folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder İnsan Vücudunda İşe Yaramayan Organlar Neler

İnsan Vücudunda İşe Yaramayan Organlar Neler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

İnsanın vücudunda bulunan tüm kas yapısını, organları, kemikleri, damarları vs. her şeyi bilim insanına sorarak cevaplandırabilirsiniz. 

Burada değil. 

ne diyon?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı

Ya hocam dalga mi geciyorsun sen? Evet evrimden ornek vermissin, benim yazdigim seyi bana karsi ornek vermenden dort haneli iq'un oldugina mi karar verelim? 

Adam en saglam kemiklerimizden birisi olan kafasinin, killa tuyle engellenebilecek kadar kucuk darbelerden korunmaya ihtiyaci oldugunu soylerken bilimsel, ben bunu komik buldugumda degil oyle mi? Bu kadar onemli madem, kellik neden bu kadar yaygin diye sormazlar mi adama?

Adam allah yaratti deyip bilimin temeliyle tasak gecerken provakator degil ve bilim yapiyor. Ben provakatorum ve bilimden uzagim oyle mi?

Bilimle de ancak bilim ugrasir hocam, bunu kafana sok. Bu gune kadar da, karsit veya ayni fikirli, bilimsel olarak karsima gelenleri basimin ustunde tuttugumu herkes bilir.

Cok saygisizsin olm.

Suana kadar 3 kere sacimi kazittim hayatimda ve sana sunu soleyeyim saci olmayan adam kisin daha cabuk soguk kapar yazinda daha cabuk gunes carpar.Tabi ki senin gibi duz mantikla bakinca bir adama hemen gunes carpmaz ama insaatda calisan bir adam sabahtan aksama kadar gunesin altinda calisiyor mesela bide onu dusun.Biride kafasina gelen etkileri azaltmasi demis o hikaye ole bisey yok.Senin kafana kalas dusse sacin mi engelleyecek.

Ha vucutda gereksiz organlar bencede var.Ama onemsiz dediginiz burun kilinin bile onemi var onuda unutmayin.

u235 tarafından 09/Oca/13 17:42 tarihinde düzenlenmiştir

لا إله إلا الله https://discord.gg/3bB8hM2 Paladinciler discord adresi
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Burada bilim satan arkadaşlar hangi bilgilerine göre bilim satıyor anlamış değilim.

Okuduklarımın(link verilenler hariç) hepsi lise bilgisi, terliksi hayvanlar neyler....

Bilim tartışıyorum diyebilmek için;

Ben şurdan şu eğitimi aldım, şu bilimi yapıyorum..

Şu şöyledir bu böyledir diyebilmeniz lazım. Sağdan soldan 3-5 sitede yazı okuyup burada paylaşmakla bilim olmuyor.

Ünlü biridir dediniz ama ben bulamadım cv'sini arkadaşın.

https://www.google.com/search?q=baharkilic&rlz=1C1CHMO_trTR502TR502&oq=baharkilic&aqs=chrome.0.57j60l5.443&sugexp=chrome,mod=7&sourceid=chrome&ie=UTF-8#q=bahar+kilic+kimdir&hl=en&tbo=d&rlz=1C1CHMO_trTR502TR502&ei=aIztUNm1M4TUtAbAlYAI&start=0&sa=N&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&bvm=bv.1357316858,d.Yms&fp=655ef84f5eb0f8e9&biw=1097&bih=552

"Ateistler! Yalnız ve yanlış değilsiniz." diye başlıkları olan ve neredeyse tüm konuları dine saldırı olan bir siteden "cımbızla bilimsel yazı çekip paylaşıyorsunuz."

Dindar olanların bilimle alakası olmadığını söylüyorsunuz, ama İbn-i Sina, Zekeriya Razi, Rehzavi gibi islami tıpçıların kitapları latinceye çevrilerek modern tıp çerçeveye oturtuldu. 0'ı bulan da müslümanlar ayrıca..

İşin içindeyseniz, açacaksınız elsevier'den, sciencedirect'ten makaleleri, bize anlatacaksınız tek tek örnek göstererek. Anlatırken de sokumus, bokumus gibi değil, halkın anlayacağı dilde anlatacaksınız.

Ki sizin bilimsel gerçek diye kabul ettiğiniz herşey teori nerdeyse, bu durumda da bilimin "tarafsızlık ilkesi" gereğince, yaptığınız literatür taramasıyla karşılaştığınız karşıt görüşleri de yazacaksınız.

Yoksa yanılıyormuyum?

Benim hiçbir şey umrumda değil.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bukalemun
    bukalemun's avatar
    Erkek

apandis, tonsiller, erişkinlerde timus, kapsüllü bakteri aşılarını olursan dalak ama dalak biraz daha riski sık enfeksiyon kapabiliyosun, hemolitik anemilerin tedavisinde splenektomi uygulanabiliyor. Bunlar alınsa da pek bi sorun olmuyo tabiki hiç biri işlevsiz değil

There is no life without struggle
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Aslında soru çok basitti farklı yerlere kaydı.İşe yaramayan organ varmı ? soru bu 

طדṮ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacked75
    hacked75's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı

Erkeğin meme ucu. Ne lüzumsuz lan. En lüzumsuzu o. Benim neden meme ucum var olm? 

Doğru tespit yapmış hocamız 

İçinizde hâlâ bomba atmasını bilmeyen hayvanlar var.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacked75
    hacked75's avatar
    Erkek

Dalak var hocam koşunca şişiyor.

İçinizde hâlâ bomba atmasını bilmeyen hayvanlar var.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek

mantıken

bademcik soğuk içtiğinde kronik hasta olmaman için uyarı mahiyetinde

kıl erkek kadın ayrımı/estetik

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek
    tosun bunu yazdı

Dalak abi bi boka yaramıyor

dalak olmasında at gibi çatla

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

Türkiye de beyin bir iş işe yaramıyor. Bedava ama kullanmıyorlar.

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
Toplam Hit: 12972 Toplam Mesaj: 158