxkomandoxx1
    xxkomandoxx1's avatar
    Erkek

33. sayfadan sonraki bazı sayfalarda resim gözükmeme sorunu var rene hocam bir el atarmısın

İki sorum var rene hocam

1) putty yerine uzak masasüstü ile bağlanamazmıyız bağlanırız gibi geldi fakat sormak istedim yinede

2) aynı sunucuyu kullanan iki kişinin çıkış ipi aynı olacak tbt de multi diye banlamasınlar sonra ?

xxkomandoxx1 tarafından 29/Mar/14 14:12 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

adam 50 sayfa yazmış ya la helal

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

rene hocam şimdi sunucumu satın almamız gerekiyor? Hayrına alan varsa paslayabilirmi :))

Edit: Nede olsa 5 kişi kullanabiliyormuş :)) 

Edit2: Hayrına olmasada olur karşılığında bi logo yaparız :)

Edit3: Yazılımla ilgi alakam pek olmadığı için karışık geldi, oyüzden alıp kuramayacağım için böyle bir istekte bulundum

ArduouS tarafından 29/Mar/14 14:24 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Hocam eline sağlık üşenmemiş yazmışsın.

Server tarafında linux'e kuruluyor, ama client olarak biz linux üzerinde kullanabiliyormuyuz? Android, ios, windows, mac yazmışlar ama linux'u göremedim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BEDB1N
    BEDB1N's avatar
    Erkek

hacılar dns tamamen mi iptal twitter youtube hariç mahkame kararı ile kapanan sitelere giriyor ama mahkeme kararı kapatıldığı yazısı çıkıyor. önceden böyle bir şey yok son 1 saattir böyle bir şey var

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

5 dolarlık digitalocean'a kurduğum vpn sıkıntı çıkarmadan toplam kaç kullanıcı kaldırır acaba?

while (1<2)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    KrypT bunu yazdı

5 dolarlık digitalocean'a kurduğum vpn sıkıntı çıkarmadan toplam kaç kullanıcı kaldırır acaba?

Tahminim 10 kullanıcıya kadar compression yoksa sıkıntı cıkmayacağı yönünde ama test etmedim.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 68214 Toplam Mesaj: 200