folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Türbanlı Öğrenciyi Sınavda Görünce Soyundu

Türbanlı Öğrenciyi Sınavda Görünce Soyundu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackworm
    hackworm's avatar
    Erkek

Sosyal paylaşım siteleri ve kimi sözlüklerde  YGS adayının türbanlı olarak sınava giren bir adaya tepki göstererek soyunmasını konuşuluyor. Şikayet sonrası soyunan öğrenci Yiğit K. Hakkında tutanak tutulup sınavı iptal ediliyor.

TÜRBANLI ADAYA TEPKİ İÇİN SINAV SALONUNDA SOYUNDU

Dün 1.7 milyon YGS adayı ter döktü. Sınav öncesinde sıkı aramalar yapıldı. En dikkat çekici olay ise iddiaya göre İzmir Mavişehir Emlak Bankası İlköğretim Okulu’nda yaşandı. Sınav salonuna giren Yiğit K. Salonda türbanlı bir adayın olduğunu görünce yetkililere tepki göstererek türbanlı kişinin neden sınava alındığını sordu. ‘Tutanak tutulacak’ cevabını alan Yiğit K. türbanlı adayın sınava devam etmesi üzerine soyundu ve belden yukarı çıplak kaldı. Daha sonra sınav salonuna gelen bir yetkili Yiğit K’ya sınavının iptal edildiğini belirtip daha sonra karakola götürüldü.

GÖREVLİLER HAKKINDA ŞİKAYETÇİ OLDU

Türbanlı YGS adayının sınavına devam ettiğini ileri süren Yiğit K. türbanlı adayı salondan çıkarmayan sınav görevlilerinden şikayetçi oldu. Konuyla ilgili başta Bostanlı Polis Merkezi Amirliği olmak üzere İzmir Emniyet Müdürlüğü böyle bir tutanağın varlığına ilişkin bir yalanlamada bulunmazken, tutanağın cep telefonuyla çekilmiş bir örneği internet ortamında paylaşıldı.

normalde kopyala yapıştırla bir şey paylaşmam ama artık ülkenin boku çıktı. Anayasaya aykırı davranışa göz yumuluyor, tepki görenler cezalandırılıyor...

Kaynak ve dilekçe resimleri:http://www.haberdar.com/haber/turbanli-ogrenciyi-sinavda-gorunce-soyundu-2435712

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

okullarda serbest bırakılan neydi türban mı başörtüsü mü?

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

Pkk sempatizanları alalede piçlik yaparken eline bayrak alıp da sallamış mı o pezevenk ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sana ve o serseriye bir tane hazımsızlık ilacı yazıyorum.

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYLaZzz
    HaYLaZzz's avatar
    Erkek

anayasanın anasını ağlatırlar sonra da ananı da al git derler... çok pis sövesim var da neyse....

Hayat bir bilgisayar oyunu gibi bölümlerden oluşur. Her seferinde bir bölüm geçersin ve ilerlersin. Bölümü geçmek için verdiğin mücadelede karşına çıkan sorunları ve güçlükleri aştığın zaman elde edeceğin puanlar hanene tecrübe olarak işlenecektir. (Her hakkı bende saklıdır) Hırçın Karadenizin Bıçkın Delikanlısı www.iphonebuca.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arno
    Arno's avatar
    Erkek

İzmir'den ne beklersin.

Ay Go Yuu Go Wee Go ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KGD
    KGD's avatar
    Erkek

YaSevYaTerkEt bunu yazdı:
    -----------------------------

Pkk sempatizanları alalede piçlik yaparken eline bayrak alıp da sallamış mı o pezevenk ?

kgd
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Yıllarım geçti o okulda :(

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

diamonique bunu yazdı:

Sana ve o serseriye bir tane hazımsızlık ilacı yazıyorum.

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abizittin
    Abizittin's avatar
    Erkek

YaSevYaTerkEt bunu yazdı:

yılın yorumudur altına imzamı atarım.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slmarlq
    slmarlq's avatar
    Erkek

Baş örtüsünün insanlara bu kadar batması şaşırtıcı... sorsan dinini İslâm der... Baş Örtüsü Dinimizde Farz Olduğu İçin Kızın İnancına Saygı Duyup Açmamışlar Bu da Diğer öğrenciyi rahatsız etmiş... çok yazık

Bu zamanda en çok azraile güveneceksin.En azından niyeti belli...
Toplam Hit: 26959 Toplam Mesaj: 208