folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder İnsan Vücudunda İşe Yaramayan Organlar Neler

İnsan Vücudunda İşe Yaramayan Organlar Neler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Amaç yaşamaksa tek böbreği olan adamda yaşıyor
    bademciği alınana adamda yaşıyor
    kolu bacağı olmayan adamda yaşıyor ama nasıl yaşıyor mevzu bu  işe yarayıp yaramaması burada tartışılan önemli olan konu
    hepsinin bir faydası var hepsi bir işe yarıyor

heh kalkıp dersin ki burada şu organın sıfır faydası var şu şu sebebplerden dolayı gibi tüm açıklamaları yaparsın konuursun kel adamın başına vursak ölürmü yok ufak kılların faydası vs gibi açıklamdan bir cacık olmaz hele hele Vur kulunun allahına gibi provakatörce bir yorum ile hiç bir bok olmaz diyeceklerim bu kadardır...

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Ya hocam dalga mi geciyorsun sen? Evet evrimden ornek vermissin, benim yazdigim seyi bana karsi ornek vermenden dort haneli iq'un oldugina mi karar verelim? 

Adam en saglam kemiklerimizden birisi olan kafasinin, killa tuyle engellenebilecek kadar kucuk darbelerden korunmaya ihtiyaci oldugunu soylerken bilimsel, ben bunu komik buldugumda degil oyle mi? Bu kadar onemli madem, kellik neden bu kadar yaygin diye sormazlar mi adama?

Adam allah yaratti deyip bilimin temeliyle tasak gecerken provakator degil ve bilim yapiyor. Ben provakatorum ve bilimden uzagim oyle mi?

Bilimle de ancak bilim ugrasir hocam, bunu kafana sok. Bu gune kadar da, karsit veya ayni fikirli, bilimsel olarak karsima gelenleri basimin ustunde tuttugumu herkes bilir.

while (1<2)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek
    Zeytun-i bunu yazdı

Boş bir beyin.

Yorumlardan da anlaşılabileceği gibi boş bir beyin işlevsizdir, çok iyi tespit hocam, tebrikler.

test 1 2
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı
    kenankonak bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı
    Al kulunu vur allahına jdskfjsd.

bu ne densizliktir töbe allaha hakaret ediyorsun yavşak 

Kıskandıysan sana da edeyim?

içimden klavyeye basan parmaklarını biyerine monte edeyim demek geldi,

ama yönetim kızar.

demiyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    glaurung bunu yazdı

göt yanakları bi sike yaradığı yok

Var... Oturmana yariyor. Gotunun yanagi olmasaydi asla bir yere oturamazdin.

Denemesi bedava. Yok yere dirseklerini ve ayaklarini havaya kaldir yani butun agirligini dirseklerine ver. 5 dk dahi duramazsin.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    kaanstain bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı
    kenankonak bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı

ama yönetim kızar.

demiyorum.

De hocam, de. Nede olsa sizinki bilim bizimki provakatorluk. Agzina geleni soyle, size serbest.

krypt tarafından 09/Oca/13 14:14 tarihinde düzenlenmiştir

while (1<2)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı
    kaanstain bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı
    kenankonak bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı

ama yönetim kızar.

demiyorum.

De hocam, de. Nede olsa sizinki bilim bizimki provakatorluk. Agzina geleni soyle, size serbest.

Bizim değer verdiğimiz şeylerle dalga geçiliyorsa ebesini bile ......

Tek taraflı suçlamıyorum, sokmayın şu din konularını şuraya. Sen o lafınla mı bilim yaptın şimdi?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bi konu da x den cikip y eksenine gitmesin arkadas

bi sakin olun

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

Amaç yaşamaksa tek böbreği olan adamda yaşıyor
    bademciği alınana adamda yaşıyor
    kolu bacağı olmayan adamda yaşıyor ama nasıl yaşıyor mevzu bu  işe yarayıp yaramaması burada tartışılan önemli olan konu
    hepsinin bir faydası var hepsi bir işe yarıyor

heh kalkıp dersin ki burada şu organın sıfır faydası var şu şu sebebplerden dolayı gibi tüm açıklamaları yaparsın konuursun kel adamın başına vursak ölürmü yok ufak kılların faydası vs gibi açıklamdan bir cacık olmaz hele hele Vur kulunun allahına gibi provakatörce bir yorum ile hiç bir bok olmaz diyeceklerim bu kadardır...

Evet hocam bunu bende düşünmüştüm. Yani organ bağışını arttırmak için yapıyorlar galiba tek böbrekle yaşanır falan diye. Ne bileyim sonuçta her ameliyatta risk vardır deniliyor birde sen adamın böbreğini alıyorsun sonra bide yaşanır yaşanır merak etme diyorsun. Bana garip geliyor bu.

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Peki siz benim deger verdigim seyle dalga gecerken ben neden susuyorum? Burada ben de dahil bilimle internetten dolma degil, gercekten ilgilenen, meslek edinen adamlar var. Onlar neden susuyorlar ve benim de susmami istiyorlar biliyorum. Ama yetti artik. Ben cikip bilgisayar muhendisligi sacma, buna kafa mi yorulur, ne gereksiz sey desem burada bu ise emek veren insanlara hakaret etmis olmaz miyim? Hem de hic bilmedigim bir konuda. Peki aynisi bana yapilinca neden provakatorluk olmuyor? Neden susuyorum ben? Cogunlugun inancina ters oldugu icin mi? Bu yuzden her hakarete gogus gerip susmali miyim?

while (1<2)
Toplam Hit: 17718 Toplam Mesaj: 158